wtorek, 29 kwietnia 2014 09:10

XXII MASOWY CYKL TURNIEJÓW TENISA STOŁOWEGO - PODSUMOWANIE KOŃCOWE PO TRZECIM TURNIEJU - 28.04.2014r.

Przedstawiamy wyniki III Turnieju oraz podsumowanie XXII Masowego Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego, który odbył się w dniach 28 kwietnia 2014 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.


XXII Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

MOSiR Rudnik nad Sanem – 2014

WYNIKI KOŃCOWE

 

SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

Tryka Łukasz

ZSP nr 2 Stalowa Wola

16

16

15

47

2

Syguła Dawid

ZSP nr 2 Stalowa Wola

14

15

16

45

3

Puchalski Jacek

ZS Rudnik nad Sanem

9

10

14

33

4

Skrzypek Sylwester

ZSP nr 2 Stalowa Wola

15

14

-

29

5

Ciosmak Roland

LO Ulanów

12

12

-

24

6

Torba Krzysztof

ZSP nr 2 Stalowa Wola

10

-

13

23

7

Tryka Bartłomiej

ZSP nr 2 Stalowa Wola

11

11

-

22

8

Grzybowski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

6

13

-

19

9

Grębski Mateusz

ZS Rudnik nad Sanem

7

8

-

15

10

Startek Kamil

ZSP nr 2 Stalowa Wola

13

-

-

13

11

Konior Bartosz

ZS Rudnik nad Sanem

3

9

-

12

12

Wojtowicz Kamil

ZS Rudnik nad Sanem

4

6

-

10

13

Leń Bartosz

ZS Rudnik nad Sanem

8

-

-

8

14

Wróblewski Rafał

LO Rudnik nad Sanem

-

7

-

7

15

Dymowski Dawid

ZS Rudnik nad Sanem

5

-

-

5

16

Kochowski Adrian

ZS Rudnik nad Sanem

2

-

-

2









 

 


DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

Bednarz Jolanta

ZSP nr 2 Stalowa Wola

16

14

16

46

2

Piekut Sylwia

ZSP nr 2 Stalowa Wola

15

16

15

46

3

Zawrotniak Izabela

ZSP nr 2 Stalowa Wola

-

15

14

29

4

Jaskuła Agata

LO Rudnik nad Sanem

14

13

-

27

5

Paśnik Aldona

LO Rudnik nad Sanem

13

12

-

25


 


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Miejsce

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

ZSP nr 2 Stalowa Wola

110

101

99

310

2

ZS Rudnik nad Sanem

45

46

14

105

3

LO Rudnik nad Sanem

27

34

-

61

4

LO Ulanów

12

12

-

24



 

GIMNAZJUM

CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

Król Sławomir

PG Dzwola

16

15

16

47

2

Torba Janusz

PG Ulanów

13

16

15

44

3

Kuszaj Piotr

PG Ulanów

15

14

12

41

4

Butryn Piotr

PG nr 3 Nisko

14

12

13

39

5

Podpora Marcin

PG nr 1 Nisko

10

13

14

37

6

Chytrosz Tomasz

PG Harasiuki

12

11

9

32

7

Wołcz Kacper

PG Rudnik nad Sanem

11

7

10

28

8

Habrat Daniel

PG Rudnik nad Sanem

8

10

7

25

9

Pałka Artur

PG nr 1 Nisko

9

6

9

24

10

Wiejak Norbert

PG Rudnik nad Sanem

6

9

5

20

11

Blacha Michał

PG Dzwola

-

8

11

19

12

Ruszkiewicz Filip

PG Rudnik nad Sanem

7

-

6

13

13

Ćwiek Dawid

PG Harasiuki

4

4

4

12

14

Maziarz Jakub

PG nr 1 Nisko

5

5

-

10

15

Majewski Mieszko

PG Rudnik nad Sanem

3

-

3

6

16

Krawiec Dawid

PG Ulanów

2

3

-

5

 








DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

Koczułap Barbara

PG Dzwola

16

15

15

46

2

Koczułap Katarzyna

PG Dzwola

12

16

16

44

3

Siemczyk Julia

PG Dzwola

15

12

13

40

4

Powęska Dagmara

PG Rudnik nad Sanem

14

14

12

40

5

Cichoń Dagmara

PG Ulanów

10

13

14

37

6

Derylak Martyna

PG Harasiuki

13

11

11

35

7

Grzybowska Wiktoria

PG Ulanów

11

10

6

27

8

Bąk Karolina

PG Harasiuki

9

7

10

26

9

Szymonik Marlena

PG Rudnik nad Sanem

8

9

9

26

10

Grębska Aleksandra

PG Rudnik nad Sanem

7

8

8

23

11

Młynarska Martyna

PG Rudnik nad Sanem

6

6

5

17

12

Stańko Zuzanna

PG Dzwola

-

5

7

12

13

Flis Monika

PG Dzwola

-

3

4

7

14

Ciosmak Kinga

PG Ulanów

-

4

-

4











 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Miejsce

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

PG Rudnik nad Sanem

71

64

65

200

2

PG Dzwola

47

81

82

210

3

PG Ulanów

50

60

47

157

4

PG Harasiuki

38

33

33

104

5

PG nr 1 Nisko

24

24

23

71

6

PG nr 3 Nisko

14

12

13

39






SZKOŁA PODSTAWOWA – KLASY 5 - 6

CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

Buryta Bartłomiej

PSP Dzwola

16

16

16

48

2

Nicałek Dominik

PSP nr 1 Nisko

13

13

13

39

3

Puskarczyk Bartek

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

14

14

11

39

4

Sioda Przemek

PSP nr 1 Nisko

11

11

12

34

5

Śnios Michał

PSP nr 1 Nisko

10

9

14

33

6

Tyszko Adam

PSP Harasiuki

12

10

10

32

7

Bielecki Damian

SP Dzwola

-

15

15

30

8

Olszewski Damian

PSP nr 1 Nisko

15

-

9

24

9

Cagara Bartek

PSP nr 1 Nisko

8

8

6

22

10

Łomotowski Norbert

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

7

7

7

21

11

Gumienik Patryk

SP Dzwola

-

12

8

20

12

Woźniak Piotr

PSP nr 1 Nisko

6

5

5

16

13

Szado Filip

PSP Harasiuki

9

1

2

12

14

Pawlos Kacper

SP Dzwola

-

6

4

10

15

Żbik Dominik

PSP nr 1 Nisko

5

-

3

8

16

Koc Nikodem

PSP nr 1 Nisko

3

2

-

5












 

DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

Małek Justyna

PSP Dzwola

16

16

15

47

2

Buczyńska Natalia

PSP Dzwola

15

15

16

46

3

Papierz Patrycja

PSP Dzwola

14

14

14

42

4

Tutka Katarzyna

PSP Harasiuki

13

12

13

38

5

Kusz Katarzyna

PSP Harasiuki

12

11

12

35

6

Piłat Kinga

PSP nr 1 Nisko

10

13

11

34

7

Krzyżewska Wanessa

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

8

9

10

27

8

Sowa Sandra

PSP nr 1 Nisko

9

6

9

24

9

Chamot Natalia

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

7

7

6

20

10

Buczan Dominika

SP Dzwola

-

10

8

18

11

Szczęszek Andżelika

PSP nr 1 Nisko

-

8

7

15

12

Bożek Wiktoria

PSP nr 1 Nisko

11

-

-

11

13

Byra Agnieszka

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

-

3

5

8

14

Krzyszczuk Karina

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

-

4

4

8

15

Szwedo Magdalena

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

-

5

3

8

16

Piłat Julia

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

-

1

2

3

17

Grzebieniak Aleksandra

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

-

2

-

2













 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA


Miejsce

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

PSP nr 1 Nisko

107

75

89

271

2

PSP Dzwola

61

111

96

268

3

PSP Harasiuki

46

34

37

117

4

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

29

45

41

115

5

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

7

7

7

21

6

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

2

-

-

2





SZKOŁA PODSTAWOWA – KLASY 1 - 4

CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

Koc Hieronim

PSP nr 1 Nisko

14

16

15

45

2

Seidler Kamil

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

16

15

12

43

3

Złotek Mikołaj

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

13

13

14

40

4

Stróż Tomasz

PSP nr 1 Nisko

8

12

13

33

5

Nikolas Jakub

SP Ulanów

15

-

16

31

6

Wójcik Damian

SP Ulanów

12

10

8

30

7

Zięba Arkadiusz

SP Ulanów

6

11

11

28

8

Łach Tymoteusz

SP Ulanów

4

14

6

24

9

Dybka Karol

PSP nr 1 Nisko

10

9

5

24

10

Porcja Piotr

SP Ulanów

11

-

9

20

11

Żuraw Wojciech

SP Ulanów

9

4

7

20

12

Gumienik Marek

SP Dzwola

-

7

10

17

13

Puskarczyk Hubert

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

7

5

2

14

14

Szyliński Paweł

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

5

2

4

11

15

Krzak Bartłomiej

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

-

6

3

9

16

Bielecki Dawid

SP Ulanów

-

8

-

8

17

Zakościelny Wojciech

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

-

3

-

3

18

Wieleba Mikołaj

PSP nr 1 Nisko

3

-

-

3













 

DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

Zygmunt Patrycja

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

16

14

14

44

2

Zygmunt Magdalena

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

15

13

9

37

3

Wiśniewska Izabela

SP Dzwola

-

15

16

31

4

Papierz Andżelika

SP Dzwola

-

16

15

31

5

Sztaba Kamila

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

14

-

11

25

6

Handziak Zuzanna

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

-

11

13

24

7

Wiche Alicja

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

-

12

12

24

8

Malmon Karolina

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

-

10

10

20








KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Miejsce

Szkoła

I

II

III

SUMA

1

PSP nr 1 Rudnik nad Sanem

70

80

89

239

2

SP Ulanów

57

47

57

161

3

PSP nr 1 Nisko

33

37

41

111

4

SP Dzwola

-

39

33

72

5

PSP nr 3 Rudnik nad Sanem

16

18

12

46

6

PSP nr 2 Rudnik nad Sanem

2

6

3

11

7

PSP Kopki

1

-

-

1







Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali: statuetki, nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Zdobywcy miejsc 2 – 4 otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Najlepsze szkoły w poszczególnych kategoriach otrzymały pamiątkowe puchary.

Nagrody wręczał Piotr Potocki - dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.

Patronat nad XXII Masowym Cyklem Turniejów Tenisa Stołowego objął: Waldemar Grochowski - Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem oraz Starostwo Powiatowe w Nisku.

Turnieje odbywały się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem.

 

DSC_1341DSC_1343DSC_1346DSC_1347DSC_1352DSC_1374DSC_1376DSC_1378DSC_1383DSC_1387DSC_1390DSC_1391DSC_1392DSC_1403DSC_1405


Ostatnia aktualizacja: środa, 28 maja 2014 12:06