środa, 08 kwietnia 2015 12:59

XXIII Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego - wyniki

Przedstawiamy wyniki I Turnieju XXII Masowego Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego, który odbył się w dniach 26 marca 2015 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.

 


WYNIKI

XXIII Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

MOSiR Rudnik nad Sanem, 26-27.03.2015 r.

I Turniej

 

Chłopcy (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Skrzypek Sylwester

ZSP nr 2 Stalowa Wola

16

2

Chwiej Dariusz

RCEZ Nisko

15

3

Grębski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

14

4

Torba Krzysztof

ZSP nr 2 Stalowa Wola

13

5

Tryka  Bartłomiej

ZSP nr 2 Stalowa Wola

12

6

Grzybowski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

11

7

Indycki Rafał

ZS Rudnik nad Sanem

10

8

Dominek Robert

ZSP nr 2 Stalowa Wola

9

9

Wójtowicz Krystian

ZS Rudnik nad Sanem

8

10

Dymowski Dawid

ZS Rudnik nad Sanem

7

11

Kuszaj Piotr

RCEZ Nisko

6

12

Pałka Tymoteusz

ZSP nr 2 Stalowa Wola

5

13

Ciosmak Roland

L.O Ulanów

4

14

Rogala Arkadiusz

ZS Rudnik nad Sanem

3

15

Wojtowicz Kamil

ZS Rudnik nad Sanem

2

16

Jeż  Lucjan

RCEZ Nisko

1

 


Dziewczęta (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Bednarz Jolanta

ZSP nr 2 Stalowa Wola

16

2

Bednarz Edyta

RCEZ Nisko

15

 


Drużynowo (Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

ZSP nr 2 Stalowa Wola

71

2

ZS Rudnik nad Sanem

55

3

RCEZ Nisko

37

4

LO Ulanów

4

 


Dziewczęta (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Koczułap Barbara

PG Dzwola

16

2

Derylak Martyna

PG Harasiuki

15

3

Koczułap Katarzyna

PG Dzwola

14

4

Buczyńska Natalia

PG Dzwola

13

5

Papierz Patrycja

PG Dzwola

12

6

Szewc Paulina

PG Dzwola

11

7

Grębska Aleksandra

PG Rudnik nad Sanem

10

8

Stańko Zuzanna

PG Dzwola

9

9

Ciosmak Kinga

Gimnazjum Ulanów

8

10

Młynarska Martyna

PG Rudnik nad Sanem

7

 


 

Chłopcy (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Bielecki Damian

Gimnazjum Dzwola

16

2

Buryta Bartłomiej

Gimnazjum Dzwola

15

3

Habrat Daniel

PG Rudnik nad Sanem

14

4

Wołcz Kacper

PG Rudnik nad Sanem

13

5

Małek Radosław

Gimnazjum Dzwola

12

6

Kargol Bartłomiej

Gimnazjum Harasiuki

11

7

Jakub Maziarz

Gimnazjum Nr 1 Nisko

10

8

Partyka Patryk

Gimnazjum Harasiuki

9

9

Wiejak Norbert

PG Rudnik nad Sanem

8

10

Marek Dawid

Gimnazjum Harasiuki

7

11

Sagan Jakub

PG Rudnik nad Sanem

6

12

Bielak Kacper

Gimnazjum Dzwola

5

13

Puskarczyk Bartek

PG Rudnik nad Sanem

4

14

Jarosz Szymon

PG Rudnik nad Sanem

3

15

Majewski Mieszko

PG Rudnik nad Sanem

2

16

Rudnicki Radosław

PG Rudnik nad Sanem

1

 


 

Drużynowo (Gimnazjum – chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PG Dzwola

123

2

PG Rudnik nad Sanem

68

3

PG Harasiuki

42

4

PG nr 1 Nisko

10

5

PG Ulanów

8

 


Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Małek Justyna

PSP Dzwola

16

2

Kusz Katarzyna

PSP Harasiuki

15

3

Tutka Katarzyna

PSP Harasiuki

14

4

Mycek Martyna

PSP Przyszów

13

5

Piłat Kinga

PSP Nr 1 Nisko

12

6

Turek Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

11

7

Żak Angelika

PSP Przyszów

10

8

Derylak Wiktoria

PSP Harasiuki

9

9

Jedruszko Nikola

PSP Nr 1 Nisko

8

10

Buczan Dominika

PSP Dzwola

7

11

Nieradka

PSP Przyszów

6

12

Mozgawa Oliwia

PSP Przyszów

5

13

Krzyszczuk Karina

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

4

14

Wdowiak Karolina

PSP Przyszów

3

15

Kolano Julia

PSP Nr 1 Nisko

2

16

Piekarz Aleksandra

PSP Przyszów

1

 


Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Gumienik Patryk

PSP Dzwola

16

2

Sobczyk Sebasitan

PSP Przyszów

15

3

Łomotowski Norbert

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

14

4

Tonderys Paweł

PSP Przyszów

13

5

Barej Adrian

PSP Harasiuki

12

6

Stróż Tomasz

PSP Nr 1 Nisko

11

7

Złotek Mikołaj

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

10

8

Sasiela Konrad

PSP Przyszów

9

9

Seidler Kamil

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

8

10

Woźniak Piotr

PSP Nr 1 Nisko

7

11

Koc Hieronim

PSP Nr 1 Nisko

6

12

Przybysz Adam

PSP Nr 1 Nisko

5

13

Sioda Przemek

PSP Nr 1 Nisko

4

14

Derylak Wiktor

PSP Przyszów

3

15

Kasprowicz Jakub

PSP Harasiuki

2

16

Harasim Michał

PSP Nr 1 Nisko

1

 


Drużynowo (Szkoły podstawowe
chłopcy i dziewczęta klasy 5-6)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PSP Przyszów

78

2

PSP nr 1 Nisko

67

3

PSP Harasiuki

52

4

PSP Dzwola

39

5

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

22

6

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

14

 


 

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Giemza Bartłomiej

PSP Przyszów

16

2

Gumienik Marek

PSP Dzwola

15

3

Flis Łukasz

PSP Dzwola

14

4

Kusz Adam

PSP Harasiuki

13

5

Bąk Łukasz

PSP Harasiuki

12

6

Skalny Jakub

PSP Nr 1 Nisko

11

7

Bielecki Dawid

PSP Dzwola

10

8

Derylak Łukasz

PSP Harasiuki

9

9

Lechociński Rafał

PSP Nr 1 Nisko

8

10

Wdowiak Wiktor

PSP Przyszów

7

11

Flis  Szymon

PSP Dzwola

6

12

Dechnik Sebastian

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

5

13

Sulich  Hubert

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

4

14

Woźnica Kacper

PSP Dzwola

3

15

Potocki Sebastian

PSP nr 1 Nisko

2

16

Świś Jakub

PSP Dzwola

1

 

 


 

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Jednacz Patrycja

PSP Harasiuki

16

2

Wiśniewska  Izabela

PSP Dzwola

15

3

Papierz Angelika

PSP Dzwola

14

4

Podpora Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

13

5

Mucha Maja

PSP Harasiuki

12

6

Wołoszyn Krolina

PSP Nr 1 Nisko

11

7

Flis Agata

PSP Dzwola

10

8

Puzio Kaja

PSP Nr 1 Nisko

9

9

Żywko  Martyna

PSP Harasiuki

8

10

Aleksińska Julia

PSP Nr 1 Nisko

7

11

Cebula Kinga

PSP Nr 1 Nisko

6

12

Jednacz Julia

PSP Harasiuki

5

13

Powroźnik Oliwia

PSP Harasiuki

4

14

Szuba Klaudia

PSP Dzwola

3

15

Kruk Kornelia

PSP Harasiuki

2

16

Krawczyk Alicja

PSP Przyszów

1

 

 


 

Drużynowo (Szkoły podstawowe  chłopcy i dziewczęta klasy 1-4)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PSP Dzwola

91

2

PSP Harasiuki

81

3

PSP nr 1 Nisko

67

4

Przyszów

24

5

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

9

 


 

W I TURNIEJU UDZIAŁ WZIĘŁO – 136 UCZNIÓW

II    TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH

09.04.2015 (CZWARTEK)  – SZKOŁY PODSTAWOWE

10.04.2015 (PIĄTEK) – GIMNAZJUM, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

ROZPOCZĘCIE O GODZINIE 830

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 30 kwietnia 2015 17:34