piątek, 02 sierpnia 2013 10:32

„Wakacje na sportowo - 2013” - WYNIKI

Trwają letnie turnieje rekreacyjno-sprawnościowe w ramach imprezy „Wakacje na sportowo - 2013”

W zawodach tenisa stołowego wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Daniel Habrat, wśród dziewcząt zaś Aleksandra Grębska.

Zwycięzcą turnieju tenisa ziemnego został Mieszko Majewski, który pokonał m.in. Jakuba Sagana i Huberta Habigera.

W zmaganiach siatkarzy plażowych grupy młodszej palmę pierwszeństwa dzierżyli Mateusz Wolak, Dariusz Wolak, którzy okazali się lepsi od Pawła Szylińskiego oraz Hubert Habigera.

W grupie starszej siatkarzy miejsce pierwsze zajęli Grzegorz Skomro i Jacek Puchalski, przed Markiem Mierzwą oraz Rafałem Dudą.

Warto podkreślić, iż na boiskach MOSiR w Rudniku nad Sanem odbył się także turniej piłki nożnej „Mini Euro-2013”, w którym zatriumfowali zawodnicy Orła. Na swojej drodze do końcowego sukcesu zwyciężyli Oni drużyny Niepokonanych oraz Pokemonów.

Wszystkim uczestnikom sportowych zmagań serdecznie gratulujemy. Jesteśmy dumni, iż wszystkie konkurencje są utrzymane w duchu sportowej atmosfery fair play i wzajemnego poszanowania.

Poniżej prezentujemy pełne zestawienie wyników poszczególnych turniejów w ramach „Wakacje na sportowo- 2013”:

 

Tenis stołowy
Chłopcy

1.Daniel Habrat

2.Mateusz Grębski

3.Barłomiej Puskarczyk

4.Tomasz Partyka

5.Adrian Grzebieniak

6.Hubert Puskarczyk

Dziewczęta

1.Aleksandra Grębska

2.Martyna Młynarska

 

Tenis ziemny

1.Mieszko Majewski

2.Jakub Sagan

3.Hubert Habiger

 

Siatkówka plażowa
Grupa młodsza

1.Mateusz Wolak, Dariusz Wolak

2.Paweł Szyliński , Hubert Habiger

Grupa starsza

1.Grzegorz Skomro , Jacek Puchalski

2.Marek Mierzwa, Rafał Duda, Klaudia Długosiewicz

 

MINI EURO-2013
NIEPOKONANI - POKEMONY 4:5 M.Wolak - 2
K.Wojtas
P.Szyliński
R.Moskal - 3
H.Habiger - 2
NIEPOKONANI - ORZEŁ 2:6 K.Wojtas - 2
Grzybowski - 4
Ocimek
Partyka
ORZEŁ - POKEMONY 6:2 Ocimek - 3
Warchoł - 2
Partka Andreas - 2

 

 

TERMINY TURNIEJÓW
na miesiąc SIERPIEŃ

KOSZYKÓWKA

3 OSOBOWA

06.08.2013 (WTOREK) godz.9.00
TENIS STOŁOWY 08.08.2013 CZWARTEK) godz.9.00

SIATKÓWKA PLAŻOWA

3 OSOBOWA

09.08.2013 (PIĄTEK) godz 9.00

PIŁKA NOŻNA

MINI EURO-2013

13.08.2013 (WTOREK ) godz 9.00
TENIS ZIEMNY 14.08.2013 (ŚRODA ) godz.9.00
Ostatnia aktualizacja: piątek, 20 września 2013 13:14