Nieprzypisane

Nieprzypisane (126)

Rodzaje wykorzystywanych Cookies

1. Stosowane przez Administratora Cookies są bezpieczne dla Urządzenia Użytkownika. W szczególności tą drogą nie jest możliwe przedostanie się do Urządzeń Użytkowników wirusów lub innego niechcianego oprogramowania lub oprogramowania złośliwego. Pliki te pozwalają zidentyfikować oprogramowanie wykorzystywane przez Użytkownika i dostosować Serwis indywidualnie każdemu Użytkownikowi. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny z której pochodzą, czas przechowywania ich na Urządzeniu oraz przypisaną wartość.

2. Administrator wykorzystuje dwa typy plików cookies:
a. Cookies sesyjne: są przechowywane na Urządzeniu Użytkownika i pozostają tam do momentu zakończenia sesji danej przeglądarki. Zapisane informacje są wówczas trwale usuwane z pamięci Urządzenia. Mechanizm cookies sesyjnych nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z Urządzenia Użytkownika.
b. Cookies trwałe: są przechowywane na Urządzeniu Użytkownika i pozostają tam do momentu ich skasowania.Zakończenie sesji danej przeglądarki lub wyłączenie Urządzenia nie powoduje ich usunięcia z Urządzenia Użytkownika. Mechanizm cookies trwałych nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z Urządzenia Użytkownika.

3. Użytkownik ma możliwość ograniczenia lub wyłączenia dostępu plików cookies do swojego Urządzenia. W przypadku skorzystania z tej opcji korzystanie ze Serwisu będzie możliwe, poza funkcjami, które ze swojej natury wymagają plików cookies.

Cele w jakich wykorzystywane są Cookies

1. Administrator wykorzystuje Cookies Własne w następujących celach:

a. Konfiguracji serwisu

- dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych Serwisu.

- rozpoznania urządzenia Użytkownika Serwisu oraz jego lokalizację i odpowiednio wyświetlenia strony internetowej, dostosowanej do jego indywidualnych potrzeb;

- zapamiętania ustawień wybranych przez Użytkownika i personalizacji interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik,

- zapamiętania historii odwiedzonych stron w serwisie w celu rekomendacji treści,

- rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.

b. Uwierzytelniania użytkownika w serwisie i zapewnienia sesji użytkownika w serwisie

- poprawnej konfiguracji wybranych funkcji Serwisu, umożliwiając w szczególności weryfikację autentyczności sesji przeglądarki.

- optymalizacji i zwiększenia wydajności usług świadczonych przez Administratora.

c. Realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności stron internetowych

- dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych Serwisu. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać podstawowe parametry Urządzenia Użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

- poprawnej obsługi programu partnerskiego, umożliwiając w szczególności weryfikację źródeł przekierowań Użytkowników na strony internetowe Serwisu.

d. Analiz i badań oraz audytu oglądalności

e. tworzenia anonimowych statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych Serwisu, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

4 kwietnia 2012 r. w centrum Rudnika nad Sanem tuż obok pomnika, po raz trzeci stanął pokaźnych  rozmiarów wiklinowy kosz wielkanocny. W koszu nie mogło zabraknąć zdobionych pisanek i baranka, który znalazł się w nim po raz pierwszy.

24 marca 2012 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Liceum Ogólnokształcącego w Rudniku nad Sanem rozegrano Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Niżańskiego.

Do 30 marca 2012 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o dotacje w ramach VII edycji programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

W dniach 18-19 lutego 2012 r. odbyły się rozgrywki finału Halowej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej 2011-2012.

Kategorię Old-Boys zdominowali zawodnicy z drużyny AWKS Nisko, pokonując w finale drużynę KLON HEJS Rudnik nad Sanem 2:1.

