poniedziałek, 04 maja 2015 11:57

XXIII Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego - wyniki III turniej

Przedstawiamy wyniki III Turnieju XXII Masowego Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego, który odbył się w dniach 27 kwietnia 2015 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.

 

 


XXIII Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

MOSiR Rudnik nad Sanem, 27.04.2015 r.

Po III Turnieju

Chłopcy (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

III

turniej

Suma

pkt

1

Chwiej Dariusz

RCEZ Nisko

15

16

14

45

2

Tryka  Bartłomiej

ZSP nr 2 Stalowa Wola

12

12

16

40

3

Skrzypek Sylwester

ZSP nr 2 Stalowa Wola

16

8

15

39

4

Torba Krzysztof

ZSP nr 2 Stalowa Wola

13

13

11

37

5

Grzybowski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

11

11

13

35

6

Mich Jacek

ZSP nr 2 Stalowa Wola

-

14

12

26

7

Kuszaj Piotr

RCEZ Nisko

6

10

10

26

8

Dominek Robert

ZSP nr 2 Stalowa Wola

9

5

9

23

9

Grębski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

14

2

6

22

10

Wójtowicz Krystian

ZS Rudnik nad Sanem

8

3

7

18

11

Indycki Rafał

ZS Rudnik nad Sanem

10

7

-

17

12

Kucharczyk Jakub

ZSP nr 2 Stalowa Wola

-

15

-

15

13

Leń Bartosz

ZS Rudnik nad Sanem

-

9

4

13

14

Dymowski Dawid

ZS Rudnik nad Sanem

7

6

-

13

15

Ciosmak Roland

L.O Ulanów

4

-

8

12

16

Pałka Tymoteusz

ZSP nr 2 Stalowa Wola

5

1

5

11

17

Jeż  Lucjan

RCEZ Nisko

1

-

3

4

18

Sawa Marcin

KEN Stalowa Wola

-

4

-

4

19

Rogala Arkadiusz

ZS Rudnik nad Sanem

3

-

-

3

20

Wojtowicz Kamil

ZS Rudnik nad Sanem

2

-

-

2


Dziewczęta (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

III turniej

Suma

pkt

1

Bednarz Edyta

RCEZ Nisko

15

15

15

45

2

Cichoń Dominika

ZSP nr 2 Stalowa Wola

-

16

16

32

3

Bednarz Jolanta

ZSP nr 2 Stalowa Wola

16

-

-

16


Drużynowo (Szkoły ponadgimnazjalne

– chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

I turniej

II turniej

III turniej

Suma pkt

1

ZSP nr 2 Stalowa Wola

71

84

84

239

2

ZS Rudnik nad Sanem

55

38

30

123

3

RCEZ Nisko

37

41

42

120

4

LO Ulanów

4

-

8

12

5

KEN Stalowa Wola

-

4

-

4

 

Dziewczęta (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

III turniej

Suma

pkt

1

Koczułap Barbara

PG Dzwola

16

16

15

47

2

Koczułap Katarzyna

PG Dzwola

14

15

16

45

3

Derylak Martyna

PG Harasiuki

15

14

14

43

4

Buczyńska Natalia

PG Dzwola

13

12

12

37

5

Papierz Patrycja

PG Dzwola

12

13

11

36

6

Grębska Aleksandra

PG Rudnik nad Sanem

10

11

13

34

7

Młynarska Martyna

PG Rudnik nad Sanem

7

8

10

25

8

Szewc Paulina

PG Dzwola

11

10

-

21

9

Stańko Zuzanna

PG Dzwola

9

9

-

18

10

Ciosmak Kinga

Gimnazjum Ulanów

8

-

-

8

 

