piątek, 11 maja 2012 13:16

Drugie miejsce naszych młodych piłkarzy

W powiatowych rozgrywkach XII Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" drużyna młodych piłkarzy z Rudnika nad Sanem zajęła drugie miejsce. Turniej został rozegrany 10 maja 2012 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.

112

W skład drużyny zawodników z Rudnika nad Sanem weszli: Paweł Szyliński, Norbert Łomotowski, Jakub Kardas, Michał Mierzwa, Mateusz Wolak, Łukasz Zygmunt, Kacper Wojtas, Przemysław Tofilski, Jakub Magiera.
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” to oficjalne Mistrzostwa w kategorii U-10 dla chłopców i dziewcząt. Sponsorem rozgrywek już od sześciu lat jest firma Tymbark, a organizatorem Polski Związek Piłki Nożnej. Po dwóch wygranych meczach i zajęciu pierwszego miejsca w grupie, chłopcy awansowali do półfinału. Spotkali się z Harasiukami i znowu wygrali. Dopiero w finałowym meczu ulegli drużynie z Ulanowa. W turnieju startowało dziewięć drużyn. Młodym zawodnikom należą się wielkie brawa. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będziemy ich oglądać na wielkich stadionach. Opiekunami młodych adeptów gry w piłkę nożną byli Paweł Lewko i Piotr Potocki.