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

Wejście do ¼ finału

GÓRKA Rudnik nad Sanem

Wojtowicz, Karaś T

PRZYJACIELE Nisko

Jaskot, Rozwadowski

2-2

Karne

3-1

BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart

Dudek – 2

KOMPUTER – LAN Jarocin

Szczepan

2-1

½ finału

KLON – HEJS Rudnik nad Sanem

Konior, Pytlak, Maziarz

GÓRKA Rudnik nad Sanem

Wojtas, Karaś P

3-2

AWKS Nisko

Pietrzyk – 2, Kaleta, Wójcik

BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart

4-0

mecz o III miejsce

GÓRKA Rudnik nad Sanem

Wojtowicz – 3

BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart

Dudek, Siek

3-2

Finał

AWKS Nisko

Pietrzyk, Kosior

KLON – HEJS Rudnik nad Sanem

Konior

2-1

Klasyfikacja końcowa:

1 . AWKS Nisko

dsc08936

2. KLON - HEJS Rudnik nad Sanem

dsc08940

3. GÓRKA Rudnik nad Sanem

dsc08938

4. BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart

dsc08942


5.-6. PRZYJACIELE
Nisko

KOMPUTER – LAN Jarocin

Najlepszy zawodnik - Stanisław Zawół KLONHEJS Rudnik nad Sanem

dsc08941


Najlepszy
bramkarz - Mariusz Pinda AWKS Nisko

dsc08937

Król strzelców - Andrzej Wojtowicz GÓRKA Rudnik nad Sanem

dsc08939


Najstarszy
zawodnik - Piotr Kozyra MOSiR Rudnik nad Sanem

dsc08980

ALL STARS organizatorów:
Stanisław
Zawół KLONHEJS Rudnik nad Sanem
Mariusz
Pinda AWKS Nisko
Andrzej
Wojtowicz GÓRKA Rudnik nad Sanem
Józef
Kobylarz BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart
Artur
Pietrzyk AWKS Nisko

AWKS Nisko wystąpił w składzie:
Mariusz Pinda, Krzysztof Kaleta, Artur Pietrzyk, Mariusz Wójcik, Andrzej Kośmider, Bogusław Kosior, Mariusz Rokosz, Krzysztof Blicharz, Dariusz Krawiec, Adam Bednarczyk

Nagrodzeni:

Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki.

Najlepszy bramkarz – statuetkę, koszyk i pamiątkowy dyplom.

Najlepszy zawodnik – statuetkę, koszyk i pamiątkowy dyplom.

Król strzelców – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.

Najstarszy zawodnik – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom

Nagrody wręczali:

Sławomir Czwal -V-ce Starosta Niżański

Waldemar Grochowski - Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem

Michał Rosół - Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem

Piotr Potocki -Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

W kategorii Seniorów najlepszą okazała się drużyna WICHRY Rzeczyca Długa, występując w składzie: Tomasz Żurawski, Andrzej Kusiński, Krzysztof Haliniak, Krzysztof Podolski, Krzysztof Kłodnicki, Dariusz Budziło, Wojciech Tofil, Bartłomiej Markut, Mateusz Stanek, Piotr Młynarczyk, Opiekun: Damian Trac.

 

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

Wejście do ¼ finału

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko

Flis, Bajek

AMATOR Jeżowe

samobójcza

2:1

POR-QUE Groble

Chowaniec – 2, Wraga – 2

AA Nowy Nart

Furtak, Kobylarz

4:2

¼ finału

WICHRY Rzeczyca Długa

Młynarczyk, Haliniak

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko

Wdowiak

2:1

POR-QUE Groble

Sarzyński, Oczkowski, samobójcza

SERWATKA Żabno

Paterek, Szelest

3:2

ROTUNDA Krzeszów

Samko – 3

KLUB OAZA Pysznica

Sobiło – 2, Bajgerowicz

3:3

karne

2-1

DREWNO – HURT Zarzecze

Juda – 3, Wojtak

RETMAN Ulanów

4:0

½ finału

WICHRY Rzeczyca Długa

Młynarczyk – 2, Kusiński, Podolski, Budziło

ROTUNDA Krzeszów

Samko, Wawrzaszek, Grudysz, Wójcik

5:4

DREWNOHURT Zarzecze

Juda – 4, Szewc

POR-QUE Groble

Sarzyński, Chowaniec, Kida

5:3

mecz o III miejsce

POR-QUE Groble

Sarzyński, Wraga

ROTUNDA Krzeszów

Wawrzaszek

2:1

Finał

WICHRY Rzeczyca Długa

Młynarczyk – 2, Kusiński, Haliniak

DREWNO – HURT Zarzecze

Wolak, Skrzat

4:2

 

