wtorek, 08 października 2019 09:19

XXVI Lekkoatletyczny Memoriał Bronisława Gancarza


XXVI Lekkoatletyczny Memoriał Bronisława Gancarza

 

 

 

XXVI Lekkoatletyczny Memoriał Bronisława Gancarza

MOSiR Rudnik nad Sanem, 27.09.2019 r.

Organizator :

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

UKS „ORLIK”  Rudnik nad Sanem

Patronat :

Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem –Waldemar Grochowski

Starosta  Niżański

1.Rocznik 2009 i młodsze (dziewczęta) – dystans 600 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Wioletta Pac

PSP Huta Krzeszowska

2

Marta Seroka

PSP Mostki Sokale

3

Zuzanna Brągiel

PSP Przędzel

4

Oliwia Madej

PSP Nr 4 Nisko

5

Amelia Iskra

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

6

Marta Wieczerzak

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

7

Antonina Dmyterko

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

8

Zuzanna  Ładosz

PSP Huta Krzeszowska

9

Joanna Kusiak

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

10

Oliwia Reichert

PSP Kopki

11

Wiktoria Biernacka

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

12

Ina Nowak

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

13

Wiktoria Cagara

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

14

Emilia Sztaba

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

15

Magdalena Mierzwa

PSP Kopki

16

Roksana Reichert

PSP Kopki

17

Emilia Kobiera

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

18

Joanna Kochan-Hojło

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

19

Emilia Koper

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

20

Zuzanna Sokal

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

2.Rocznik 2009 i młodsi (chłopcy) – dystans 600 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Aleksander Skoczylas

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

2

Gabriel Maciejak

PSP Nr 4 Nisko

3

Fabian Szot

PSP nr2 Rudnik nad Sanem

4

Konrad Pisarski

PSP Nr 4 Nisko

5

Adam Sołek

PSP Kopki

6

Marcin Mierzwa

PSP Kopki

7

Kamil Mierzwa

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

8

Piotr Nowak

PSP Nr 4 Nisko

9

Dawid Węglarz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

10

Maksymilian  Perlak

PSP Nr 4 Nisko

11

Tymon Konior

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

12

Dawid Paleń

PSP Przędzel

13

Mateusz Zwolak

PSP Przędzel

14

Szymon Guzik

PSP Przędzel

15

Marcel Pająk

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

16

Szymon Wróblewski

PSP Kopki

17

Wiktor Warchoł

PSP Przędzel

18

Michał Kuryś

PSP Kopki

19

Szymon Bis

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

20

Matteo Ferraiuolo

PSP Przędzel

21

Aleksander Grzech

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

22

Piotr Padowski

PSP Kopki

23

Filip Zygmunt

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

24

Krzysztof Mierczyński

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

25

Ignacy Michalski

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

3.Rocznik 2007-2008 (dziewczęta)- dystans 600 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Patrycja Wójtowicz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

2

Aleksandra Konior

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

3

Wiktoria Król

PSP Mostki Sokale

4

Gabriela Socha

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

5

Magdalena Wołoszyn

PSP Przędzel

6

Natalia Powęska

PSP Mostki Sokale

7

Karolina Ryczko

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

8

Julia Małyszek

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

9

Julia Andres

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

10

Paula Chojnacka

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

11

Emilia Gil

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

12

Anastazja Gendera

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

13

Marlena Serafin

PSP Przędzel

14

Natalia Jarosz

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

15

Natalia Rękaś

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

16

Adrianna Tabor

PSP Przędzel

17

Julia Krzyszkowska

PSP Przędzel

18

Karina Wraga

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

19

Weronika Kowal

PSP Nr 4 Nisko

20

Amelia Mickiewicz

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

21

Kamila Baran

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

22

Zuzanna Fronc

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

23

Milena Zdeb

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

4. Rocznik 2007-2008 (chłopcy) – dystans 800 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Wojciech Bąk

PSP Przędzel

2

Adrian Kostyra

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

3

Sylwester Bielak

PSP Golce

4

Wiktor Tasior

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

5

Piotr Bieńko

PSP Golce

6

Krzysztof Skrzypek

PSP Nr 4 Nisko

7

Bartosz Zygmunt

PSP Kopki

8

Hubert Konior

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

9

Kamil Oleksak

PSP Przędzel

10

Maksymilian Bednarczyk

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

11

Szymon Pisarski

PSP Nr 4 Nisko

12

Fabian Gil

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

13

Fabian Piech

PSP Kopki

14

Adrian Szot

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

15

Bartłomiej Szyszka

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

16

Filip Podgajny

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

17

Marcel Rychlik

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

18

Michał Socha

PSP Przędzel

19

Jakub Juda

PSP Przędzel

20

Mateusz Sagan

PSP Kopki

21

Jakub Urbanik

PSP Przędzel

22

Hubert Mazur

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

23

Szymon Grzech

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

24

Emil Olko

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

25

Kacper Dziura

PSP Kopki

26

Liam Mierzwa

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

27

Patryk Zając

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

28

Jakub Konior

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

29

Fabian Zając

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

30

Patryk Pająk

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

31

Gabriel Smoliniec

PSP Przędzel

5.Rocznik 2005-2006 (dziewczęta) – dystans 800 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Oliwia Gut

