piątek, 21 października 2011 13:41

XVIII Lekkoatletyczny Memoriał Bronisława Gancarza

22 września 2011 r. odbyła się XVIII edycja Lekkoatletycznego Memoriału Bronisława Gancarza.

1101112131415161718192202122232425262728293456789

Biegi na dystansie 600, 800, 1000, 1200 i 3000 m zakończyły się wynikiem:

1.Rocznik 2001 i młodsze (dziewczęta) – dystans 600 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Gabriela Giecko

PSP Bieliny

2.35

2

Sylwia Rękaś

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2.37

3

Oliwia Jakubowska

PSP Kopki

2.38

4

Odeta Augustynowicz

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2.40

 

2.Rocznik 2001 i młodsi (chłopcy) – dystans 600 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Patryk Marchut

PSP Przędzel

2.12

2

Jakub Szewczyk

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2.18

3

Eryk Szydełko

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2.23

4

Damian Małek

PSP Bieliny

2.26

 

3.Rocznik 1999-2000 (dziewczęta)- dystans 600 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Sandra Olko

PSP Ulanów

2.15

2

Julia Dec

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2.16

3

Gabriela Szafran

PSP Ulanów

2.17

4

Magdalena Łukaszczyk

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2.18

 

4.Rocznik 1999-2000 (chłopcy) – dystans 800 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Sebastian Warchoł

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

3.00

2

Sebastian Mariański

PSP Bieliny

3.05

3

Miłosz Kowalski

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

3.11

4

Konrad Śnios

PSP Przędzel

3.12

 

5.Rocznik 1998 (dziewczęta) – dystans 800 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Samanta Łokaj

Gimnazjum Krzeszów

3.03

2

Katarzyna Kupiec

Gimnazjum Ulanów

3.04

3

Patrycja Madej

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

3.08

4

Klaudia Szelengiewicz

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

3.15

 

6.Rocznik 1998 (chłopcy) – dystans 1000 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Patryk Ryczko

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

3.26

2

Damian Gumiela

Gimnazjum Ulanów

3.40

3

Dawid Ziętko

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

3.46

4

Hubert Moskal

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

3.48

 

7.Rocznik 1996-1997 (dziewczęta) – dystans 1000 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Klaudia Chmielowska

Gimnazjum Ulanów

3.55

2

Marcelina Hammer

Gimnazjum Krzeszów

4.07

3

Ewelina Puskarczyk

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

4.14

4

Sylwia Piekut

Gimnazjum Ulanów

4.22

 

8.Rocznik 1996-1997 (Chłopcy) – dystans 1200 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Damian Waliłko

Gimnazjum Krzeszów

3.58

2

Krzysztof Witoszyński

Gimnazjum Krzeszów

3.59

3

Patryk Welc

Gimnazjum Krzeszów

4.12

4

Michał Kupiec

Gimnazjum Krzeszów

4.14

 

9.Bieg memoriałowy -3000 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Damian Waliłko

Gimnazjum Krzeszów

10.35

2

Sylwester Stec

LO Rudnik nad Sanem

10.37

3

Dariusz Szymonik

MOSiR Rudnik nad Sanem

10.40

4

Mateusz Jakubowski

Gimnazjum Rudnik nad Sanem

11.47

 

Kobiety

 

 

1

Klaudia Chmielowska

Gimnazjum Ulanów

12.30

2

Sandra Olko

SP Ulanów

12.50

3

Aleksandra Trojanowska

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

13.10

4

Gabriela Szafran

Gimnazjum Ulanów

13.38

Pełne wyniki memoriału znajdują się w załączniku do artykułu.

Nagrody zostały ufundowane przez:

  • Starostwo Powiatowe w Nisku,
  • Urząd Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem,
  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.



Nagrody wręczali: Waldemar Grochowski Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem i Piotr Potocki Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.

Ostatnia aktualizacja: piątek, 21 października 2011 13:42