środa, 29 stycznia 2020 09:53

Szachy

Napisane przez  Administrator

Adrian Sloniec najlepszym juniorem!

W dniu 25 .01.20 w Bibliotece Miejskiej w Stalowej Woli z udziałem 46 zawodników rozegrano turniej szachowy o Puchar Prezydenta miasta. Znakomicie spisali się zawodnicy UKS "Orlik" w Rudniku nad Sanem. W  kategorii chłopców do lat 15-tu zdecydowane zwycięstwo odniósł Adrian Słoniec, (w kategorii „Open” Adrian zajął wysokie miejsce drugie). Mikołaj Złotek wywalczył miejsce trzecie, Adrian Toniak był ósmy, Bartosz Mierzwa 12-ty Jan Maczuga 14-ty. W kategorii wiekowej do lat 12-tu sporą niespodziankę sprawił Filip Cagara plasując się na miejscu trzecim, Kamil Mierzwa zajął miejsce piąte, Wiktoria Cagara dziewiąte. Zwycięscy otrzymali okazałe puchary dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Turniej znakomicie przeprowadzony przez małżonków Małgorztę, Dominika Sondej z Katolickiego Klubu Sportowego "Victoria" w Stalowej Woli.