poniedziałek, 07 maja 2012 11:35

XX Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego - II Turniej

XX Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego
MOSiR Rudnik nad Sanem


W dniach 20-21 kwietnia 2012 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem odbył się II turniej XX Masowego Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego.

11011121314151617181923456789

Rozgrywki turnieju zakończyły się wynikiem:

Chłopcy (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Szoja Bartosz

RCEZ Nisko

16

2

Małek Tomasz

RCEZ Nisko

15

3

Gaik Dariusz

RCEZ Nisko

14

4

Zieliński Dariusz

LO Nowa Sarzyna

13

5

Startek Kamil

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

12

6

Majcher Rafał

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

11

7

Zybura Wojciech

ZS Rudnik nad Sanem

10

8

Ciak Maksymilian

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

9

9

Rogala Piotr

ZS Rudnik nad Sanem

8

 

Dziewczęta (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Oleksak Joanna

RCEZ Nisko

16

2

Zawrotniak Izabela

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

15

3

Jednacz Magdalena

LO Nisko

14

 

Drużynowo (Szkoły ponadgimnazjalne chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

RCEZ Nisko

61

2

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

47

3

ZS Rudnik nad Sanem

18

4

LO Nisko

14

5

LO Nowa Sarzyna

13

Dziewczęta (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Straub Natalia

Gimnazjum Ulanów

16

2

Powęska Dagmara

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

15

3

Jaskuła Agata

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

14

4

Marchut Aleksandra

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

13

5

Białek Karolina

Gimnazjum Ulanów

12

6

Paśnik Aldona

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

11

7

Szymonik Marlena

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

10

 

Chłopcy (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Iskra Daniel

Gimnazjum Ulanów

16

2

Słomiany Paweł

Gimnazjum Ulanów

15

3

Misiak Wojciech

Gimnazjum Nowa Sarzyna

14

4

Ciosmak Roland

Gimnazjum Ulanów

13

5

Grzybowski Wojciech

Gimnazjum Ulanów

12

6

Sawa Marcin

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

11

7

Dymowski Dawid

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

10

8

Maczuga Mateusz

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

9

9

Kuszaj Piotr

Gimnazjum Ulanów

8

10

Ruszkiewicz Filip

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

7

11

Zieliński Marcin

Gimnazjum Nowa Sarzyna

6

12

Skuza Bartłomiej

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

5

13

Grębski Mateusz

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

4

14

Kochowski Adrian

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

3

15

Wróblewski Bartłomiej

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

2

16

Gąsior Dominik

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

1

17-21

Potocki Patryk

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Skoczylas Ryszard

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Sztaba Rafał

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Szczębara Krystian

Gimnazjum Ulanów

------

Dobkowski Piotr

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

 

Drużynowo (Gimnazjum – chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

115

2

Gimnazjum Ulanów

92

3

Gimnazjum Nowa Sarzyna

20

 

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Torba Janusz

PSP Wólka Tanewska

16

2

Podpora Marcin

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Pałka Artur

PSP Nr 1 Nisko

14

4

Maziarz Jakub

PSP Nr 1 Nisko

13

5

Andrzejewski Patryk

PSP Ulanów

12

6

Habrat Daniel

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

11

7

Wołoszyn Kacper

PSP Ulanów

10

8

Wiejach Norbert

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

9

9

Wołcz Kacper

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

8

10

Rychlak Maciej

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

7

11

Partyka Tomasz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

6

12

Sobiło Łukasz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

5

13

Czułczyński Zbigniew

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

4

14

Kołodziej Mateusz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

3

15

Grzebieniak Adrian

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

2

16

Braniecki Adrian

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

1

17-24

Masłowski Michał

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Zastawny Konrad

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Olko Rafał

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Majewski Mieszko

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Niemczyk Filip

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Pęcak Bartłomiej

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Pydo Dawid

PSP Nr 1 Nisko

------

Gołąbek Miłosz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

25-31

Porcja Dominik

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Łój Karol

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Szymczyk Bartosz

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Grębski Jakub

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Dudziński Wojciech

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Cebula Kacper

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Łazorko Kacper

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

 

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Straub Dominika

PSP Ulanów

16

2

Jurek Julia

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Grębska Aleksandra

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

14

4

Ciosmak Kinga

PSP Ulanów

13

5

Kolano Izabela

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

12

6

Młynarska Martyna

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

11

7

Trojanowska Aleksandra

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

10

8

Mozdrzech Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

9

9

Radomska Kinga

PSP Nr 1 Nisko

8

10

Dec Julia

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

7

11

Bajak Zofia

PSP Nr 1 Nisko

6

12

Bełż Natalia

PSP Nr 1 Nisko

5

13

Sudoł Emilia

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

4

14

Turek Weronika

PSP Nr 1 Nisko

3

15

Kata Oliwia

PSP Nr 1 Nisko

2

16

Łokaj Wiktoria

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

1

 

Drużynowo (Szkoły podstawowe chłopcy i dziewczęta klasy 5-6)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PSP Nr 1 Nisko

90

2

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

65

3

PSP Ulanów

51

4

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

33

5

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

17

6

PSP Wólka Tanewska

16

 

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Bożek Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

16

2

Szczęch Angelika

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Piłat Kinga

PSP Nr 1 Nisko

14

4

Osemlak Patrycja

PSP Nr 1 Nisko

13

5

Komadowska Oliwia

PSP Nr 1 Nisko

12

6

Róża Nowik

PSP Nr 1 Nisko

11

 

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Olszewki Damian

PSP Nr 1 Nisko

16

2

Nicałek Dominik

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Cagara Bartłomiej

PSP Nr 1 Nisko

14

4

Śnios Michał

PSP Nr 1 Nisko

13

5

Hołysz Tomasz

PSP Nr 1 Nisko

12

6

Łepcio Klaudiusz

PSP Nr 1 Nisko

11

7

Puskarczyk Bartłomiej

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

10

8

Moskal Radosław

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

9

9

Żbik Dominik

PSP Nr 1 Nisko

8

10

Puskarczyk Hubert

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

7

11

Przybysz Adam

PSP Nr 1 Nisko

6

12

Bajak Michał

PSP Nr 1 Nisko

5

13

Łokaj Maciej

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

4

14

Szydełko Eryk

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

3

15

Puzio Kacper

PSP Nr 1 Nisko

2

16

Wolak Dariusz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

1

17-18

Misiak Kacper

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Lesiczka Karol

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

------

 

Drużynowo (Szkoły podstawowe chłopcy i dziewczęta klasy 1-4)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PSP Nr 1 Nisko

183

2

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

31

3

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

3

W II turnieju wzięło udział łącznie 118 zawodniczek i zawodników. III turniej dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbędzie się 17 maja 2012 r.

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 07 maja 2012 11:49