Klasyfikacja końcowa:
1 . WICHRY Rzeczyca
Długa

791 794

2. DREWNOHURT Zarzecze

797

3. POR-QUE Groble

807

4. ROTUNDA Krzeszów

5-8. RETMAN Ulanów

SERWATKA Żabno

KLUB OAZA Pysznica

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko
9-10 AMATOR
Jeżowe
AA
Nowy Nart


Najlepszy zawodnik - Piotr Młynarczyk WICHRY Rzeczyca Długa

0805


Najlepszy
bramkarz - Robert Klecha DREWNOHURT Zarzecze

801

Król strzelców - Damian Juda DREWNOHURT Zarzecze

799

Zdobywca 500 bramki - Paweł Wójcik FHU FRESH-TEMATIC Rudnik nad Sanem
Zdobywca
1500 bramki - Dariusz Budziło WICHRY Rzeczyca Długa

812

ALL STARS organizatorów:

Robert Klecha DREWNOHURT Zarzecze
Piotr
Młynarczyk WICHRY Rzeczyca Długa
Wojciech
Samko ROTUNDA Krzeszów

Andrzej Kusiński WICHRY Rzeczyca Długa

Damian Juda DREWNOHURT Zarzecze

Nagrodzeni:
Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki.
Najlepszy bramkarz – statuetkę, rękawice i pamiątkowy dyplom.
Najlepszy zawodnik – statuetkę, koszyk i pamiątkowy dyplom.
Król strzelców – statuetkę, koszyk i pamiątkowy dyplom.
Zdobywca 500 bramki w turnieju – statuetkę i pamiątkowy dyplom.
Zdobywca 1500 bramki w turnieju – statuetkę i pamiątkowy dyplom.

Nagrody wręczali:

Sławomir Czwal -V-ce Starosta Niżański
Waldemar Grochowski -Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

W kategorii Juniorów najlepszy wynik uzyskała drużyna ROTUNDA Krzeszów, występując w składzie: Tomasz Dyjak, Mateusz Schiffer, Patryk Welc, Damian Waliłko, Piotr Sprysak, Radosław Fąfara, Ireneusz Hasiak, Krzysztof Kupiec, Klaudiusz Wnuk, Krystian Sarzyński, Piotr Zielonka, opiekun: Damian Skakuj.

 

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

Wejście do ¼ finału

ROTUNDA Krzeszów

Fąfara, Wnuk, Zielonka

MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

Kasica, Kmieć

3-2

SERWATKA Żabno

Pakuła – 3, Hojło, Puka

KS Koziarnia

Reichert

5-1

½ finału

ROTUNDA Krzeszów

Kupiec – 3, Fąfara

SOKÓŁ Nisko

Zelek – 2, Hubka

4-3

SYSAKI Nisko

Niedziałek – 3, Zybura Michał – 2, Dąbal

SERWATKA Żabno

Hojło – 3, Pakuła, Środek

6-5

mecz o III miejsce

SOKÓŁ Nisko

Hubka – 9

SERWATKA Żabno

Środek – 2, Hojło, Puka

9-4

Finał

ROTUNDA Krzeszów

Kupiec – 4, Wnuk – 3, Fąfara

SYSAKI Nisko

Zybura Michał – 2, Dąbal

8-3

Klasyfikacja końcowa:

1 . ROTUNDA Krzeszów

dsc08919 dsc08914 dsc08913

2. SYSAKI Nisko

dsc08917 dsc08911 dsc08912

3. SOKÓŁ Nisko

dsc08910 dsc08915

4. SERWATKA Żabno

dsc08909


5.-6.
MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

KS Koziarnia

Najlepszy zawodnik - Krzysztof Kupiec ROTUNDA Krzeszów

dsc08907


Najlepszy
bramkarz - Łukasz Rychlak SYSAKI Nisko

dsc08908

Król strzelców - Wojciech Hubka SOKÓŁ Nisko

dsc08906


ALL STARS organizatorów:
Krzysztof
Kupiec ROTUNDA Krzeszów
Łukasz
Rychlak SYSAKI Nisko
Wojciech
Hubka SOKÓŁ Nisko
Michał
Zybura SYSAKI Nisko
Mateusz
Hojło SERWATKA Żabno

