piątek, 28 marca 2014 14:34

WYNIKI - XXII Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego - I Turniej

Przedstawiamy wyniki I Turnieju XXII Masowego Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego, który odbył się w dniach 27-28.03.2014 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.

 

 

XXII Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

MOSiR Rudnik nad Sanem, 27-28.03.2014 r.

I Turniej

Chłopcy (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Tryka Łukasz

ZSP nr 2 Stalowa Wola

16

2

Skrzypek Sylwester

ZSP nr 2 Stalowa Wola

15

3

Syguła Dawid

ZSP nr 2 Stalowa Wola

14

4

Startek Kamil

ZSP nr 2 Stalowa Wola

13

5

Ciosmak Roland

LO Ulanów

12

6

Tryka Bartłomiej

ZSP nr 2 Stalowa Wola

11

7

Torba Krzysztof

ZSP nr 2 Stalowa Wola

10

8

Puchalski Jacek

ZS Rudnik nad Sanem

9

9

Leń Bartosz

ZS Rudnik nad Sanem

8

10

Grębski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

7

11

Grzybowski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

6

12

Dymowski Dawid

ZS Rudnik nad Sanem

5

13

Wojtowicz Kamil

ZS Rudnik nad Sanem

4

14

Konior Bartosz

ZS Rudnik nad Sanem

3

15

Kochowski Adrian

ZS Rudnik nad Sanem

2

16

Wójtowicz Krystian

ZS Rudnik nad Sanem

1

17-19

Rogala Arkadiusz

ZS Rudnik nad Sanem

------

Sztaba Dawid

ZS Rudnik nad Sanem

------

Skiba Michał

ZS Rudnik nad Sanem

------

Dziewczęta (Szkoły ponadgimnazjalne)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Bednarz Jolanta

ZSP nr 2 Stalowa Wola

16

2

Piekut Sylwia

ZSP nr 2 Stalowa Wola

15

3

Jaskuła Agata

LO Rudnik nad Sanem

14

4

Paśnik Aldona

LO Rudnik nad Sanem

13

Drużynowo (Szkoły ponadgimnazjalne

– chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

ZSP nr 2 Stalowa Wola

110

2

ZS Rudnik nad Sanem

45

3

LO Rudnik nad Sanem

27

4

LO Ulanów

12

Dziewczęta (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Koczułap Barbara

PG Dzwola

16

2

Siemczyk Julia

PG Dzwola

15

3

Powęska Dagmara

PG Rudnik nad Sanem

14

4

Derylak Martyna

PG Harasiuki

13

5

Koczułap Katarzyna

PG Dzwola

12

6

Grzybowska Wiktoria

PG Ulanów

11

7

Cichoń Dagmara

PG Ulanów

10

8

Bąk Karolina

PG Harasiuki

9

9

Szymonik Marlena

PG Rudnik nad Sanem

8

10

Grębska Aleksandra

PG Rudnik nad Sanem

7

11

Młynarska Martyna

PG Rudnik nad Sanem

6

Chłopcy (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Król Sławomir

PG Dzwola

16

2

Kuszaj Piotr

PG Ulanów

15

3

Butryn Piotr

PG nr 3 Nisko

14

4

Torba Janusz

PG Ulanów

13

5

Chytrosz Tomasz

PG Harasiuki

12

6

Wołcz Kacper

PG Rudnik nad Sanem

11

7

Podpora Marcin

PG nr 1 Nisko

10

8

Pałka Artur

PG nr 1 Nisko

9

9

Habrat Daniel

PG Rudnik nad Sanem

8

10

Ruszkiewicz Filip

PG Rudnik nad Sanem

7

11

Wiejak Norbert

PG Rudnik nad Sanem

6

12

Maziarz Jakub

PG nr 1 Nisko

5

13

Ćwiek Dawid

PG Harasiuki

4

14

Majewski Mieszko

PG Rudnik nad Sanem

3

15

Krawiec Dawid

PG Ulanów

2

16

Urban Florian

PG Rudnik nad Sanem

1

17-24

Grzebieniak Adrian

PG Rudnik nad Sanem

------

Sekulski Paweł

PG Rudnik nad Sanem

------

Krawiec Bartosz

PG Rudnik nad Sanem

------

Grębski Jakub

PG Rudnik nad Sanem

------

Zastawny Konrad

PG Rudnik nad Sanem

------

Rudnicki Radosław

PG Rudnik nad Sanem

------

Gąsior Dominik

PG Rudnik nad Sanem

------

Jarosz Szymon

PG Rudnik nad Sanem

------

25-26

Dudzik Grzegorz

PG Rudnik nad Sanem

------

Sagan Jakub

PG Rudnik nad Sanem

------

Drużynowo (Gimnazjum – chłopcy i dziewczęta)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PG Rudnik nad Sanem

