poniedziałek, 20 lutego 2012 15:28

Wyniki Halowej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej 2011-2012

W dniach 18-19 lutego 2012 r. odbyły się rozgrywki finału Halowej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej 2011-2012.

 

Kategorię Old-Boys zdominowali zawodnicy z drużyny AWKS Nisko, pokonując w finale drużynę KLON HEJS Rudnik nad Sanem 2:1.

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

Wejście do ¼ finału

GÓRKA Rudnik nad Sanem

Wojtowicz, Karaś T

PRZYJACIELE Nisko

Jaskot, Rozwadowski

2-2

Karne

3-1

BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart

Dudek – 2

KOMPUTER – LAN Jarocin

Szczepan

2-1

½ finału

KLON – HEJS Rudnik nad Sanem

Konior, Pytlak, Maziarz

GÓRKA Rudnik nad Sanem

Wojtas, Karaś P

3-2

AWKS Nisko

Pietrzyk – 2, Kaleta, Wójcik

BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart

4-0

mecz o III miejsce

GÓRKA Rudnik nad Sanem

Wojtowicz – 3

BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart

Dudek, Siek

3-2

Finał

AWKS Nisko

Pietrzyk, Kosior

KLON – HEJS Rudnik nad Sanem

Konior

2-1

Klasyfikacja końcowa:

1 . AWKS Nisko

dsc08936

2. KLON - HEJS Rudnik nad Sanem

dsc08940

3. GÓRKA Rudnik nad Sanem

dsc08938

4. BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart

dsc08942


5.-6. PRZYJACIELE
Nisko

KOMPUTER – LAN Jarocin

Najlepszy zawodnik - Stanisław Zawół KLONHEJS Rudnik nad Sanem

dsc08941


Najlepszy
bramkarz - Mariusz Pinda AWKS Nisko

dsc08937

Król strzelców - Andrzej Wojtowicz GÓRKA Rudnik nad Sanem

dsc08939


Najstarszy
zawodnik - Piotr Kozyra MOSiR Rudnik nad Sanem

dsc08980

ALL STARS organizatorów:
Stanisław
Zawół KLONHEJS Rudnik nad Sanem
Mariusz
Pinda AWKS Nisko
Andrzej
Wojtowicz GÓRKA Rudnik nad Sanem
Józef
Kobylarz BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart
Artur
Pietrzyk AWKS Nisko

AWKS Nisko wystąpił w składzie:
Mariusz Pinda, Krzysztof Kaleta, Artur Pietrzyk, Mariusz Wójcik, Andrzej Kośmider, Bogusław Kosior, Mariusz Rokosz, Krzysztof Blicharz, Dariusz Krawiec, Adam Bednarczyk

Nagrodzeni:

Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki.

Najlepszy bramkarz – statuetkę, koszyk i pamiątkowy dyplom.

Najlepszy zawodnik – statuetkę, koszyk i pamiątkowy dyplom.

Król strzelców – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.

Najstarszy zawodnik – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom

Nagrody wręczali:

Sławomir Czwal -V-ce Starosta Niżański

Waldemar Grochowski - Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem

Michał Rosół - Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem

Piotr Potocki -Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

W kategorii Seniorów najlepszą okazała się drużyna WICHRY Rzeczyca Długa, występując w składzie: Tomasz Żurawski, Andrzej Kusiński, Krzysztof Haliniak, Krzysztof Podolski, Krzysztof Kłodnicki, Dariusz Budziło, Wojciech Tofil, Bartłomiej Markut, Mateusz Stanek, Piotr Młynarczyk, Opiekun: Damian Trac.