Nagrodzeni:
Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki, natomiast drużyny 1-3 medale.
Najlepszy bramkarz – statuetkę, kubek i pamiątkowy dyplom.
Najlepszy zawodnik – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Król strzelców – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Nagrody
wręczali:
Lucjan Tabasz - V-ce Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

W kategorii Młodzik wyniki rozgrywek zakończyły się następująco:

 

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

½ finału

GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Wojtak – 2, Łuka – 2, Socha, samobójcza

GIMNAZJUM Zarzecze

Dudek, Szoja Michał

6:2

GIMNAZJUM Ulanów

Pieróg, Gumiela, Góreczny

ADEPT Groble

Wojtanowicz

3:1

mecz o III miejsce

GIMNAZJUM Zarzecze

Kozyra – 2, Dudek, Szoja Michał

ADEPT Groble

Wraga, Sarzyński

4:2

Finał

GIMNAZJUM Ulanów

Słomiany – 2, Młynarski, Koza

GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Wojtak – 2, Socha

4:3

 

Klasyfikacja końcowa:
1. GIMNAZJUM
Ulanów

dsc08896 dsc08899


2.
GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

dsc08894 dsc08903


3.
GIMNAZJUM Zarzecze

dsc08897 dsc08893


4.
ADEPT Groble

dsc08892 dsc08904

Najlepszy zawodnik - Adam Kozyra GIMNAZJUM Zarzecze

dsc08898 dsc08893


Najlepszy
bramkarz - Paweł Żuraw GIMNAZJUM Ulanów

dsc08890 dsc08901


Król
strzelców - Kamil Wojtak GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

dsc08902 dsc08891

Strzelec 1000 bramki - Mateusz Koza GIMNAZJUM Ulanów

dsc08900


ALL STARS organizatorów:
Adam
Kozyra GIMNAZJUM Zarzecze
Paweł
Żuraw GIMNAZJUM Ulanów
Kamil
Wojtak GIMNAZJUM Nr 1 Nisko
Sebastian
Piróg GIMNAZJUM Ulanów
Kamil
Kusik ADEPT Groble

GIMNAZJUM Ulanów wystąpiło w składzie:

Paweł Żuraw, Konrad Wołoszyn, Sebastian Pieróg, Rafał Młynarski, Kamil Siek, Paweł Słomiany, Mateusz Koza, Damian Gumiela, Patryk Góreczny, Wojciech Grzybowski
Opiekun: Zdzisław Tabor

Nagrodzeni:
Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki.
Najlepszy bramkarz – statuetkę, kubek i pamiątkowy dyplom.
Najlepszy zawodnik – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Król strzelców – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Zdobywca 1000 bramki w turnieju – statuetkę i pamiątkowy dyplom.

Nagrody wręczali:

Sławomir Czwal - V-ce Starosta Niżański
Lucjan Tabasz - V-ce Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

W kategorii Orlik zwyciężyła drużyna PSP Zarzecze, występując w składzie: Jaku Bałamut, Bartłomiej Pałka, Rafał Fronc, Krzysztof Drąg, Daniel Cichoń, Tomasz Sroka, Piotr Naróg, Rafał Łyko, opiekun: Jan Szuba.

 

Nr meczu

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

222

PSP Zarzecze

Pałka – 9, Cichoń – 6, Sroka, Naróg, Fronc, Drąg

MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

19:0

223

MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

Zastawny – 3, Niemczyk – 2,
Rychlak – 2, Ocimek

MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

8:0

224

PSP Zarzecze

Cichoń – 4, Pałka – 3

MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

Zastawny, Rychlak, samobójcza

7:3

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

½ finału

GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Wojtak – 2, Łuka – 2, Socha, samobójcza

GIMNAZJUM Zarzecze

Dudek, Szoja Michał

6:2

GIMNAZJUM Ulanów

Pieróg, Gumiela, Góreczny

ADEPT Groble

Wojtanowicz

3:1

mecz o III miejsce

GIMNAZJUM Zarzecze

Kozyra – 2, Dudek, Szoja Michał

ADEPT Groble

Wraga, Sarzyński

4:2

Finał

GIMNAZJUM Ulanów

Słomiany – 2, Młynarski, Koza

GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Wojtak – 2, Socha

4:3


Klasyfikacja końcowa:
1 . PSP Zarzecze

dsc08954

2. MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

dsc08950


3.
MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

dsc08955


Najlepszy zawodnik - Daniel Cichoń PSP Zarzecze

dsc08953


Najlepszy
bramkarz - Bartłomiej Pęcak MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

dsc08948


Król
strzelców - Bartłomiej Pałka PSP Zarzecze

dsc08952


ALL STARS organizatorów:

