wtorek, 09 kwietnia 2013 14:47

XXI Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego - I Turniej

KOMUNIKAT

XXI Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

MOSiR Rudnik nad Sanem, 5-6.04.2013 r.

I Turniej


W I TURNIEJU UDZIAŁ WZIĘŁO – 125 UCZNIÓW
II TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH
19.04.2013 (PIĄTEK) – GIMNAZJUM, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
20.04.2013 (SOBOTA) – SZKOŁY PODSTAWOWE
ROZPOCZĘCIE O GODZINIE 8:30

DSC_0021DSC_0022DSC_0024DSC_0025DSC_0026DSC_0028DSC_0029DSC_0030DSC_0031


Chłopcy (Szkoły ponadgimnazjalne)


Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Tryka Łukasz

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

16

2

Tybuś Radosław

RCEZ Nisko

15

3

Syguła Dawid

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

14

4

Ciosmak Roland

LO Ulanów

13

5

Nalepa Krzysztof

LO Nisko

12

6

Grzybowski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

11

7

Młynarski Tomasz

Policealna Szkoła Medyczna Stalowa Wola

10

8

Sarzyński Krystian

ZS Rudnik nad Sanem

9

9

Gaik Dariusz

RCEZ Nisko

8

10

Startek Kamil

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

7

11

Nitka Piotr

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

6

12

Ciak Maksymilian

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

5

13

Nitka Paweł

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

4

14

Iwanicki Adam

ZS Rudnik nad Sanem

3

15

Zastawny Karol

ZS Rudnik nad Sanem

2

16

Kułacz Dariusz

ZS Rudnik nad Sanem

1

 

Dziewczęta (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Sarnikowska Natalia

LO Nisko

16

2

Zawrotniak Izabela

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

15

 

Drużynowo (Szkoły ponadgimnazjalne

chłopcy i dziewczęta)


Miejsce

Szkoła

Punkty

1

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

67

2

LO Nisko

28

3

ZS Rudnik nad Sanem

26

4

RCEZ Nisko

23

5

LO Ulanów

13

6

Policealna Szkoła Medyczna Stalowa Wola

10

 

Dziewczęta (Gimnazjum)

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Straub Natalia

Gimnazjum Ulanów

16

2

Kosior Paulina

Gimnazjum Ulanów

15

3

Powęska Dagmara

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

14

4

Straub Dominika

Gimnazjum Ulanów

13

5

Grębska Aleksandra

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

12

6

Młynarska Martyna

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

11

7

Szymonik Marlena

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

10

 

Chłopcy (Gimnazjum)


Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Słomiany Paweł

Gimnazjum Ulanów

16

2

Oleksak Łukasz

Gimnazjum Ulanów

15

3

Kudyba Grzegorz

Gimnazjum Ulanów

14

4

Grzybowski Wojciech

Gimnazjum Ulanów

13

5

Kosior Przemysław

Gimnazjum Ulanów

12

6

Jakubowski Mateusz

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

11

7

Grębski Mateusz

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

10

8

Chwiej Dariusz

Gimnazjum Ulanów

9

9

Tomczyk Piotr

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

8

10

Habrat Daniel

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

7

11

Sztaba Dawid

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

6

12

Ryczko Patryk

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

5

13

Ruszkiewicz Filip

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

4

14

Skomro Grzegorz

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

3

15

Rychlak Maciej

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

2

16

Grzebieniak Adrian

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

1

17-24

Gąsior Dominik

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Sawa Marcin

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Sztaba Konrad

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Skoczylas Robert

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Skoczylas Ryszard

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Porcja Dominik

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Jarosz Szymon

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Dudzik Grzegorz

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

 

Drużynowo (Gimnazjum – chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

Gimnazjum Ulanów

123

2

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

104

 

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Podpora Marcin

PSP Nr 1 Nisko

16

2

Pałka Artur

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Niemczyk Filip

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

14

4

Maziarz Jakub

PSP Nr 1 Nisko

13

5

Olszewski Damian

PSP Nr 1 Nisko

12

6

Wołcz Kacper

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

11

7

Nicałek Dominik

PSP Nr 1 Nisko

10

8

Ostolski Maciej

PSP Nr 1 Nisko

9

9

Śnios Michał

PSP Nr 1 Nisko

8

10

Wiejak Norbert

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

7

11

Cagara Bartłomiej

PSP Nr 1 Nisko

6

12

Łepcio Klaudiusz

PSP Nr 1 Nisko

5

13

Puskarczyk Bartłomiej

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

4

14

Koc Nikodem

PSP Nr 1 Nisko

3

15

Majewski Mieszko

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2

16

Pydo Dawid

PSP Nr 1 Nisko

1

17-24

Sagan Jakub

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Pisarski Karol

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Lesiczka Karol

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Wraga Michał

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Szymczyk Bartosz

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Miller Karol

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Braniecki Adrian

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Pleśniarski Mateusz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

25-32

Masłowski Michał

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Kochańczyk Grzegorz

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Czapla Dominik

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Puzio Kacper

PSP Nr 1 Nisko

------

Ocimek Patryk

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Kapuściński Jakub

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Moskal Radosław

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Łokaj Maciej

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

33-35

Wolak Dariusz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Poźniak Dawid

PSP Nr 1 Nisko

------

Cebula Kacper

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

 

 

 

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Bożek Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