 

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

Wejście do ¼ finału

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko

Flis, Bajek

AMATOR Jeżowe

samobójcza

2:1

POR-QUE Groble

Chowaniec – 2, Wraga – 2

AA Nowy Nart

Furtak, Kobylarz

4:2

¼ finału

WICHRY Rzeczyca Długa

Młynarczyk, Haliniak

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko

Wdowiak

2:1

POR-QUE Groble

Sarzyński, Oczkowski, samobójcza

SERWATKA Żabno

Paterek, Szelest

3:2

ROTUNDA Krzeszów

Samko – 3

KLUB OAZA Pysznica

Sobiło – 2, Bajgerowicz

3:3

karne

2-1

DREWNO – HURT Zarzecze

Juda – 3, Wojtak

RETMAN Ulanów

4:0

½ finału

WICHRY Rzeczyca Długa

Młynarczyk – 2, Kusiński, Podolski, Budziło

ROTUNDA Krzeszów

Samko, Wawrzaszek, Grudysz, Wójcik

5:4

DREWNOHURT Zarzecze

Juda – 4, Szewc

POR-QUE Groble

Sarzyński, Chowaniec, Kida

5:3

mecz o III miejsce

POR-QUE Groble

Sarzyński, Wraga

ROTUNDA Krzeszów

Wawrzaszek

2:1

Finał

WICHRY Rzeczyca Długa

Młynarczyk – 2, Kusiński, Haliniak

DREWNO – HURT Zarzecze

Wolak, Skrzat

4:2

 

Klasyfikacja końcowa:
1 . WICHRY Rzeczyca
Długa

791 794

2. DREWNOHURT Zarzecze

797

3. POR-QUE Groble

807

4. ROTUNDA Krzeszów

5-8. RETMAN Ulanów

SERWATKA Żabno

KLUB OAZA Pysznica

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko
9-10 AMATOR
Jeżowe
AA
Nowy Nart


Najlepszy zawodnik - Piotr Młynarczyk WICHRY Rzeczyca Długa

0805


Najlepszy
bramkarz - Robert Klecha DREWNOHURT Zarzecze

801

Król strzelców - Damian Juda DREWNOHURT Zarzecze

799

Zdobywca 500 bramki - Paweł Wójcik FHU FRESH-TEMATIC Rudnik nad Sanem
Zdobywca
1500 bramki - Dariusz Budziło WICHRY Rzeczyca Długa

812

ALL STARS organizatorów:

Robert Klecha DREWNOHURT Zarzecze
Piotr
Młynarczyk WICHRY Rzeczyca Długa
Wojciech
Samko ROTUNDA Krzeszów

Andrzej Kusiński WICHRY Rzeczyca Długa

Damian Juda DREWNOHURT Zarzecze

Nagrodzeni:
Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki.
Najlepszy bramkarz – statuetkę, rękawice i pamiątkowy dyplom.
Najlepszy zawodnik – statuetkę, koszyk i pamiątkowy dyplom.
Król strzelców – statuetkę, koszyk i pamiątkowy dyplom.
Zdobywca 500 bramki w turnieju – statuetkę i pamiątkowy dyplom.
Zdobywca 1500 bramki w turnieju – statuetkę i pamiątkowy dyplom.

Nagrody wręczali:

Sławomir Czwal -V-ce Starosta Niżański
Waldemar Grochowski -Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

W kategorii Juniorów najlepszy wynik uzyskała drużyna ROTUNDA Krzeszów, występując w składzie: Tomasz Dyjak, Mateusz Schiffer, Patryk Welc, Damian Waliłko, Piotr Sprysak, Radosław Fąfara, Ireneusz Hasiak, Krzysztof Kupiec, Klaudiusz Wnuk, Krystian Sarzyński, Piotr Zielonka, opiekun: Damian Skakuj.

