piątek, 28 września 2012 10:55

LEŚNE BIEGANIE - edycja jesienna 2012

W "Leśnym Bieganiu - edycja jesienna" uczestniczyło aż 113 zawodników!!!

 

 

 

22 września 2012 r. w Rudniku nad Sanem odbyła się impreza sportowa "Leśne Bieganie - Edycja Jesienna 2012", zorganizowana przez rodziców uczniów klasy "0" i szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 113 zawodników. Biegi odbyły się na dwóch dystansach:
- mała pętla 400 m dla dzieci z klas I-III,
- duża pętla 1000 m dla dzieci z klas IV-VI.
Nie zabrakło również młodszych biegaczy, którzy wzięli udział w biegu razem ze starszymi kolegami. Najmłodszym uczestnikiem był Krzyś Mierczyński mających 3 lata.

 

Ukończyło biegi:
1. Klasa 0 i młodsi - 21 dzieci
2. Klasa I - 6 dzieci
3. Klasa II - 12 dzieci
4. Klasa III - 11 dzieci
5. Klasa IV - 19 dzieci
6. Klasa V - 19 dzieci
7. Klasa VI - 25 dzieci



Laureaci w poszczególnych kategoriach:


I.
Klasa 0 i młodsi - dziewczęta:
1.Łokaj Aleksandra - ur. 10.07.2007
2.Łazorko
Amelia - ur. 15.11.2006
3.Wraga
Karolina - ur. 21.01.2007


II.
Klasa 0 i młodsi - chłopcy:
1.Nowak Dominik - ur. 15.01.2007
2.Szyszka Bartłomiej - ur. 16.01.2007
3.Solarz Michał - ur. 13.09.2006


III.
Klasa I - dziewczęta:

Brak uczestniczek w tej kategorii.


IV. Klasa I - chłopcy:

1.Kochańczyk Artur - SP2 Rudnik
2.Nowak Bartek - SP2 Rudnik
3.Olko Dawid - SP2 Rudnik

V. Klasa II - dziewczęta:
1.Reichert Jagoda - SP Kopki
2.Ślanda
Anna - SP1 Rudnik
3.Szymczyk
Aleksandra - SP2 Rudnik

VI. Klasa II - chłopcy:
1.Reichert Dawid - SP Kopki
2.Potocki Kacper - SP1 Rudnik
3.Pisz Kacper - SP3 Stróża

VII. Klasa III - dziewczęta:
1.Ramocka Oliwia - SP1 Rudnik
2.Malmon Karolina - SP1 Rudnik
3.Traka Magda - SP Kopki

VIII. Klasa III - chłopcy:
1.Złotek Mikołaj - SP1 Rudnik
2.Skiba Damian - SP1 Rudnik
3.Łokaj Michał - SP2 Rudnik

IX. Klasa IV - dziewczęta:
1.Gołębiowska Paulina - SP2 Rudnik
2.Sułkowska Sara - SP3 Stróża
3.Zastawna Agata - SP2 Rudnik

X. Klasa IV - chłopcy:
1.Łomotowski Norbert - SP3 Stróża
2.Reichert Kamil - SP Kopki
3.Szwedo Grzegorz - SP1 Rudnik

XI. Klasa V - dziewczęta:
1.Krzyżewska Wanessa - SP1 Rudnik
2.Rekaś Sylwia - SP2 Rudnik
3.Cudziło Karolina - SP1 Rudnik

XII. Klasa V - chłopcy:
1.Marchut Patryk - SP Przędzel
2.Szewczyk Jakub - SP2 Rudnik
3.Wraga Michał - SP2 Rudnik

XIII. Klasa VI - dziewczęta:
1.Sudoł Emilia - SP2 Rudnik
2.Nowakowska Monika - SP3 Stróża
3.Burda Anna - SP2 Rudnik

XIV. Klasa VI - chłopcy:

1.Handziak Wojtek - SP1 Rudnik
2.Wiejak Norbert - SP3 Stróża
3.Niemczyk Filip - SP 1 Rudnik

Najmłodszy uczestnik zawodów:
1. Mierczyński Krzyś ur. 01.01.2009r.


Fundatorami imprezy byli:

1. Państwo Kowalewiczowie - właściciele sklepu "Chata Skrzata"
2. Pan Krzysztof Paweł Sekulski
3. Państwo Koń i Tofilscy - współwłaściciele sklepu "ODIDO"
4. Pan Adam Denik - kierownik sklepu "Polmos"
5. Pan Kieliszek - właściciel "Delikatesów Centrum" w Rudniku
6. Państwo Skiba - właściciele Piekarni "Rudnik"
7. MOSIR w Rudniku nad Sanem
8. Pan Włodzimierz Skoczylas - właściciel Domu Handlowego
9. Pani Danuta Kacprzyk - właścicielka Gabinetu Ortodontycznego
10. Pan Kotowski - właściciel Piekarni "Kotowski"
11. Rodzice dzieci z Rudnika nad Sanem


Organizatorzy dziękują wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się

do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia całej imprezy.

 

LB_01LB_10LB_11LB_13LB_14LB_16LB_19LB_2LB_20LB_21LB_22LB_23LB_24LB_25LB_27LB_28LB_29LB_3LB_30LB_31LB_32LB_5LB_8


Ostatnia aktualizacja: piątek, 28 września 2012 10:56