71

2

PG Ulanów

50

3

PG Dzwola

47

4

PG Harasiuki

38

PG nr 3 Nisko

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Małek Justyna

PSP Dzwola

16

2

Buczyńska Natalia

PSP Dzwola

15

3

Papierz Patrycja

PSP Dzwola

14

4

Tutka Katarzyna

PSP Harasiuki

13

5

Kusz Katarzyna

PSP Harasiuki

12

6

Bożek Wiktoria

PSP nr 1 Nisko

11

7

Piłat Kinga

PSP nr 1 Nisko

10

8

Sowa Sandra

PSP nr 1 Nisko

9

9

Krzyżewska Wanessa

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

8

10

Chamot Natalia

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

7

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 5-6)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Buryta Bartłomiej

PSP Dzwola

16

2

Olszewski Damian

PSP nr 1 Nisko

15

3

Puskarczyk Bartek

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

14

4

Nicałek Dominik

PSP nr 1 Nisko

13

5

Tyszko Adam

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

12

6

Sioda Przemek

PSP nr 1 Nisko

11

7

Śnios Michał

PSP nr 1 Nisko

10

8

Szado Filip

PSP Harasiuki

9

9

Cagara Bartek

PSP nr 1 Nisko

8

10

Łomotowski Norbert

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

7

11

Woźniek Piotr

PSP nr 1 Nisko

6

12

Żbik Dominik

PSP nr 1 Nisko

5

13

Ostolski Maciej

PSP nr 1 Nisko

4

14

Koc Nikodem

PSP nr 1 Nisko

3

15

Szydełko Eryk

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

2

16

Łepcio Klaudiusz

PSP nr 1 Nisko

1

17-24

Szymonik Kacper

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

------

Kowal Kamil

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Pisarski Karol

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Socha Mirosław

PSP Kopki

------

Sikora Krystian

PSP nr 1 Nisko

------

Mierzwa Michał

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Lesiczka Karol

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Bracha Kamil

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

------

25-32

Sagan Benjamin

PSP Kopki

------

Grabowski Piotr

PSP nr 1 Nisko

------

Partyka Artur

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Burzec Jakub

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Zygmunt Mateusz

PSP Kopki

------

Harasim Michał

PSP nr 1 Nisko

------

Puzio Kacper

PSP nr 1 Nisko

------

Podkowa Rafał

PSP Kopki

------

33-36

Traka Michał

PSP Kopki

------

Wolak Mateusz

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Łokaj Maciej

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Koszałka Bartłomiej

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Drużynowo (Szkoły podstawowe
chłopcy i dziewczęta klasy 5-6)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PSP nr 1 Nisko

107

2

PSP Dzwola

61

3

PSP Harasiuki

34

4

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

29

5

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

19

6

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

2

Chłopcy (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Seidler Kamil

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

16

2

Nikolas Jakub

SP Ulanów

15

3

Koc Hieronim

PSP nr 1 Nisko

14

4

Złotek Mikołaj

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

13

5

Wójcik Damian

SP Ulanów

12

6

Porcja Piotr

SP Ulanów

11

7

Dybka Karol

PSP nr 1 Nisko

10

8

Żuraw Wojciech

SP Ulanów

9

9

Stróż Tomasz

PSP nr 1 Nisko

8

10

Puskarczyk Hubert

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

7

11

Zięba Arkadiusz

SP Ulanów

6

12

Szyliński Paweł

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

5

13

Łach Tymoteusz

SP Ulanów

4

14

Wieleba Mikołaj

PSP nr 1 Nisko

3

15

Zygmunt Łukasz

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

2

16

Madej Mateusz

PSP Kopki

1

17-24

Skiba Damian

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Zakościelny Wojciech

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

------

Okoński Fryderyk

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Schiffer Dawid

PSP Kopki

------

Wojtas Kacper

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

------

Habiger Stanisław

PSP nr 1 Nisko

------

Krzak Bartłomiej

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Bizior Dawid

PSP Kopki

------

25-27

Wójtowicz Przemek

PSP nr 1 Nisko

------

Schiffer Hubert

PSP Kopki

------

Hawryło Kamil

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

------

Dziewczęta (Szkoły podstawowe klasy 1-4)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Zygmunt Patrycja

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

16

2

Zygmunt Magdalena

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

15

3

Sztaba Kamila

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

14

Drużynowo (Szkoły podstawowe
chłopcy i dziewczęta klasy 1-4)

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

70

2

PSP nr 1 Nisko

33

3

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

16

4

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

2

5

PSP Kopki

1

 

W I TURNIEJU UDZIAŁ WZIĘŁO – 136 UCZNIÓW

II    TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH

10.04.2014 (CZWARTEK)  – GIMNAZJUM, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

15.04.2014 (WTOREK) – SZKOŁY PODSTAWOWE

ROZPOCZĘCIE O GODZINIE 830

 

DSC_0855DSC_0856DSC_0858DSC_0863DSC_0871DSC_0873DSC_0875DSC_0879DSC_0882DSC_0884DSC_0885

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 17 kwietnia 2014 13:54