 

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

Wejście do ¼ finału

ROTUNDA Krzeszów

Fąfara, Wnuk, Zielonka

MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

Kasica, Kmieć

3-2

SERWATKA Żabno

Pakuła – 3, Hojło, Puka

KS Koziarnia

Reichert

5-1

½ finału

ROTUNDA Krzeszów

Kupiec – 3, Fąfara

SOKÓŁ Nisko

Zelek – 2, Hubka

4-3

SYSAKI Nisko

Niedziałek – 3, Zybura Michał – 2, Dąbal

SERWATKA Żabno

Hojło – 3, Pakuła, Środek

6-5

mecz o III miejsce

SOKÓŁ Nisko

Hubka – 9

SERWATKA Żabno

Środek – 2, Hojło, Puka

9-4

Finał

ROTUNDA Krzeszów

Kupiec – 4, Wnuk – 3, Fąfara

SYSAKI Nisko

Zybura Michał – 2, Dąbal

8-3

Klasyfikacja końcowa:

1 . ROTUNDA Krzeszów

dsc08919 dsc08914 dsc08913

2. SYSAKI Nisko

dsc08917 dsc08911 dsc08912

3. SOKÓŁ Nisko

dsc08910 dsc08915

4. SERWATKA Żabno

dsc08909


5.-6.
MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

KS Koziarnia

Najlepszy zawodnik - Krzysztof Kupiec ROTUNDA Krzeszów

dsc08907


Najlepszy
bramkarz - Łukasz Rychlak SYSAKI Nisko

dsc08908

Król strzelców - Wojciech Hubka SOKÓŁ Nisko

dsc08906


ALL STARS organizatorów:
Krzysztof
Kupiec ROTUNDA Krzeszów
Łukasz
Rychlak SYSAKI Nisko
Wojciech
Hubka SOKÓŁ Nisko
Michał
Zybura SYSAKI Nisko
Mateusz
Hojło SERWATKA Żabno

Nagrodzeni:
Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki, natomiast drużyny 1-3 medale.
Najlepszy bramkarz – statuetkę, kubek i pamiątkowy dyplom.
Najlepszy zawodnik – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Król strzelców – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Nagrody
wręczali:
Lucjan Tabasz - V-ce Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

W kategorii Młodzik wyniki rozgrywek zakończyły się następująco:

 

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

½ finału

GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Wojtak – 2, Łuka – 2, Socha, samobójcza

GIMNAZJUM Zarzecze

Dudek, Szoja Michał

6:2

GIMNAZJUM Ulanów

Pieróg, Gumiela, Góreczny

ADEPT Groble

Wojtanowicz

3:1

mecz o III miejsce

GIMNAZJUM Zarzecze

Kozyra – 2, Dudek, Szoja Michał

ADEPT Groble

Wraga, Sarzyński

4:2

Finał

GIMNAZJUM Ulanów

Słomiany – 2, Młynarski, Koza

GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Wojtak – 2, Socha

4:3

 

Klasyfikacja końcowa:
1. GIMNAZJUM
Ulanów

dsc08896 dsc08899


2.
GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

dsc08894 dsc08903


3.
GIMNAZJUM Zarzecze

dsc08897 dsc08893


4.
ADEPT Groble

dsc08892 dsc08904

Najlepszy zawodnik - Adam Kozyra GIMNAZJUM Zarzecze

dsc08898 dsc08893


Najlepszy
bramkarz - Paweł Żuraw GIMNAZJUM Ulanów

dsc08890 dsc08901


Król
strzelców - Kamil Wojtak GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

dsc08902 dsc08891

Strzelec 1000 bramki - Mateusz Koza GIMNAZJUM Ulanów

dsc08900


ALL STARS organizatorów:
Adam
Kozyra GIMNAZJUM Zarzecze
Paweł
Żuraw GIMNAZJUM Ulanów
Kamil
Wojtak GIMNAZJUM Nr 1 Nisko
Sebastian
Piróg GIMNAZJUM Ulanów
Kamil
Kusik ADEPT Groble

GIMNAZJUM Ulanów wystąpiło w składzie:

Paweł Żuraw, Konrad Wołoszyn, Sebastian Pieróg, Rafał Młynarski, Kamil Siek, Paweł Słomiany, Mateusz Koza, Damian Gumiela, Patryk Góreczny, Wojciech Grzybowski
Opiekun: Zdzisław Tabor

Nagrodzeni:
Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki.
Najlepszy bramkarz – statuetkę, kubek i pamiątkowy dyplom.
Najlepszy zawodnik – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Król strzelców – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Zdobywca 1000 bramki w turnieju – statuetkę i pamiątkowy dyplom.

