piątek, 21 października 2011 13:38

Sukcesy szachistów na turnieju w Tomaszowie Lubelskim

15 października 2011 r. w Tomaszowie Lubelskim rozegrano V OTSz dla Dzieci i Młodzieży o "Puchar Roztocza".

W kategorii wiekowej do lat 9 Mikołaj Złotek zajął miejsce trzecie. W kategorii wiekowej do lat 12 dziewcząt, Barbara Trybowska uplasowała się na drugim miejscu. W kategorii chłopców Mazur Tomasz zajął miejsce siódme, a Radek Moskal dziewiąte. W kategorii wiekowej do lat 15 Joanna Burdzy zajęła miejsce trzecie, a Anna Trybowska piąte. Wśród chłopców Paweł Głuszak zajął miejsce szóste. Siódme miejsce w kategorii chłopców do lat 18 zajął Jakub Mazur. W turnieju opiekunów Bolesław Ziółkowski zajął trzecie miejsce.

Zwycięzcy otrzymali nagrody, puchary i dyplomy. W turnieju wzięło udział 112 zawodników z Tomaszowa Lubelskiego(klasa szachowa), Lublina, Zamościa, Hrubieszowa i zawodnicy z Ukrainy. Organizator zapewnił uczestnikom posiłek, napoje i słodycze.