poniedziałek, 18 listopada 2019 07:39

Szachy

Patrycja Zygmunt w finale Mistrzostw Polski!

W zakończonych w Ustroniu półfinałach Mistrzostw Polski juniorek do lat 17-tu w szachach duży sukces odniosła Patrycja Zygmunt UKS "Orlik", która po trudnych partiach z utytułowanymi zawodniczkami wywalczyła awans do przyszłorocznych finałów. Dobrze zagrały Magdalena Zygmunt i Natalia Słoniec plasując się na pierwszych rezerwowychmiejscach.

Dzielnie walczyl Adrian Sloniec w kategorii wiekowej do lat 15 uzyskując 50% punktów

Dziękujemy Gratulujemy!

W turnieju "Szukamy młodych Talentów" rozegranym w Górnie Adrian Toniak zajął wysokie trzecie miejsce w kategorii wiekowej do lat 14-tu Kamil Mierzwal był piąty, Bartosz Mierzwa 12-ty. W kategorii wiekowej do lat 12 dzielnie walczyła Wiktoria Cagara i Filip Cagara. Wiktoria uplasowała się na piątym miejscu. Na uwagę zasługuje debiut w zawodach przedszkolaka Mateusza Mierzwy, który uzyskał 3pkt.

Turniej przebiegał w sportowej i milej atmosferze. Zwycięscy otrzymali cenne nagrody puchary i dyplomy. Organizator zapewnił uczestnikom ciepły, smaczny posiłek.