czwartek, 31 stycznia 2019 14:10

Szachy

Napisane przez  Administrator

Puchary dla Barbary Trybowskiej i Patrycji Zygmunt!

W dniu 26.01.19 w Bibliotece Miejskiej w Stalowej Woli  z udziałem 50 zawodników, rozegrano VII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta. W turnieju "Open" zdecydowane zwycięstwo odniosła Barbara Trybowska uzyskując komplet punktów. W klasyfikacji juniorów do lat16 -tu  triumfowała Patrycja Zygmunt "Orlik" Szóste miejsce zajął Adrian Słoniec, na miejscu ósmym uplasowała się Magdalena Zygmunt, 14-ty był Bartek Mierzwa. W turnieju  juniorów młodszych wysokie czwarte miejsce zajął utalentowany Kamil Mierzwa.
Zwycięscy otrzymali piękne puchary, dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe. Przez cały czas trwania turnieju do dyspozycji  uczestników był kącik z napojami i słodyczami. Turniej zorganizował Katolicki Klub Sportowy „Victoria” sprawnie  przeprowadził wraz z małżonką Pan Dominik Sondej.