środa, 04 kwietnia 2012 11:31

XX Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

31 marca 2012 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem odbył się XX Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego. W turnieju wzięło udział 95 uczniów.

 

 

 

1101123456789

Rozgrywki zakończyły się wynikiem:

 

Chłopcy (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Szoja Bartosz

RCEZ Nisko

16

2

Tybuś Radosław

CEZ Stalowa Wola

15

3

Gaik Dariusz

RCEZ Nisko

14

4

Młynarski Tomasz

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

13

5

Małek Tomasz

RCEZ Nisko

12

6

Pachla Marek

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

11

7

Zieliński Dariusz

LO Nowa Sarzyna

10

8

Kułacz Dariusz

ZS Rudnik nad Sanem

9

9

Matyka Grzegorz

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

8

10

Ziemiński Krzysztof

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

7

11

Dubiel Marcin

ZS Rudnik nad Sanem

6

12

Puchalski Jacek

ZS Rudnik nad Sanem

5

13

Pawlikowski Michał

SLO Stalowa Wola

4

14

Zybura Wojciech

ZS Rudnik nad Sanem

3

15

Ciak Maksymilian

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

2

Dziewczęta (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Oleksak Joanna

RCEZ Nisko

16

2

Jednacz Magdalena

LO Nisko

15

3

Sarnikowska Natalia

LO Nisko

14

4

Węglarz Anna

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

13

5

Zawrotniak Izabela

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

12

6

Widomska Dagmara

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

11

7

Pachuta Katarzyna

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

10

8

Niedziałek Iwona

RCEZ Nisko

9

Drużynowo (Szkoły ponadgimnazjalne chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

ZSP Nr 2 Stalowa Wola

89

2

RCEZ Nisko

67

3

LO Nisko

29

4

ZS Rudnik nad Sanem

23

5

CEZ Stalowa Wola

15

6

LO Nowa Sarzyna

10

7

SLO Stalowa Wola

4

Dziewczęta (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Straub Natalia

Gimnazjum Ulanów

16

2

Powęska Dagmara

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

15

3

Jaskuła Agata

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

14

4

Marchut Aleksandra

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

13

5

Szymonik Marlena

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

12

6

Białek Karolina

Gimnazjum Ulanów

11

7

Paśnik Aldona

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

10

8

Mila Paulina

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

9

9

Madej Patrycja

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

8

Chłopcy (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Słomiany Paweł

Gimnazjum Ulanów

16

2

Sawa Marcin

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

15

3

Grzybowski Wojciech

Gimnazjum Ulanów

14

4

Misiak Wojciech

Gimnazjum Nowa Sarzyna

13

5

Ciosmak Roland

Gimnazjum Ulanów

12

6

Iskra Daniel

Gimnazjum Ulanów

11

7

Zieliński Marcin

Gimnazjum Nowa Sarzyna

10

8

Tomczyk Piotr

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

9

9

Kuszaj Piotr

Gimnazjum Ulanów

8

10

Gąsior Dominik

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

7

11

Chwiej Dariusz

Gimnazjum Ulanów

6

12

Wróblewski Bartłomiej

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

5

13

Grębski Mateusz

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

4

14

Iwanicki Adam

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

3

15

Potocki Patryk

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

2

16

Skoczylas Ryszard

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

1

17-25

Sztaba Rafał

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Ruszkiewicz Filip

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Braniecki Arkadiusz

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Maczuga Mateusz

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Dobkowski Piotr

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Kochowski Adrian

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Burdzy Grzegorz

Gimnazjum Ulanów

------

Konrad Sztaba

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Zastawny Karol

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

------

Drużynowo (Gimnazjum – chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

127

2

Gimnazjum Ulanów

94

3

Gimnazjum Nowa Sarzyna

23

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Podpora Marcin

PSP Nr 1 Nisko

16

2

Andrzejewski Patryk

PSP Ulanów

15

3

Pałka Artur

PSP Nr 1 Nisko

14

4

Wołoszyn Kacper

PSP Ulanów

13

5

Maziarz Jakub

PSP Nr 1 Nisko

12

6

Habrat Daniel

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

11

7

Pydo Dawid

PSP Nr 1 Nisko

10

8

Rychlak Maciej

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

9

9

Wołcz Kacper

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

8

10

Woźniak Michał

PSP Groble

7

11

Miller Karol

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

6

12

Łój Karol

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

5

13

Szymczyk Bartosz

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

4

14

Pęcak Bartłomiej

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

3

15

Urban Florian

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Straub Dominika

PSP Ulanów

16

2

Grębska Aleksandra

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

15

3

Ciosmak Kinga

PSP Ulanów

14

4

Kosior Przemysław

Gimnazjum Ulanów

13

5

Mozdrzech Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

12

6

Młynarska Martyna

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

11

7

Sudoł Emilia

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

10

8

Kata Oliwia

PSP Nr 1 Nisko

9

9

Turek Weronika

PSP Nr 1 Nisko

8

Drużynowo (Szkoły podstawowe chłopcy i dziewczęta klasy 5-6)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PSP Nr 1 Nisko

81

2

PSP Ulanów

58

3

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

54

4

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

22

5

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

8

6

PSP Groble

7

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Puskarczyk Bartłomiej

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

16

2

Nicałek Dominik

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Młynarski Szymon

PSP Dąbrówka

14

4

Krawiec Tomasz

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

13

5

Żbik Dominik

PSP Nr 1 Nisko

12

6

Bujak Kamil

PSP Nr 5 Nisko

11

7

Moskal Radosław

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

10

8

Bajak Michał

PSP Nr 1 Nisko

9

9

Puskarczyk Hubert

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

8

10

Łepcio Klaudiusz

PSP Nr 1 Nisko

7

11

Puzio Kacper

PSP Nr 1 Nisko

6

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Szczęch Angelika

PSP Nr 1 Nisko

16

2

Piłat Kinga

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Bożek Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

14

Drużynowo (Szkoły podstawowe chłopcy i dziewczęta klasy 1-4)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PSP Nr 1 Nisko

94

2

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

34

3

PSP Dąbrówka

14

4

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

13

5

PSP Nr 5 Nisko

11

Drugi turniej odbędzie się:

20.04.2012 – SZKOŁY PODSTAWOWE (rozpoczęcie o godz. 8.30),

21.04.2012 – GIMNAZJUM, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (rozpoczęcie o godz. 8.30).

Ostatnia aktualizacja: środa, 04 kwietnia 2012 12:14