Daniel Cichoń PSP Zarzecze
Bartłomiej
Pałka PSP Zarzecze

Bartłomiej Pęcak MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

Konrad Zastawny MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

Jakub Szewczyk MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem


Nagrodzeni:

Drużyny z miejsc 1-3 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki.
Najlepszy bramkarz – statuetkę i pamiątkowy dyplom.
Najlepszy zawodnik – statuetkę i pamiątkowy dyplom.
Król strzelców – statuetkę i pamiątkowy dyplom.

Nagrody wręczali:
Lucjan Tabasz - V-ce Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

W kategorii Skrzaty najlepszymi okazali się zawodnicy STALÓWKA A Stalowa Wola:

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

½ finału

STALÓWKA A Stalowa Wola

Stępniowski – 2, Urban – 2, Wach, Dziopak, Mścisz

SP Ulanów

7:0

STALÓWKA B Stalowa Wola

Kaleta

ORLIK Ulanów

Nikolas

1:1

Karne

1-0

mecz o III miejsce

ORLIK Ulanów

Nikolas – 2

SP Ulanów

Martyna

2:1

Finał

STALÓWKA A Stalowa Wola

Mścisz – 2, Stępniowski

STALÓWKA B Stalowa Wola

Owczarek

3:1

 

Klasyfikacja końcowa:
1. STALÓWKA A Stalowa Wola

dsc08969 dsc08971

2. STALÓWKA B Stalowa Wola

dsc08968 dsc08974

3. ORLIK Ulanów

dsc08967 dsc08975

4. SP Ulanów

dsc08977 dsc08966


Najlepszy zawodnik - Jakub Nikolas ORLIK Ulanów

dsc08965 dsc08976


Najlepszy
bramkarz - Oliwier Bona STALÓWKA A Stalowa Wola

dsc08973 dsc08964

Król strzelców - Kacper Urban STALÓWKA A Stalowa Wola

dsc08962 dsc08972

Najmłodszy zawodnik - Paweł Potocki MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

dsc08961 dsc08979

Wyróżnienie - Sandra Tabor SP Ulanów

dsc08978

ALL STARS organizatorów:
Jakub
Nikolas ORLIK Ulanów
Oliwier
Bona STALÓWKA A Stalowa Wola

Kacper Urban STALÓWKA A Stalowa Wola

Jan Giemza STALÓWKA B Stalowa Wola
Filip
Martyna SP Ulanów

 

STALÓWKA A Stalowa Wola wystąpiła w składzie:

Oliwier Bona, Kacper Urban, Wiktor Czerpak, Sebastian Wach, Dorian Dąbek, Patryk Siwiec, Wiktor Stępniowski, Karol Dziopak, Kacper Mścisz, Patryk Góreczny, Wiktor Kuliś.
Opiekun: Andrzej Kasiak

Nagrodzeni:
Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki, natomiast drużyny z miejsc
1-3 medale.
Najlepszy bramkarz – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Najlepszy zawodnik – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Król strzelców – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Najmłodszy zawodnik – statuetkę i pamiątkowy dyplom.

Nagrody wręczali:
Lucjan Tabasz - V-ce Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

W czwartek 8 grudnia Międzyszkolny Klub Uczniowski „Wiklinki” zorganizował Mikołajkowy Konkurs Skoku Wzwyż, w którym startowało 53 uczniów. Zawody przeprowadzone w czterech grupach wiekowych z podziałem na płeć. Emocji było dużo, gdyż w trzech grupach o miejscach decydowały dogrywki. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze. Wśród chłopców najwyżej skoczył Kamil Wojtowicz (165 cm), natomiast wśród dziewcząt Marlena Szymonik (145 cm). Oboje uczęszczają do Publicznego Gimnazjum im. Orląt w Rudniku nad Sanem.