Chłopcy (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

III turniej

Suma

pkt

1

Bielecki Damian

Gimnazjum Dzwola

16

16

16

48

2

Habrat Daniel

PG Rudnik nad Sanem

14

12

15

41

3

Małek Radosław

Gimnazjum Dzwola

12

15

14

41

4

Buryta Bartłomiej

Gimnazjum Dzwola

15

14

12

41

5

Kargol Bartłomiej

Gimnazjum Harasiuki

11

8

13

32

6

Wiejak Norbert

PG Rudnik nad Sanem

8

13

9

30

7

Marek Dawid

Gimnazjum Harasiuki

7

7

11

25

8

Jakub Maziarz

Gimnazjum Nr 1 Nisko

10

5

10

25

9

Wołcz Kacper

PG Rudnik nad Sanem

13

10

-

23

10

Partyka Patryk

Gimnazjum Harasiuki

9

6

7

22

11

Sagan Jakub

PG Rudnik nad Sanem

6

11

5

22

12

Puskarczyk Bartek

PG Rudnik nad Sanem

4

9

6

19

13

Bielak Kacper

Gimnazjum Dzwola

5

4

8

17

14

Jarosz Szymon

PG Rudnik nad Sanem

3

1

4

8

15

Majewski Mieszko

PG Rudnik nad Sanem

2

3

2

7

16

Rudnicki Radosław

PG Rudnik nad Sanem

1

2

3

6

 

Drużynowo (Gimnazjum – chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

I turniej

II turniej

III turniej

Suma pkt

1

PG Dzwola

123

124

54

351

2

PG Rudnik nad Sanem

68

69

69

206

3

PG Harasiuki

42

35

45

122

4

PG nr 1 Nisko

10

5

10

25

5

PG Ulanów

8

-

-

8

 

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

III turniej

Suma

pkt

1

Małek Justyna

PSP Dzwola

16

16

16

48

2

Mycek Martyna

PSP Przyszów

13

15

15

43

3

Kusz Katarzyna

PSP Harasiuki

15

14

14

43

4

Tutka Katarzyna

PSP Harasiuki

14

13

12

39

5

Piłat Kinga

PSP Nr 1 Nisko

12

12

13

37

6

Derylak Wiktoria

PSP Harasiuki

9

11

11

31

7

Buczan Dominika

PSP Dzwola

7

10

10

27

8

Turek Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

11

7

8

26

9

Jedruszko Nikola

PSP Nr 1 Nisko

8

8

9

25

10

Żak Angelika

PSP Przyszów

10

6

7

23

11

Nieradka Aleksandra

PSP Przyszów

6

9

6

21

12

Mozgawa Oliwia

PSP Przyszów

5

5

4

14

13

Wdowiak Karolina

PSP Przyszów

3

4

5

12

14

Krzyszczuk Karina

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

4

2

3

9

15

Piekarz Aleksandra

PSP Przyszów

1

3

-

4

16

Kolano Julia

PSP Nr 1 Nisko

2

1

-

3

 

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

III turniej

Suma

pkt

1

Gumienik Patryk

PSP Dzwola

16

16

16

48

2

Sobczyk Sebasitan

PSP Przyszów

15

15

15

45

3

Łomotowski Norbert

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

14

13

14

41

4

Tonderys Paweł

PSP Przyszów

13

12

13

38

5

Sasiela Konrad

PSP Przyszów

9

10

10

29

6

Barej Adrian

PSP Harasiuki

12

9

4

25

7

Seidler Kamil

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

8

5

8

21

8

Stróż Tomasz

PSP Nr 1 Nisko

11

4

6

21

9

Szuba Sylwester

PSP Dzwola

-

8

11

19

10

Pawlos Przemek

PSP Dzwola

-

11

7

18

11

Sioda Przemek

PSP Nr 1 Nisko

4

14

-

18

12

Woźniak Piotr

PSP Nr 1 Nisko

7

7

2

16

13

Złotek Mikołaj

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

10

-

5

15

14

Koc Hieronim

PSP Nr 1 Nisko

6

6

3

15

15

Pawlos Kacper

PSP Dzwola

-

2

12

14

16

Derylak Wiktor

PSP Przyszów

3

-

9

12

17

Przybysz Adam

PSP Nr 1 Nisko

5

3

1

9

18

Kasprowicz Jakub

PSP Harasiuki

2

1

-

3

19

Harasim Michał

PSP Nr 1 Nisko

1

-

-

1

 

Drużynowo (Szkoły podstawowe
chłopcy i dziewczęta klasy 5-6)

