czwartek, 12 stycznia 2017 10:21

ŻAK

 

ŻAK

 

KATEGORIA ŻAK - 24.01.2017 r.

 

Drużyna

Drużyna

Wynik

1

UKS ORLIK Ulanów

ROTUNDA Krzeszów

0:3

2

FA Nisko

SOKOŁEK Nisko

0:2

3

TANEW Harasiuki

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

6:0

4

UKS ORLIK Ulanów

FA Nisko

0:6

5

ROTUNDA Krzeszów

TANEW Harasiuki

0:4

6

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

SOKOŁEK Nisko

1:9

7

UKS ORLIK Ulanów

TANEW Harasiuki

0:4

8

FA Nisko

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

5:1

9

SOKOŁEK Nisko

ROTUNDA Krzeszów

6:0

10

UKS ORLIK Ulanów

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

3:1

11

SOKOŁEK Nisko

TANEW Harasiuki

0:0

12

ROTUNDA Krzeszów

FA Nisko

0:1

13

UKS ORLIK Ulanów

SOKOŁEK Nisko

2:4

14

UKS ORLIK Rudnik nad Sanem

ROTUNDA Krzeszów

0:2

15

FA Nisko

TANEW Harasiuki

0:2

WYNIKI KOŃCOWE

Miejsce

Drużyna

Pkt.

Bramki

1

SOKOŁEK Nisko

13

21-3

2

TANEW    Harasiuki

13

16-0

3

FOOTBALL ACADEMY  Nisko

9

12-5

4

ROTUNDA Krzeszów

6

5-11

5

UKS ORLIK Ulanów

3

5-18

6

UKS ORLIK   Rudnik nad Sanem

0

3-25

Król strzelców - Kacper Łątka (FOOTBALL ACADEMY  Nisko)

Najlepszy bramkarz - Patrycja  Jednacz (TANEW HARASIUKI)

Najlepszy zawodnik - Krystian Bis ( SOKOŁEK Nisko)

Drużyna SOKOŁEK Nisko wystąpiła w składzie :  Karol Chrapko ,Kacper Kluk, Szymon Maciejak , Krystian Bis,  Sebastian Bis, Konrad Kluk ,Bartosz Wojtyła, Gabriel Zdeb, Paweł Strugalski , Marcin Strugalski, Eryk Rosołowski. Opiekun Tomasz Weber.

Zdobywcy miejsc 1-4 oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali : puchary i statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Nagrody wręczali:

Adam Mach - Wicestarosta Niżański

Lucjan Tabasz - Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem

Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

DSC_0212DSC_0213DSC_0214DSC_0216DSC_0230DSC_0236DSC_0237DSC_0243DSC_0246DSC_0250DSC_0253DSC_0259DSC_0260DSC_0266DSC_0268DSC_0281DSC_0283DSC_0284DSC_0285DSC_0286DSC_0287DSC_0288DSC_0289DSC_0291DSC_0292DSC_0293DSC_0295DSC_0298DSC_0299DSC_0300

INFORMACJA

Ostatnia aktualizacja: środa, 01 lutego 2017 13:10