wtorek, 14 lutego 2017 09:52

Konkurs na remont stołówek

Napisane przez  Administrator


O krok od zwycięstwa w konkursie Delma Extra Szkolna Stołówka.

 

 

Która szkoła nie chciałaby posiadać kolorowej, bogato wyposażonej, nowoczesnej i funkcjonalnej stołówki, w której uczniowie w sprzyjających warunkach mogliby spożywać obiady, a w przypadku, kiedy stołówka pełni dodatkowe funkcje – np. świetlicy szkolnej – również miło spędzić czas po zakończeniu zajęć szkolnych…

Takie marzenie pragnie zrealizować PSP nr 1 im. Jana Pawła II w Rudniku nad Sanem. Szkoła ta podjęła wyzwanie w zorganizowanym przez Delmę Extra konkursie i od lutego br. z ogromnym zapałem i nadzieją na zwycięstwo oddaje głosy, by wywalczyć remont stołówki szkolnej o wartości 30 tysięcy złotych. W głosowanie zaangażowała się cała społeczność szkolna: nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz środowisko.  W szkole bez ustanku pracują komputery, by udostępniać stanowisko do głosowania jak największej liczbie osób, także takim, które nie mają możliwości oddania głosu w swoim domu.

Dzięki determinacji głosujących rudnicka „Jedynka” zajmuje obecnie szóste miejsce, mając na swoim koncie ponad 308 000 głosów, choć wcześniej plasowała się zmiennie na trzecim, czwartym i piątym miejscu. Od wygranej dzieli ją zaledwie krok – w pięciu szkołach o największej liczbie głosów przeprowadzony zostanie remont stołówki. Dlatego placówka potrzebuje wsparcia i mobilizacji mieszkańców nie tylko Rudnika nad Sanem, ale także okolic, czy nawet regionu podkarpackiego. Głosowanie trwa do 31 maja i każdy głos jest teraz niezwykle cenny.

By wspomóc „Jedynkę”, wystarczy wejść na stronę internetową: https://www.extrastolowki.pl/#glosuj a następnie wybrać Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Rudniku nad Sanem i oddać na nią głos, wpisując swój adres e-mail. Na koniec pamiętać należy o potwierdzeniu głosu poprzez kliknięcie w link otrzymany na skrzynkę odbiorczą poczty e-mail.

Tylko zaangażowanie i wola walki całej społeczności lokalnej pomoże zrealizować dziecięce marzenia.

 

Ewa Zygmunt

Aby zagłosować należy:

1) wpisać swój e-mail,

2) potem przepisać kod z obrazka,

3) potem zaznaczyć w kółeczku zgodę,

4) następnie wyślij,

5) potem trzeba potwierdzić link w e-mailu.

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 06 czerwca 2017 08:21