wtorek, 09 lutego 2016 12:55

ŻAK

 

ŻAK

 

XXI HALOWA AMATORSKA LIGA PIŁKARSKA

MOSiR Rudnik nad Sanem 2015/2016

KATEGORIA ŻAK - 25.02.2016 r.

Mecz

Drużyna

Drużyna

Wynik

1

FENIX HUCISKO

BUKOWA Jastkowice

0:2

2

FOOTBALL ACADEMY  Jeżowe

ROTUNDA Krzeszów

0:0

3

AP 2005 STALOWA WOLA

AP 2006 STALOWA WOLA

3:1

4

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

FOOTBALL ACADEMY   Jeżowe

0:2

5

FENIX HUCISKO

AP 2006 STALOWA WOLA

0:4

6

AP 2005 STALOWA WOLA

ROTUNDA Krzeszów

4:0

7

BUKOWA Jastkowice

FOOTBALL ACADEMY   Jeżowe

1:1

8

AP 2006 STALOWA WOLA

ROTUNDA Krzeszów

3:0

9

AP 2005 STALOWA WOLA

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

4:0

10

FENIX HUCISKO

ROTUNDA Krzeszów

1:3

11

BUKOWA Jastkowice

AP 2005 STALOWA WOLA

0:4

12

AP 2006 STALOWA WOLA

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

3:0

13

FENIX HUCISKO

FOOTBALL ACADEMY  Jeżowe

0:1

14

ROTUNDA Krzeszów

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

4:0

15

AP 2006 STALOWA WOLA

BUKOWA Jastkowice

3:0

16

FOOTBALL ACADEMY   Jeżowe

AP 2005 STALOWA WOLA

1:3

17

FENIX HUCISKO

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

1:1

18

ROTUNDA Krzeszów

BUKOWA Jastkowice

1:1

19

FOOTBALL ACADEMY   Jeżowe

AP 2006 STALOWA WOLA

0:0

20

FENIX HUCISKO

AP 2005 STALOWA WOLA

0:5

21

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

BUKOWA Jastkowice

1:1

 

WYNIKI KOŃCOWE

Miejsce

Drużyna

Pkt.

Bramki

1

AKADEMIA PIŁKARSKA 2005 STALOWA WOLA

18

23-2

2

AKADEMIA PIŁKARSKA 2006 STALOWA WOLA

13

14-3

3

FOOTBALL ACADEMY  Jeżowe

9

5-4

4

ROTUNDA Krzeszów

8

8-9

5

BUKOWA Jastkowice

6

5-10

6

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

2

2-15

7

FENIX HUCISKO

1

2-16

Król strzelców - Konrad Siwiec (AKADEMIA PIŁKARSKA 2005 STALOWA WOLA )

Najlepszy bramkarz - Kamil Partyka (BUKOWA Jastkowice )

Najlepszy zawodnik - Karol Pikuła ( AKADEMIA PIŁKARSKA 2006 STALOWA WOLA)

Zdobywca 500 bramki w XXI HALP - Jakub Taraszka (AKADEMIA PIŁKARSKA 2005 STALOWA WOLA )

Wyróżniono zawodników z UKS ORLIK Rudnik nad Sanem: Robert Uldynowicz, Hubert  Karaś

Zdobywcy miejsc 1-4 oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali : puchary i statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Nagrody wręczali:
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

1 MIEJSCEPUCHAR-SOKol NISKO1 miejsce-SOKol NISKO2 MIEJSCE-AP STALOWA WOLA3 miejsce -F.A Nisko4 MIEJSCE-ROTUNDA KRZESZoW5 MIEJSCE- F.A JezoweADRIAN KOSTYRAKrol strzelcow-Franek SlowikNAJLEPSZY ZAWODNIK-BARTEK PACHLANAJLPESZY BRAMKARZ-SZYMON MACIEJAKnajmlodszy zawodnik HALP

 

INFORMACJA

Ostatnia aktualizacja: środa, 02 marca 2016 15:21