1234567

Dziewczęta – szkoła podstawowa (klasa IV)

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Adriana Maczuga

PSP Kopki

2

Sylwia Rękaś

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

3

Wiktoria Jednacz

PSP Kopki

4

Oliwia Jakubowska

PSP Kopki

5

Odeta Augustynowicz

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

 

Chłopcy – szkoła podstawowa (klasa IV)

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Eryk Szydełko

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2

Karol Lesiczka

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

3

Jakub Szewczyk

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

4

Michał Wraga

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

5

Mateusz Zygmunt

PSP Kopki

6

Rafał Socha

PSP Kopki

7

Bartłomiej Koszałka

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

Piotr Pyrz

PSP Kopki

Michał Traka

PSP Kopki

10

Mirosław Socha

PSP Kopki

Adrian Uwakow

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

 

Dziewczęta – szkoła podstawowa (klasa V- VI)

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Julia Dec

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2

Angelika Kręt

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

3

Magda Łukaszczyk

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

4

Dominika Zygmunt

PSP Kopki

5

Izabela Kolano

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

6

Anna Burda

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

7

Aleksandra Konior

PSP Kopki

 

 

 

Chłopcy – szkoła podstawowa (klasa V- VI)

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Rafał Olko

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2

Mikołaj Szydełko

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

3

Dominik Porcja

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

4

Konrad Zastawny

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

5

Adrian Podkowa

PSP Kopki

Piotr Wójcik

PSP Kopki

7

Maciej Betleja

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

8

Krystian Sztaba

PSP Kopki

Kacper Łazorko

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

10

Grzegorz Kochańczyk

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

Patryk Wychowaniec

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

Kacper Cebula

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

13

Bartłomiej Szymczyk

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

Dominik Czapla

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

 

Dziewczęta – gimnazjum

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Marlena Szymonik

PG Rudnik nad Sanem

2

Dagmara Powęska

PG Rudnik nad Sanem

3

Patrycja Madej

PG Rudnik nad Sanem

 

Chłopcy – gimnazjum

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Kamil Wojtowicz

PG Rudnik nad Sanem

2

Kamil Pucko

PG Rudnik nad Sanem

3

Grzegorz Sztaba

PG Rudnik nad Sanem

4

Dawid Podkowa

PG Rudnik nad Sanem

5

Marek Powęska

PG Rudnik nad Sanem

6

Ryszard Ruchaj

PG Rudnik nad Sanem

 

Chłopcy – szkoła ponadgimnazjalna

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Wojciech Zybura

ZS Rudnik nad Sanem

2

Krzysztof Kotuła

ZS Rudnik nad Sanem

3

Sławomir Okoń

ZS Rudnik nad Sanem

4

Jeremiasz Olejarczyk

ZS Rudnik nad Sanem

5

Krystian Sarzyński

ZS Rudnik nad Sanem

6

Łukasz Story

ZS Rudnik nad Sanem

Działka nr ewid. 2529/2 o pow. 0,1428 ha, zabudowana budynkiem o pow. użytkowej 936 m2, (dawny budynek "Jedności") położona w Rudniku nad Sanem przy ul. Jana Pawła II.

Wyroby wikliniarskie zdobywają coraz większe uznanie na świecie czego doskonałym przykładem jest wiklinowa elewacja polskiego pawilonu na EXPO 2005 w Aichi w Japonii. W tym prestiżowym przedsięwzięciu uczestniczyli rękodzielnicy z Rudnika i okolic, których wysokie umiejętności doceniła cała Japonia i cały świat. Projekt ten wykonał Zakład Produkcji Koszykarskiej DELTA - Rudnik S. C. - A. Bałutowski, M. Lachowicz. Wystawa EXPO 2005 odbyła się w dniach od 25 marca do 25 września 2005 r. pod hasłem "Mądrość natury - sztuka życia - ekologia."

