wtorek, 24 lutego 2015 11:37

Finał SKRZAT

XX Halowa Amatorska Liga Piłkarska

Rudnik nad Sanem 2014/2015

13.02.2015

KATEGORIA SKRZAT ( Rocznik 2006 i młodsi)


Lp.

Drużyna

Drużyna

Wynik

1

SOKÓŁ Nisko

FOOTBALL ACADEMY  Nisko

2:0

2

UKS Przychojec

FENIX Hucisko

0:0

3

AP 2006 Stalowa Wola

AP 2007 Stalowa Wola

4:1

4

UKS ORLIK Rudnik Nad Sanem

UKS Przychojec

0:1

5

SOKÓŁ Nisko

AP 2007 Stalowa Wola

2:0

6

AP 2006 Stalowa Wola

FENIX Hucisko

0:0

7

FOOTBALL ACADEMY  Nisko

UKS Przychojec

0:7

8

AP 2007 Stalowa Wola

FENIX Hucisko

0:2

9

AP 2006 Stalowa Wola

UKS ORLIK Rudnik Nad Sanem

6:0

10

SOKÓŁ Nisko

FENIX Hucisko

1:0

11

FOOTBALL ACADEMY  Nisko

AP 2006 Stalowa Wola

0:6

12

AP 2007 Stalowa Wola

UKS ORLIK Rudnik Nad Sanem

0:1

13

SOKÓŁ Nisko

UKS Przychojec

0:0

14

FENIX Hucisko

UKS ORLIK Rudnik Nad Sanem

1:0

15

AP 2007 Stalowa Wola

FOOTBALL ACADEMY  Nisko

3:0

16

UKS Przychojec

AP 2006 Stalowa Wola

0:2

17

SOKÓŁ Nisko

UKS ORLIK Rudnik Nad Sanem

0:0

18

FENIX Hucisko

FOOTBALL ACADEMY  Nisko

1:0

19

UKS Przychojec

AP 2007 Stalowa Wola

2:0

20

SOKÓŁ Nisko

AP 2006 Stalowa Wola

0:2

21

UKS ORLIK Rudnik Nad Sanem

FOOTBALL ACADEMY  Nisko

5:1

 

WYNIKI   KOŃCOWE

1. AP 2006 Stalowa Wola
2. SOKÓŁ Nisko
3. UKS Przychojec
4. FENIX Hucisko
5. UKS ORLIK Rudnik Nad Sanem
6. AP 2007 Stalowa Wola
7. FOOTBALL ACADEMY Nisko

Król strzelców - Kacper Plichta ( UKS Przychojec)

Najlepszy bramkarz - Karol Chrapko (SOKÓŁ Nisko)

Najlepszy zawodnik - Jakub Sowa (AP 2006 Stalowa Wola )

Najmłodszy uczestnik rozgrywek - Kacper Kluk ( SOKÓŁ Nisko)

Zdobywca 500 bramki – Bartek Pioterczak (AP 2006 Stalowa Wola )

Zdobywcy miejsc 1-4 oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali: puchary i statuetki oraz nagrody rzeczowe.

 

 

1 miejsce - AP 2006 Stalowa Wola

 

 


 


2 miejsce - SOKÓŁ Nisko

 


 


3 miejsce - UKS Przychojec

 


 


4 miejsce - FENIX Hucisko

 

 


 


Król strzelców - Kacper Plichta

 

 


 

 

Najlepszy bramkarz - Karol Chrapko

 

 


 


Najlepszy zawodnik - Jakub Sowa

 


 

Najmłodszy uczestnik rozgrywek - Kacper Kluk

 

 


 

 

Zdobywca 500 bramki – Bartek Pioterczak

 

DSC_7507DSC_7509DSC_7510DSC_7511DSC_7513