poniedziałek, 14 maja 2018 08:32

Szachy

Adrian Sloniec najlepszy w Pilźnie!

Sukces Anny Trybowskiej!

W dniu 13.05.18 z udziałem 100 zawodników rozegrano w Pilźnie XIV Turniej Szachowy o Puchar Firmy „Omega” W kategorii juniorów do lat 12-tu pierwsze miejsce zajął Adrian Sloniec UKS „Orlik” Rudnik nad Sanem W turnieju głównym grupy „A” w klasyfikacji kobiet, trzecia była Barbara Trybowska, Magdalena Zygmunt zajęła miejsce czwarte. Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary, dyplomy, nagrody finansowe i rzeczowe. Kierownictwo sekcji wyraża serdeczne podziękowania Panu Grzegorzowi Zygmuntowi za dowóz zawodników na miejsce zawodów. W zakończonym szachowym Grand-Prix wyższych uczelni w Rzeszowie znakomicie spisała się zawodniczka UKS „Orlik” Anna Trybowska, która po sześciu turniejach zajęła trzecie miejsce. Przed rozpoczęciem turnieju uczestnicy mieli okazję oglądać występ atrakcyjnych zespołów tanecznych z Pilzna.