środa, 23 listopada 2011 14:07

Anna i Barbara Trybowska zwyciężają w Międzynarodowym Turnieju Szachowym "Niepodległość" w Przeworsku. Tomasz Mazur mistrzem w Rzeszowie

Znakomicie spisały się zawodniczki "Orła" w VIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym "Niepodległość", rozegranym 13 listopada 2011 r. w Przeworsku.

W kategorii dziewcząt do lat 14 Anna Trybowska zajęła pierwsze miejsce, a Barbara Trybowska drugie. W kategorii chłopców do lat 10 wysokie piąte miejsce zajął Mikołaj Złotek. W kategorii seniorów Paweł Głuszak zajął miejsce ósme. W turnieju brali udział zawodnicy z Ukrainy.

W dniach 11-13 listopada w Rzeszowie rozegrano otwarte mistrzostwa juniorów w szachach na rok 2011. Rewelacyjnie spisał się zawodnik sekcji szachowej MKS "Orzeł" Rudnik Tomasz Mazur zdobywając złoty medal w kategorii wiekowej do lat 10. W kategorii wiekowej do lat 14 Jakub Mazur zajął miejsce siódme. W turnieju wzięło udział 101 zawodników. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy. Wyjazdy na oba turnieje sponsorowali rodzice.