czwartek, 12 kwietnia 2018 13:51

Turniej Tenisa Stołowego

 

XXVI Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

 

 

 

KOMUNIKAT

XXVI Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

MOSiR Rudnik nad Sanem, 5-6.04.2018 r.

 

I Turniej

Dziewczęta (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Małek Justyna

PG Dzwola

16

2

Żak Karolina

PG Rudnik nad Sanem

15

3

Sztaba Kamila

PG Rudnik nad Sanem

14

4

Zygmunt Magdalena

PG Rudnik nad Sanem

13

5

Zygmunt Patrycja

PG Rudnik nad Sanem

12

Chłopcy (Gimnazjum)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Gumienik Patryk

Gimnazjum Dzwola

16

2

Złotek Mikołaj

PG Rudnik nad Sanem

15

3

Szyliński Paweł

PG Rudnik nad Sanem

14

4

Seidler Kmil

PG Rudnik nad Sanem

13

5

Skiba Damian

PG Rudnik nad Sanem

12

6

Kowalski Krystian

PG Rudnik nad Sanem

11

7

Zub Radosław

PG Rudnik nad Sanem

10

8

Szafran Mateusz

PG Rudnik nad Sanem

9

9

Wojtas Kacper

PG Rudnik nad Sanem

8

10

Madej Mateusz

PG Rudnik nad Sanem

7

11

Szymonik Mateusz

PG Rudnik nad Sanem

6

12

Okoński Fryderyk

PG Rudnik nad Sanem

5

13

Krawiec Marcin

PG Rudnik nad Sanem

4

14

Zakościelny  Wojciech

PG Rudnik nad Sanem

3

Dziewczęta

Szkoły podstawowe( rocznik 2004 -2005)

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Sulich Iza

PSP Przyszów

16

2

Flis Agata

PSP Dzwola

15

3

Sulich Kinga

PSP Przyszów

14

4

Jargiło Zuzanna

PSP Dzwola

13

5

Bednarz Dominika

PSP Przyszów

12

6

Nowak Zuzanna

PSP Przyszów

11

7

Wdowiak Kinga

PSP Przyszów

10

8

Jarosz Amelia

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

9

9

Ramocka Magdalena

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

8

Chłopcy

Szkoły podstawowe( rocznik 2004 -2005 )

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Bielecki Dawid

SP Dzwola

16

2

Zięba Jakub

SP Dzwola

15

3

Marut Kamil

PSP Przyszów

14

4

Piela Tomasz

PSP Przyszów

13

5

Puskarczyk Hubert

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

12

6

Krawiec Jakub

PSP Nr 1 Nisko

11

7

Wala Nikolas

PSP Nr2 Rudnik nad Sanem

10

8

Janiec Jakub

PSP Przyszów

9

9

Flis Szymon

SP Dzwola

8

10

Krasoń  Marcin

PSP Nr 1 Nisko

7

11

Olko Dawid

PSP Nr2 Rudnik nad Sanem

6

12

Radomski Marcin

PSP Przyszów

5

13

Proksa Oskar

PSP Nr 1 Nisko

4

14

Ramocki Hubert

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

3

15

Kolasa  Oskar

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

2

16

Sikora  Nikodem

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

1

Dziewczęta

Szkoły podstawowe( rocznik 2006-2007 )

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Sulich Klaudia

PSP Przyszów

16

2

Kotwica Paulina

PSP Przyszów

15

3

Gugała Magdalena

PSP Przyszów

14

4

Sulich Kornelia

PSP Przyszów

13

5

Potocka Katarzyna

PSP Przyszów

12

6

Nalepa Kinga

SP Dzwola

11

7

Koszałka  Dominika

SP Dzwola

10

Chłopcy

Szkoły podstawowe( rocznik 2006-2007 )

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Szymonik Michał

PSP Nr 2 Rudnik nad Sanem

16

2

Drzał Mateusz

PSP Nr 1 Nisko

15

3

Krupa Tomasz

PSP Przyszów

14

4

Matyka Seweryn

PSP Przyszów

13

5

Rosowski Eryk

PSP Nr 1 Nisko

12

6

Mierzwa Bartosz

PSP Nr2 Rudnik nad Sanem

11

7

Wolak Jakub

PSP Przyszów

10

8

Papucin Mateusz

PSP Przyszów

9

9

Kardas Bartosz

PSP Nr2 Rudnik nad Sanem

8

10

Zdeb Gabriel

PSP Nr2 Rudnik nad Sanem

7

11

Chrapko Karol

PSP Nr 1 Nisko

6

12

Sirko Krystian

SP Dzwola

5

13

Konieczny Franek

PSP Nr 1 Nisko

4

14

Boś Paweł

SP Dzwola

3

15

Kostyra Adrian

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

2

16

Zając Fabian

PSP Nr2 Rudnik nad Sanem

1

Dziewczęta

Szkoły podstawowe( rocznik 2008 i młodsi  )

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Ksykiewicz Karolina

SP Dzwola

16

2

Lewczyk Oliwia

SP Dzwola

15

3

Staszowska Paulina

SP Dzwola

14

 

Chłopcy

Szkoły podstawowe( rocznik 2008 i młodsi  )

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Punkty

1

Kotuła Piotr

PSP Nr 1 Nisko

16

2

Skiba Kamil

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

15

3

Zięba Dominik

SP Dzwola

14

4

Papierz Filip

SP Dzwola

13

5

Paierz Jakub

SP Dzwola

12

6

Szewc Kacper

SP Dzwola

11

7

Boś Łukasz

SP Dzwola

10

8

Grzywiński Daniel

SP Dzwola

9

9

Bielak Dawid

SP Dzwola

8

10

Węglarz Dawid

PSP Nr1 Rudnik nad Sanem

7

W I TURNIEJU UCZESTNICZYŁO

83 UCZNIÓW I UCZENIC

II    TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH:

18.04.2018 (ŚRODA)   – SZKOŁY PODSTAWOWE

25.04.2018 (ŚRODA)– GIMNAZJUM, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

(UWAGA  NASTĄPIŁA   ZMIANA TERMINU)

ROZPOCZĘCIE O GODZINIE 830

DSC_0031DSC_0032DSC_0033DSC_0034DSC_0035DSC_0036DSC_0037DSC_0038DSC_0039DSC_0040DSC_0041DSC_0042DSC_0110DSC_0112DSC_0113DSC_0114DSC_0115DSC_0116DSC_0117DSC_0118DSC_0119DSC_0122DSC_0123DSC_0124DSC_0125