16

2

Mozdrzech Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Sudoł Emilia

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

14

4

Szczęszek Andżelika

PSP Nr 1 Nisko

13

5

Kata Oliwia

PSP Nr 1 Nisko

12

6

Złotek Wiktoria

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

11

7

Osemlak Patrycja

PSP Nr 1 Nisko

10

8

Turek Weronika

PSP Nr 1 Nisko

9

9

Trybowska Barbara

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

8

10

Sekulska Aleksandra

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

7

11

Kopl Natalia

PSP Nr 1 Nisko

6

12

Łokaj Wiktoria

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

5

13

Bełz Natalia

PSP Nr 1 Nisko

4

14

Krzyżewska Wanessa

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

3

 

Drużynowo (Szkoły podstawowe
chłopcy i dziewczęta klasy 5-6)

 

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PSP Nr 1 Nisko

183

2

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

62

3

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

18

4

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

16

 

 

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Łomotowski Norbert

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

16

2

Sioda Przemysław

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Woźniak Piotr

PSP Nr 1 Nisko

14

4

Koc Hieronim

PSP Nr 1 Nisko

13

5

Hołysz Tomasz

PSP Nr 1 Nisko

12

6

Stróż Tomasz

PSP Nr 1 Nisko

11

7

Złotek Mikołaj

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

10

8

Harasim Michał

PSP Nr 1 Nisko

9

9

Przybysz Adam

PSP Nr 1 Nisko

8

10

Chacia Mateusz

PSP Nr 1 Nisko

7

11

Wieleba Mikołaj

PSP Nr 1 Nisko

6

12

Puskarczyk Hubert

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

5

13

Dybka Karol

PSP Nr 1 Nisko

4

14

Karpiński Łukasz

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

3

15

Mierzwa Michał

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2

16

Bajak Michał

PSP Nr 1 Nisko

1

17-23

Kieżun Patryk

PSP Nr 1 Nisko

------

Wolak Mateusz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Szwedo Grzegorz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Ślonda Piotr

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Kardas Jakub

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Tofilski Przemysław

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Łukaszczyk Maciej

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

 

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Piłat Kinga

PSP Nr 1 Nisko

16

2

Krasowska Magda

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Krzemińska Oliwia

PSP Nr 1 Nisko

14

4

Górska Alicja

PSP Nr 1 Nisko

13

 

Drużynowo (Szkoły podstawowe
chłopcy i dziewczęta klasy 1-4)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PSP Nr 1 Nisko

100

2

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

16

3

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

15

4

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

5

 

 

 

W I TURNIEJU UDZIAŁ WZIĘŁO – 125 UCZNIÓW

 

II TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH

 

19.04.2013 (PIĄTEK) – GIMNAZJUM, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

20.04.2013 (SOBOTA) – SZKOŁY PODSTAWOWE

 

ROZPOCZĘCIE O GODZINIE 830

 

 






 

REGULAMIN

XXI Masowego Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego


Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego w szkołach,popularyzacja kultury fizycznej

 

Organizator :

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem,

MKS „Orzeł ”Rudnik nad Sanem, UKS „ORLIK” Rudnik nad Sanem

 

Patronat:

Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem, Starostwo Powiatowe w Nisku.

 

Miejsce:

Hala sportowa MOSiR w Rudniku nad Sanem ul. Mickiewicza 44

 

Terminy

 


Szkoły podstawowe

Gimnazjum

Szkoły ponadgimnazjalne

I turniej

5 kwiecień 2013 (Piątek)

6 kwiecień 2013 (Sobota)

II turniej

20 kwiecień 2013 (Sobota)

19 kwiecień 2013 (Piątek)

III turniej

26 kwiecień 2013 (Piątek)

 

Przyjmowanie zgłoszeń - do godz. 815

Losowanie - godz. 815

Rozpoczęcie wszystkich turniejów - godz. 830

 

 

Uczestnicy:

Uczniowie szkół podstawowych , gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych – bez ograniczeń ilościowych.


System rozgrywek:

Rozgrywki przeprowadzone będą w grach pojedyńczych , oddzielnie dziewczęta i chłopcy w następujących kategoriach wiekowych.

1. - rocznik 2002 i młodsi

2. - rocznik 2000 - 2001

3. - rocznik 1997 - 1999

4. - rocznik 1993- 1996

 

System gry :

rosyjski - do dwóch przegranych meczów , mecze - do dwóch wygranych setów do 11 pkt.


Zgłoszenia :

W dniu zawodów.

 

Nagrody :

Zdobywcy miejsc 1-3 w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Najlepsza szkoła w poszczególnej kategorii wiekowej otrzyma puchar ufundowany przez MOSiR w Rudniku nad Sanem


Zasady punktacji :

W każdym turnieju przyznaje się punkty za : 1 miejsce – 16 punktów

2 miejsce – 15 punktów ... 16 miejsce – 1 punkt.

Do klasyfikacji indywidualnej uwzględnia się sumę trzech turniejów.

W klasyfikacji drużynowej liczą się wyniki wszystkich zawodników w wszystkich turniejach.


Inne sprawy :

Uczestnicy przyjeżdżają na własny koszt, obowiązuje strój i obuwie sportowe. Składają również oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych.


Zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach zdobywają punkty dla swojej szkoły.


W przypadku małej ilości zawodników organizatorzy mogą połączyć dwie kategorie wiekowe. O innych sprawach nie ujętych regulaminem decydują Organizatorzy. Terminy turniejów mogą ulec zmianie. Tel. kontaktowy - 502075467.

 

ZAPRASZAMY DO LICZNEGO UDZIAŁU UCZNIÓW WASZEJ SZKOŁY

 

 


Ostatnia aktualizacja: wtorek, 23 kwietnia 2013 12:20