piątek, 12 października 2012 10:52

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

10.10.2012 r. na stadionie MOSiR Rudnik nad Sanem odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe.

Poniżej przedstawiamy wyniki z poszczególnych kategorii.

 

 

 

 

 

 

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

w ramach

Igrzysk Młodzieży Szkolnej,

Gimnazjady i Licealiady

MOSiR Rudnik nad Sanem, 10.10.2012 r.


 

1.Rocznik 2002 - 2003 (dziewczęta)


L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Paulina Gołębiowska

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2

Wiktoria Kulińska

PSP Huta Krzeszowska

3

Seata Szuba

ZS Zarzecze

4

Aneta Miliczek

ZS Kurzyna

 

 

2.Rocznik 2002 - 2003 (chłopcy)


L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Marcin Żak

PSP Jata

2

Piotr Frączek

ZS Zarzecze

3

Konrad Maślach

PSP Nr 3 Nisko

4

Adrian Peszt

PSP Jata

 

 

3.Rocznik 2000 - 2001 (dziewczęta)


L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Kamila Domagała

ZS Zarzecze

2

Sandra Olko

SP Ulanów

3

Magdalena Kozdra

ZS Jarocin

4

Weronika Kupiec

PSP Bieliny

 

 

4.Rocznik 2000 - 2001 (chłopcy)


L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Mateusz Kazanecki

PSP Hucisko

2

Sebastian Mariański

PSP Bieliny

3

Sebastian Warchoł

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

4

Łukasz Konefał

PSP Jata

 

 

5.Rocznik 1999 (dziewczęta)


L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Jolanta Chmielowska

Gimnazjum Krzeszów

2

Kamila Sarnikowska

ZS Zarzecze

3

Gabriela Szafran

Gimnazjum Ulanów

4

Sylwia Węglarz

Gimnazjum Groble

 

 

 

6.Rocznik 1999 (chłopcy)


L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Krzysztof Puzio

Gimnazjum Cholewiana Góra

2

Szymon Żywko

ZS Kurzyna

3

Albert Kolano

Gimnazjum Ulanów

4

Wojciech Kupiec

Gimnazjum Stary Nart

 

 

7.Rocznik 1997-1998 (dziewczęta)


L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Samanta Łokaj

Gimnazjum Krzeszów

2

Agata Chamot

Gimnazjum Cholewiana Góra

3

Katarzyna Kupiec

Gimnazjum Ulanów

4

Barbara Fila

Gimnazjum Stary Nart

 

 

8.Rocznik 1997-1998 (Chłopcy)


L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Mateusz Sudoł

Gimnazjum Cholewiana Góra

2

Kamil Kuliński

PSP Huta Krzeszowska

3

Paweł Słomiany

Gimnazjum Ulanów

4

Cezary Powęska

PSP Nr 1 Nisko

 

 

9. Rocznik 1994-1996 (dziewczęta)


L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Justyna Rębisz

ZS Jeżowe

2

Aleksandra Cagara

LO Nisko

3

Gabriela Grzybowska

LO Nisko

4

Barbara Markowska

LO Rudnik nad Sanem

 

 

 

10. Rocznik 1994-1996 (chłopcy)

 

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Waldemar Baran

ZS Jeżowe

2

Piotr Rodzeń

LO Rudnik nad Sanem

3

Patryk Welc

ZS Rudnik nad Sanem

4

Michał Trojanowski

LO Rudnik nad Sanem

 


Mistrzostwa województwa w biegach przełajowych odbędą się 18 października 2012 r. w Kolbuszowej. Udział w nich wezmą uczniowie, którzy zajęli miejsca 1-4 w zawodach powiatowych.

 

DSC02071DSC02079DSC02091DSC02093DSC02097DSC02106DSC02110DSC02114DSC02115DSC02123DSC02127DSC02129DSC02133DSC02149DSC02150DSC02151DSC02153DSC02166DSC02167DSC02170DSC02172DSC02173

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

MOSiR Rudnik nad Sanem, 10.10.2012 r.

1.Rocznik 2002 - 2003 (dziewczęta)

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Paulina Gołębiowska

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2

Wiktoria Kulińska

PSP Huta Krzeszowska

3

Seata Szuba

ZS Zarzecze

4

Aneta Miliczek

ZS Kurzyna

2.Rocznik 2002 - 2003 (chłopcy)

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Marcin Żak

PSP Jata

2

Piotr Frączek

ZS Zarzecze

3

Konrad Maślach

PSP Nr 3 Nisko

4

Adrian Peszt

PSP Jata

3.Rocznik 2000 - 2001 (dziewczęta)

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Kamila Domagała

ZS Zarzecze

2

Sandra Olko

SP Ulanów

3

Magdalena Kozdra

ZS Jarocin

4

Weronika Kupiec

PSP Bieliny

4.Rocznik 2000 - 2001 (chłopcy)

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Mateusz Kazanecki

PSP Hucisko

2

Sebastian Mariański

PSP Bieliny

3

Sebastian Warchoł

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

4

Łukasz Konefał

PSP Jata

5.Rocznik 1999 (dziewczęta)

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Jolanta Chmielowska

Gimnazjum Krzeszów

2

Kamila Sarnikowska

ZS Zarzecze

3

Gabriela Szafran

Gimnazjum Ulanów

4

Sylwia Węglarz

Gimnazjum Groble

6.Rocznik 1999 (chłopcy)

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Krzysztof Puzio

Gimnazjum Cholewiana Góra

2

Szymon Żywko

ZS Kurzyna

3

Albert Kolano

Gimnazjum Ulanów

4

Wojciech Kupiec

Gimnazjum Stary Nart

7.Rocznik 1997-1998 (dziewczęta)

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Samanta Łokaj

Gimnazjum Krzeszów

2

Agata Chamot

Gimnazjum Cholewiana Góra

3

Katarzyna Kupiec

Gimnazjum Ulanów

4

Barbara Fila

Gimnazjum Stary Nart

8.Rocznik 1997-1998 (Chłopcy)

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Mateusz Sudoł

Gimnazjum Cholewiana Góra

2

Kamil Kuliński

PSP Huta Krzeszowska

3

Paweł Słomiany

Gimnazjum Ulanów

4

Cezary Powęska

PSP Nr 1 Nisko

9. Rocznik 1994-1996 (dziewczęta)

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Justyna Rębisz

ZS Jeżowe

2

Aleksandra Cagara

LO Nisko

3

Gabriela Grzybowska

LO Nisko

4

Barbara Markowska

LO Rudnik nad Sanem

10. Rocznik 1994-1996 (chłopcy)

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Waldemar Baran

ZS Jeżowe

2

Piotr Rodzeń

LO Rudnik nad Sanem

3

Michał Trojanowski

LO Rudnik nad Sanem

4

Patryk Welc

ZS Rudnik nad Sanem

Informujemy, że na wniosek nauczycieli i trenerów lekkiej atletyki mistrzostwa województwa w biegach przełajowych odbędą się 18 października 2012 r.
w Kolbuszowej (uczniowie, którzy zajęli miejsca 1-4 w zawodach powiatowych).

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 15 października 2012 10:34