czwartek, 16 kwietnia 2015 11:35

XXIII Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego - wyniki II turniej

Przedstawiamy wyniki II Turnieju XXII Masowego Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego, który odbył się w dniach 26 marca 2015 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.

 

 

 

 

XXIII Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

MOSiR Rudnik nad Sanem, 9–10.04.2015 r.

Po II Turnieju


Chłopcy (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

Suma

pkt

1

Chwiej Dariusz

RCEZ Nisko

15

16

31

2

Torba Krzysztof

ZSP nr 2 Stalowa Wola

13

13

26

3

Tryka  Bartłomiej

ZSP nr 2 Stalowa Wola

12

12

24

Skrzypek Sylwester

ZSP nr 2 Stalowa Wola

16

8

24

5

Grzybowski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

11

11

22

6

Indycki Rafał

ZS Rudnik nad Sanem

10

7

17

7

Grębski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

14

2

16

Kuszaj Piotr

RCEZ Nisko

6

10

16

9

Kucharczyk Jakub

ZSP nr 2 Stalowa Wola

-

15

15

10

Dominek Robert

ZSP nr 2 Stalowa Wola

9

5

14

Mich Jacek

ZSP nr 2 Stalowa Wola

-

14

14

12

Dymowski Dawid

ZS Rudnik nad Sanem

7

6

13

13

Wójtowicz Krystian

ZS Rudnik nad Sanem

8

3

11

14

Leń Bartosz

ZS Rudnik nad Sanem

-

9

9

15

Pałka Tymoteusz

ZSP nr 2 Stalowa Wola

5

1

6

16

Sawa Marcin

KEN Stalowa Wola

-

4

4

Ciosmak Roland

L.O Ulanów

4

-

4

18

Rogala Arkadiusz

ZS Rudnik nad Sanem

3

-

3

19

Wojtowicz Kamil

ZS Rudnik nad Sanem

2

-

2

20

Jeż  Lucjan

RCEZ Nisko

1

-

1

 

Dziewczęta (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

Suma

pkt

1

Bednarz Edyta

RCEZ Nisko

15

15

30

2

Bednarz Jolanta

ZSP nr 2 Stalowa Wola

16

-

16

Cichoń Dominika

ZSP nr 2 Stalowa Wola

-

16

16

 

Drużynowo (Szkoły ponadgimnazjalne

– chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

I turniej

II turniej

Suma pkt

1

ZSP nr 2 Stalowa Wola

71

84

155

2

ZS Rudnik nad Sanem

55

38

93

3

RCEZ Nisko

37

41

78

4

LO Ulanów

4

-

4

KEN Stalowa Wola

-

4

4

 

Dziewczęta (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

Suma

pkt

1

Koczułap Barbara

PG Dzwola

16

16

32

2

Derylak Martyna

PG Harasiuki

15

14

29

Koczułap Katarzyna

PG Dzwola

14

15

29

4

Buczyńska Natalia

PG Dzwola

13

12

25

Papierz Patrycja

PG Dzwola

12

13

25

6

Szewc Paulina

PG Dzwola

11

10

21

Grębska Aleksandra

PG Rudnik nad Sanem

10

11

21

8

Stańko Zuzanna

PG Dzwola

9

9

18

9

Młynarska Martyna

PG Rudnik nad Sanem

7

8

15

10

Ciosmak Kinga

Gimnazjum Ulanów

8

-

8

 

Chłopcy (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

Suma

pkt

1

Bielecki Damian

Gimnazjum Dzwola

16

16

32

2

Buryta Bartłomiej

Gimnazjum Dzwola

15

14

29

3

Małek Radosław

Gimnazjum Dzwola

12

15

27

4

Habrat Daniel

PG Rudnik nad Sanem

14

12

26

5

Wołcz Kacper

PG Rudnik nad Sanem

13

10

23

6

Wiejak Norbert

PG Rudnik nad Sanem

8

13

21

7

Kargol Bartłomiej

Gimnazjum Harasiuki

11

8

19

8

Sagan Jakub

PG Rudnik nad Sanem

6

11

17

9

Jakub Maziarz

Gimnazjum Nr 1 Nisko

10

5

15

Partyka Patryk

Gimnazjum Harasiuki

9

6

15

11

Marek Dawid

Gimnazjum Harasiuki

7

7

14

12

Puskarczyk Bartek

PG Rudnik nad Sanem

4

9

13

13

Bielak Kacper

Gimnazjum Dzwola

5

4

9

14

Majewski Mieszko

PG Rudnik nad Sanem

2

3

5

15

Jarosz Szymon

PG Rudnik nad Sanem

3

1

4

16

Rudnicki Radosław

PG Rudnik nad Sanem

1

2

3

 

Drużynowo (Gimnazjum – chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

I turniej

II turniej

Suma pkt

1

PG Dzwola

123

124

247

2

PG Rudnik nad Sanem

68

69

137

3

PG Harasiuki

42

35

77

4

PG nr 1 Nisko

10

5

15

5

PG Ulanów

8

-

8

 

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

Suma

pkt

1

Małek Justyna

PSP Dzwola

16

16

32

2

Kusz Katarzyna

PSP Harasiuki

15

14

29

3

Mycek Martyna

PSP Przyszów

13

15

28

4

Tutka Katarzyna

PSP Harasiuki

14

13

27

5

Piłat Kinga

PSP Nr 1 Nisko

12

12

24

6

Derylak Wiktoria

PSP Harasiuki

9

11

20

7

Turek Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

11

7

18

8

Buczan Dominika

PSP Dzwola

7

10

17

9

Żak Angelika

PSP Przyszów

10

6

16

Jedruszko Nikola

PSP Nr 1 Nisko

8

8

16

11

Nieradka Aleksandra

PSP Przyszów

6

9

15

12

Mozgawa Oliwia

PSP Przyszów

5

5

10

13

Wdowiak Karolina

PSP Przyszów

3

4

7

14

Krzyszczuk Karina

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

4

2

6

15

Piekarz Aleksandra

PSP Przyszów

1

3

4

16

Kolano Julia

PSP Nr 1 Nisko

2

1

3

 