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

2

Agata Wołoszyn

PSP Mostki Sokale

3

Zuzanna Wołoszyn

PSP Przędzel

6. Rocznik 2005-2006 (chłopcy) – dystans 1000 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Dawid Reichert

PSP Kopki

2

Maksymilian Hajder

PSP Huta Krzeszowska

3

Rafał Kuliński

PSP Huta Krzeszowska

4

Miłosz Siek

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

5

Daniel Król

PSP Mostki Sokale

6

Ernest Seltenreich

PSP Nr4 Nisko

7

Marcin Kołątaj

PSP Golce

8

Marcel Bełżek

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

9

Kacper Karaś

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

10

Łukasz Bizior

PSP Kopki

11

Mateusz Żak

PSP Huta Krzeszowska

12

Hubert Karaś

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

13

Bartosz  Mierzwa

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

14

Paweł Wójtowicz

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

15

Maciej Chlupa

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

16

Adrian Toniak

PSP Kopki

17

Jakub Łyda

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

18

Kacper Przyczyna

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

19

Dawid Pędlowski

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

20

Mateusz Szymczak

PSP Kopki

21

Gabriel Zdeb

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

22

Dominik Cielepak

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

23

Bartłomiej  Dziura

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

24

Bartosz Kardas

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

25

Marcin Niedziałek

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

26

Jan Konior

PSP Nr 1 Rudnik nad Sanem

27

Krystian Urbanik

PSP Przędzel

 

7.Rocznik 2003-2004 (dziewczęta) – dystans 1000 m

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Klaudia  Toniak

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

2

Magdalena Traka

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

8.Rocznik 2004 (Chłopcy) – dystans 1200 m

L.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Nikodem Sikora

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

2

Michał Wraga

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

9.Bieg memoriałowy - 2000 m

L.p.

Imię i nazwisko

Miejscowość/Szkoła

1

Kacper Wyszyński

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

2

Małgorzata Siembida

Mostki Sokale

3

Piotr Sadło

Zespół Szkół  Rudnik nad Sanem

4

Nikodem Sikora

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

5

Wiktor Powęska

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

6

Rafał Kuliński

PSP Huta Krzeszowska

7

Kacper Wojtas

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

8

Kamil Seidler

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

9

Stanisław Młynarski

Zarzecze

10

Kacper Pyć

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

11

Wojciech Bąk

PSP Przędzel

12

Paweł Szyliński

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

13

Marcel Bełżek

PSP Nr2 Rudnik nad Sanem

14

Krystian Kowalski

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

15

Radosław Zub

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

16

Bartosz Mierzwa

PSP Nr2 Rudnik nad Sanem

17

Michał Wraga

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

18

Sylwia Bochenek

Rudnik nad Sanem

19

Michał Niedziałek

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

20

Piotr Cieśla

Nisko

21

Kamil Hawryło

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

22

Klaudia  Toniak

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

23

Magdalena Traka

Zespól Szkół  Rudnik nad Sanem

W biegach memoriałowych startowało 23  uczestników.

 

Łącznie w zawodach wzięło udział 152 zawodników i zawodniczek.

Zdobywcy 1 miejsc otrzymali pamiątkowe statuetki.

Zdobywcy miejsc 1-3 otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

 

Nagrody wręczali:

Lucjan Tabasz – Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem

Piotr Potocki – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Rudniku nad Sanem

DSC_0521DSC_0524DSC_0525DSC_0527DSC_0531DSC_0532DSC_0533DSC_0534DSC_0536DSC_0540DSC_0542DSC_0544DSC_0545DSC_0546DSC_0547DSC_0548DSC_0549DSC_0550DSC_0552DSC_0554DSC_0555DSC_0556DSC_0558DSC_0559DSC_0562DSC_0563DSC_0564DSC_0565DSC_0566DSC_0567DSC_0568DSC_0569DSC_0570DSC_0571DSC_0572DSC_0575DSC_0576DSC_0580DSC_0581DSC_0583DSC_0584DSC_0585DSC_0587DSC_0588DSC_0589DSC_0591DSC_0593DSC_0594DSC_0595DSC_0596DSC_0597DSC_0598DSC_0599DSC_0600DSC_0601DSC_0602DSC_0603DSC_0604DSC_0605DSC_0606DSC_0607DSC_0609DSC_0610DSC_0612DSC_0613DSC_0614DSC_0615DSC_0616DSC_0617DSC_0618DSC_0619DSC_0620DSC_0622DSC_0623DSC_0625DSC_0626DSC_0627DSC_0628DSC_0629DSC_0631DSC_0632DSC_0633DSC_0635DSC_0636DSC_0637DSC_0638DSC_0639DSC_0640DSC_0641DSC_0642DSC_0643DSC_0644DSC_0645DSC_0646DSC_0647DSC_0648DSC_0649DSC_0650DSC_0651DSC_0652DSC_0653