Projekt zakładał wykorzystanie naturalnego materiału, jakim jest wiklina, do wykonania pierwszej na świecie elewacji budynku. Ogłoszono ogólnopolski przetarg, który wygrały Zakłady Koszykarskie DELTA. Dwunastu utalentowanych wikliniarzy z Rudnika, Łowiska i Grobel przez dwa lata wyplatało wikliną 700 metalowych konstrukcji o łącznej powierzchni 810 m2. Do produkcji użyta została biała wiklina - moczarkowana, a następnie wytrawiona chemicznie dla uzyskania wymaganego koloru. Każda część elewacji była zabezpieczona środkami ognioodpornymi. Projekt został zrealizowany perfekcyjnie, polski pawilon cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Projekt elewacji:
wiklina_japonia1dwiklina_japonia2d

Odbiór końcowy elementów elewacji:
wiklina_japonia3dwiklina_japonia4d

Właściciele firmy Delta otrzymali pierwszą informację fotograficzną z montażu elementów wiklinowych, które wykonali na EXPO 2005:
123456

 

Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii na stronie http://www.ingarden-ewy.com.pl

Czym jest ePUAP?

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej (ePUAP) to system informatyczny, dzięki któremu obywatele mogą załatwiać sprawy urzędowe za pośrednictwem internetu, natomiast przedstawiciele podmiotów publicznych – bezpłatnie udostępniać swoje usług w postaci elektronicznej. Ideą przyświecającą budowie ePUAP było stworzenie jednego, łatwo dostępnego i bezpiecznego elektronicznego kanału udostępniania usług publicznych. Tak powstał portal www.epuap.gov.pl.

Portal zapewnia sprawną komunikację pomiędzy:

o    Obywatelami a administracją

o    Przedsiębiorcami a administracją
o    Instytucjami administracji publicznej

System ePUAP udostępnia funkcjonalność Elektronicznej Skrzynki Podawczej, służącej do przekazywania informacji w formie elektronicznej do podmiotu publicznego przy wykorzystaniu internetu.

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Urzędu Gminy i Miasta
w Rudniku nad Sanem
:

UGiM/skrytka

 

W celu załatwienia określonej sprawy w Urzędzie przez internet konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP (instrukcja zakładania konta), a także podpisu elektronicznego bądź tzw. Profilu Zaufanego. Profil Zaufany jest bezpłatną metodą potwierdzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji - to odpowiednik bezpiecznego podpisu elektronicznego, weryfikowanego certyfikatem kwalifikowanym.

Aby uzyskać profil zaufany należy:

 

I sposób - dla wszystkich obywateli:

II sposób - dla osób posiadających podpis elektroniczny:

  • 1. zalogować się na platformie ePUAP (wymagane posiadanie konta na ePUAP),
  • 2. wypełnić wniosek o założenie profilu,
  • 3. potwierdzić swoje dane za pomocą podpisu elektronicznego z kwalifikowanym certyfikatem.

Więcej informacji na temat Profilu Zaufanego można znaleźć klikając TUTAJ. .

Lista dostępnych usług Elektronicznej Skrzynki Podawczej Urzędu Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem:

Sprawy różne

- Wzór pisma ogólnego (wnioski, zapytania, skargi),

Gospodarka Komunalna i Mieszkaniowa

- Wniosek o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew lub krzewów,

Podatki

- Wniosek o wydanie zaświadczenia o stanie majątkowym.

Budownictwo

- Wniosek o wydanie wypisu i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego

(Zalecana przeglądarka internetowa do składania wniosków: Internet Explorer w wersji najnowszej)

Istnieje kilka metod dostarczania dokumentów elektronicznych do Urzędu:

1. Przekazanie dokumentu poprzez wypełnienie formularza bądź dołączenie podpisanego dokumentu on-line na stronie Elektronicznego Urzędu Podawczego (e-PUAP);
2. Dostarczenie dokumentów do Urzędu Gminy i Miasta w godzinach pracy na następujących nośnikach danych:
- Dyskietka 1,44 MB,
- Pamięć masowa USB 1.1 lub 2.0,
- Płyta CD-RW.


Wymienione nośniki muszą mieć możliwość zapisu Urzędowego Poświadczenia Odbioru.

Dokumenty elektroniczne dostarczane do Urzędu muszą spełniać następujące warunki:
-Dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym w formacie Xades-Bes,
-Akceptowalne formaty załączników to:
* DOC, DOCX, RTF, ODT,
* XLS,
* CSV,
* TXT,
* GIF, TIF, BMP, JPG,
* PDF,
* ZIP, 7Z.

3. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 5MB.
4. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 9