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

Suma

pkt

1

Gumienik Patryk

PSP Dzwola

16

16

32

2

Sobczyk Sebasitan

PSP Przyszów

15

15

30

3

Łomotowski Norbert

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

14

13

27

4

Tonderys Paweł

PSP Przyszów

13

12

25

5

Barej Adrian

PSP Harasiuki

12

9

21

6

Sasiela Konrad

PSP Przyszów

9

10

19

7

Sioda Przemek

PSP Nr 1 Nisko

4

14

18

8

Stróż Tomasz

PSP Nr 1 Nisko

11

4

15

9

Woźniak Piotr

PSP Nr 1 Nisko

7

7

14

10

Seidler Kamil

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

8

5

13

11

Koc Hieronim

PSP Nr 1 Nisko

6

6

12

12

Pawlos Przemek

PSP Dzwola

-

11

11

13

Złotek Mikołaj

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

10

-

10

14

Przybysz Adam

PSP Nr 1 Nisko

5

3

8

Szuba Sylwester

PSP Dzwola

-

8

8

16

Derylak Wiktor

PSP Przyszów

3

-

3

Kasprowicz Jakub

PSP Harasiuki

2

1

3

18

Pawlos Kacper

PSP Dzwola

-

2

2

19

Harasim Michał

PSP Nr 1 Nisko

1

-

1

 

Drużynowo (Szkoły podstawowe
chłopcy i dziewczęta klasy 5-6)

Miejsce

Szkoła

I turniej

II turniej

Suma pkt

1

PSP Przyszów

78

79

157

2

PSP nr 1 Nisko

67

62

129

3

PSP Dzwola

39

63

102

4

PSP Harasiuki

52

48

100

5

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

22

18

40

6

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

14

2

16

 

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

Suma

pkt

1

Giemza Bartłomiej

PSP Przyszów

16

16

32

2

Gumienik Marek

PSP Dzwola

15

15

30

3

Kusz Adam

PSP Harasiuki

13

14

27

4

Flis Łukasz

PSP Dzwola

14

12

26

5

Derylak Łukasz

PSP Harasiuki

9

13

22

6

Bąk Łukasz

PSP Harasiuki

12

9

21

7

Bielecki Dawid

PSP Dzwola

10

10

20

8

Skalny Jakub

PSP Nr 1 Nisko

11

8

19

9

Flis  Szymon

PSP Dzwola

6

6

12

10

Mucha Filip

PSP Harasiuki

-

11

11

11

Dechnik Sebastian

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

5

4

9

12

13

Lechociński Rafał

PSP Nr 1 Nisko

8

-

8

Woźnica Kacper

PSP Dzwola

3

5

8

14

Wdowiak Wiktor

PSP Przyszów

7

-

7

Zięba Jakub

PSP Dzwola

-

7

7

16

Sulich  Hubert

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

4

-

4

17

Błądek Adrian

PSP Przyszów

-

3

3

18

Puskarczyk Hubert

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

-

2

2

Potocki Sebastian

PSP nr 1 Nisko

2

-

2

20

Świś Jakub

PSP Dzwola

1

-

1

Drabik Artur

PSP nr 1 Nisko

-

1

1

 

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

Suma

pkt

1

Jednacz Patrycja

PSP Harasiuki

16

16

32

2

Papierz Angelika

PSP Dzwola

14

15

29

3

Wiśniewska  Izabela

PSP Dzwola

15

11

26

Podpora Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

13

13

26

Mucha Maja

PSP Harasiuki

12

14

26

6

Wołoszyn Krolina

PSP Nr 1 Nisko

11

8

19

7

Puzio Kaja

PSP Nr 1 Nisko

9

9

18

Żywko  Martyna

PSP Harasiuki

8

10

18

9

Flis Agata

PSP Dzwola

10

6

16

10

Szuba Klaudia

PSP Dzwola

3

12

15

11

Cebula Kinga

PSP Nr 1 Nisko

6

7

13

12

Jednacz Julia

PSP Harasiuki

5

5

10

13

Aleksińska Julia

PSP Nr 1 Nisko

7

-

7

14

Powroźnik Oliwia

PSP Harasiuki

4

-

4

Wdowiak Kinga

PSP Przyszów

-

4

4

16

Dul Paulina

PSP Przyszów

-

3

3

17

Krawczyk Alicja

PSP Przyszów

1

2

3

18

Kruk Kornelia

PSP Harasiuki

2

-

2

19

Nowak Zuzanna

PSP Przyszów

-

1

1

 

Drużynowo (Szkoły podstawowe
chłopcy i dziewczęta klasy 1-4)

Miejsce

Szkoła

I turniej

II turniej

Suma pkt

1

PSP Dzwola

91

92

183

2

PSP Harasiuki

81

99

180

3

PSP nr 1 Nisko

67

46

111

4

Przyszów

24

29

53

5

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

9

4

13

6

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

-

2

2

 

W II TURNIEJU UDZIAŁ WZIĘŁO

154 UCZNIÓW

III   TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 27.04.2015 ( PONIEDZIAŁEK).

(SZKOŁY PODSTAWOWE , GIMNAZJUM, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE)

W III  TURNIEJU UDZIAŁ BIORĄ OSOBY , KTÓRE PO 2 TURNIEJACH ZAJMUJĄ MIEJSCA 1-16

ROZPOCZĘCIE O GODZINIE 830

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 05 maja 2015 11:56