środa, 02 maja 2012 13:45

"Leśne Bieganie - Wiosna 2012"

28 kwietnia 2012 r. odbyła się impreza sportowa "Leśne Bieganie - Wiosna 2012", zorganizowana przez rodziców uczniów klasy "0" i szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 119 zawodników.

Biegi odbywały się na poszczególnych dystansach:

- Klasa "0" i młodsi - ok. 100 m
- Klasy I-III - ok. 400 m
- Klasy IV-VI - ok. 1100 m


Ukoń
czyło biegi:
1. Klasa 0 i młodsi - 18 dzieci /w tym 3 czterolatków/
2. Klasa I - 13 dzieci
3. Klasa II - 19 dzieci
4. Klasa III - 21 dzieci
5. Klasa IV - 16 dzieci
6. Klasa V - 19 dzieci
7. Klasa VI - 13 dzieci



11023456789

Laureaci biegów w poszczególnych kategoriach:

I. Klasa 0 i młodsi - dziewczęta:
1. Zygmunt Weronika
2. Łokaj Ola
3. Horzempa Amelia


II. Klasa 0 i młodsi - chłopcy:
1. Zdeb Gabriel
2. Nowak Bartek
3. Nowak Dominik


III. Klasa I - dziewczęta:
1. Szast Amelia - Szkoła Podstawowa w Kopkach
2. Szymczyk Ola - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad Sanem

3. Ślanda Anna - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem


IV. Klasa I - chłopcy:
1. Potocki Kacper - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem
2. Karbarz Kacper - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem
3. Sikora Nikodem - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem

V. Klasa II - dziewczęta:
1. Zygmunt Zuzia - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad Sanem
2. Zygmunt Patrycja - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem
3. Zygmunt Magda - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem



VI. Klasa II - chłopcy:
1. Złotek Mikołaj - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem
2. Zygmunt Łukasz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad Sanem
3. Łokaj Michał - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad Sanem


VII. Klasa III - dziewczęta:
1. Gołębiowska Paulina - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad Sanem
2. Śnios Kamila - Szkoła Podstawowa
w Przędzelu
3. Pisz Nikola - Szkoła Podstawowa nr 3 w Rudniku nad Sanem


VIII. Klasa III - chłopcy:
1. Skiba Norbert - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad Sanem
2. Łomotowski Norbert - Szkoła Podstawowa nr 3 w Rudniku nad Sanem
3. Szymonik Dawid - Szkoła Podstawowa nr 3 w Rudniku nad Sanem

IX. Klasa IV - dziewczęta:
1. Rekaś Sylwia - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad Sanem
2. Łyko Dominika - Szkoła Podstawowa nr 3 w Rudniku nad Sanem
3. Szwedo Klaudia - Szkoła Podstawowa w Przędzelu

X. Klasa IV - chłopcy:
1. Sułkowski Kevin - Szkoła Podstawowa nr 3 w Rudniku nad Sanem
2. Szewczyk Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad Sanem
3. Pyrz Piotr - Szkoła Podstawowa
w Kopkach

XI. Klasa V - dziewczęta:
1. Łyko Julia - Szkoła Podstawowa nr 3 w Rudniku nad Sanem
2. Nowakowska Monika - Szkoła Podstawowa nr 3 w Rudniku nad Sanem
3. Sudoł Emilia - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad Sanem

XII. Klasa V - chłopcy:
1. Dudzik Tomasz - Szkoła Podstawowa w Przędzelu
2. Wiejak Norbert - Szkoła Podstawowa nr 3 w Rudniku nad Sanem

3. Powęska Piotr - Szkoła Podstawowa w Przędzelu

XIII. Klasa VI - dziewczęta:
1. Magiera Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem
2. Grębska Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem
3. Sibiga Dominika - Szkoła Podstawowa w Kopkach

XIV. Klasa VI - chłopcy:
1. Zastawny Konrad - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudniku nad Sanem
2. Rychlak Maciej - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem

3. Potocki Miłosz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudniku nad Sanem

Najmłodszy uczestnik zawodów:
1. Handziak Filip 3,5 roku (ur. 14.11.2008r.)


Fundatorami imprezy byli:

1. Państwo Kowalewiczowie - właściciele sklepu "Chata Skrzata"
2. Państwo Reichertowie - właściciele sklepu "Groszek"
3. Państwo Koń - właściciele Sklepu Spożywczego
4. Pan Adam Denik - kierownik sklepu "Polmos"
5. Pan Kieliszek - współwłaściciel "Delikatesów Centrum"
6. Państwo Skiba - właściciele Piekarni "Rudnik"
7. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem
8. Rodzice dzieci z Rudnika nad Sanem


Organizatorzy dziękują wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia całej imprezy.

Ostatnia aktualizacja: środa, 02 maja 2012 13:45