środa, 15 maja 2019 14:20

Wiklina 2019

Napisane przez  Administrator

 

Zapraszamy na "Wiklinę 2019"

 

 

 


„Wiklina 2019 – Rudnik nad Sanem”

Od 1-2 czerwca w Rudniku nad Sanem po raz dwudziesty odbędzie się plenerowa impreza „Wiklina 2019”. Od 2000 roku to rodzinna propozycja wypoczynku dla mieszkańców naszej gminy i nie tylko.

W tym roku będziemy obchodzić okrągły jubileusz - XX edycję „Wikliny”. Z tej okazji przygotowaliśmy bogaty program artystyczny. Na scenie zaprezentują się m.in. „Top Girls”, „Playboys”, „Hudacy” i „Babilon Boney M. Cover”. Przygotowano także wiele atrakcji towarzyszących, zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych m.in.: targi wikliniarskie, plenerowa degustację potraw z Wielkiego Kotła, bezpłatny park rozrywki, wiklinowy rajd rowerowy i paradę motocyklistów.

Dzięki współpracy z wieloma przedsiębiorcami, tworzymy wspólnie wyjątkowy program i klimat tej imprezy. Dla naszego miasta impreza „Wiklina” to wyjątkowy czas, w którym chcemy pokazać, jak bardzo ważny jest nasz produkt, który rozsławił Rudnik, jako zagłębie i międzynarodowe centrum wikliniarstwa.

Do zobaczenia na „Wiklinie” !