Miejsce

Szkoła

I turniej

II turniej

III turniej

Suma pkt

1

PSP Przyszów

78

79

84

241

2

PSP Dzwola

39

63

72

174

3

PSP nr 1 Nisko

67

62

41

170

4

PSP Harasiuki

52

48

41

141

5

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

22

18

22

62

6

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

14

2

8

24

 

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

III

turniej

Suma

pkt

1

Giemza Bartłomiej

PSP Przyszów

16

16

15

47

2

Gumienik Marek

PSP Dzwola

15

15

16

46

3

Flis Łukasz

PSP Dzwola

14

12

14

40

4

Kusz Adam

PSP Harasiuki

13

14

10

37

5

Derylak Łukasz

PSP Harasiuki

9

13

9

31

6

Bielecki Dawid

PSP Dzwola

10

10

8

28

7

Skalny Jakub

PSP Nr 1 Nisko

11

8

7

26

8

Bąk Łukasz

PSP Harasiuki

12

9

4

25

9

Mucha Filip

PSP Harasiuki

-

11

13

23

10

Flis  Szymon

PSP Dzwola

6

6

11

23

11

Puskarczyk Hubert

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

-

2

12

14

12

Jakub Zięba

PSP Dzwola

-

7

6

13

13

Woźnica Kacper

PSP Dzwola

3

5

5

13

14

Lechociński Rafał

PSP Nr 1 Nisko

8

-

3

11

15

Wdowiak Wiktor

PSP Przyszów

7

-

2

9

16

Dechnik Sebastian

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

5

4

-

9

17

Sulich  Hubert

PSP Nr 3 Rudnik nad Sanem

4

-

-

4

18

Błądek Adrian

PSP Przyszów

-

3

-

3

19

Świś Jakub

PSP Dzwola

1

-

1

2

20

Potocki Sebastian

PSP nr 1 Nisko

2

-

-

2

21

Drabik Artur

PSP nr 1 Nisko

-

1

-

1

 

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I turniej

II

turniej

III turniej

Suma

pkt

1

Jednacz Patrycja

PSP Harasiuki

16

16

16

48

2

Papierz Angelika

PSP Dzwola

14

15

15

44

3

Wiśniewska  Izabela

PSP Dzwola

15

11

13

39

4

Mucha Maja

PSP Harasiuki

12

14

12

38

5

Podpora Wiktoria

PSP Nr 1 Nisko

13

13

11

37

6

Żywko  Martyna

PSP Harasiuki

8

10

10

28

7

Cebula Kinga

PSP Nr 1 Nisko

6

7

14

27

8

Wołoszyn Krolina

PSP Nr 1 Nisko

11

8

6

25

9

Szuba Klaudia

PSP Dzwola

3

12

8

23

10

Flis Agata

PSP Dzwola

10

6

7

23

11

Puzio Kaja

PSP Nr 1 Nisko

9

9

5

23

12

Aleksińska Julia

PSP Nr 1 Nisko

7

-

7

14

13

Jednacz Julia

PSP Harasiuki

5

5

-

10

14

Powroźnik Oliwia

PSP Harasiuki

4

-

4

8

15

Dul Paulina

PSP Przyszów

-

3

3

6

16

Wdowiak Kinga

PSP Przyszów

-

4

2

6

17

Kruk Kornelia

PSP Harasiuki

2

-

1

3

18

Krawczyk Alicja

PSP Przyszów

1

2

-

3

19

Nowak Zuzanna

PSP Przyszów

-

1

-

1


Drużynowo (Szkoły podstawowe
chłopcy i dziewczęta klasy 1-4)

Miejsce

Szkoła

I turniej

II turniej

III turniej

Suma pkt

1

PSP Dzwola

91

92

104

287

2

PSP Harasiuki

81

99

79

259

3

PSP nr 1 Nisko

67

46

53

164

4

PSP Przyszów

24

29

22

75

5

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

-

2

12

14

6

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

9

4

-

13


W III TURNIEJU UDZIAŁ WZIĘŁO

98 UCZNIÓW

 

DSC_8278DSC_8279DSC_8285DSC_8298DSC_8311DSC_8312DSC_8314DSC_8338DSC_8342DSC_8357DSC_8359DSC_8360

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 01 czerwca 2015 07:01