Nagrody wręczali:

Sławomir Czwal - V-ce Starosta Niżański
Lucjan Tabasz - V-ce Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

W kategorii Orlik zwyciężyła drużyna PSP Zarzecze, występując w składzie: Jaku Bałamut, Bartłomiej Pałka, Rafał Fronc, Krzysztof Drąg, Daniel Cichoń, Tomasz Sroka, Piotr Naróg, Rafał Łyko, opiekun: Jan Szuba.

 

Nr meczu

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

222

PSP Zarzecze

Pałka – 9, Cichoń – 6, Sroka, Naróg, Fronc, Drąg

MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

19:0

223

MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

Zastawny – 3, Niemczyk – 2,
Rychlak – 2, Ocimek

MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

8:0

224

PSP Zarzecze

Cichoń – 4, Pałka – 3

MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

Zastawny, Rychlak, samobójcza

7:3

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

½ finału

GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Wojtak – 2, Łuka – 2, Socha, samobójcza

GIMNAZJUM Zarzecze

Dudek, Szoja Michał

6:2

GIMNAZJUM Ulanów

Pieróg, Gumiela, Góreczny

ADEPT Groble

Wojtanowicz

3:1

mecz o III miejsce

GIMNAZJUM Zarzecze

Kozyra – 2, Dudek, Szoja Michał

ADEPT Groble

Wraga, Sarzyński

4:2

Finał

GIMNAZJUM Ulanów

Słomiany – 2, Młynarski, Koza

GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Wojtak – 2, Socha

4:3


Klasyfikacja końcowa:
1 . PSP Zarzecze

dsc08954

2. MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

dsc08950


3.
MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

dsc08955


Najlepszy zawodnik - Daniel Cichoń PSP Zarzecze

dsc08953


Najlepszy
bramkarz - Bartłomiej Pęcak MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

dsc08948


Król
strzelców - Bartłomiej Pałka PSP Zarzecze

dsc08952


ALL STARS organizatorów:

Daniel Cichoń PSP Zarzecze
Bartłomiej
Pałka PSP Zarzecze

Bartłomiej Pęcak MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

Konrad Zastawny MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

Jakub Szewczyk MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem


Nagrodzeni:

Drużyny z miejsc 1-3 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki.
Najlepszy bramkarz – statuetkę i pamiątkowy dyplom.
Najlepszy zawodnik – statuetkę i pamiątkowy dyplom.
Król strzelców – statuetkę i pamiątkowy dyplom.

Nagrody wręczali:
Lucjan Tabasz - V-ce Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

W kategorii Skrzaty najlepszymi okazali się zawodnicy STALÓWKA A Stalowa Wola:

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

½ finału

STALÓWKA A Stalowa Wola

Stępniowski – 2, Urban – 2, Wach, Dziopak, Mścisz

SP Ulanów

7:0

STALÓWKA B Stalowa Wola

Kaleta

ORLIK Ulanów

Nikolas

1:1

Karne

1-0

mecz o III miejsce

ORLIK Ulanów

Nikolas – 2

SP Ulanów

Martyna

2:1

Finał

STALÓWKA A Stalowa Wola

Mścisz – 2, Stępniowski

STALÓWKA B Stalowa Wola

Owczarek

3:1

 

Klasyfikacja końcowa:
1. STALÓWKA A Stalowa Wola

dsc08969 dsc08971

2. STALÓWKA B Stalowa Wola

dsc08968 dsc08974

3. ORLIK Ulanów

dsc08967 dsc08975

4. SP Ulanów

dsc08977 dsc08966


Najlepszy zawodnik - Jakub Nikolas ORLIK Ulanów

dsc08965 dsc08976


Najlepszy
bramkarz - Oliwier Bona STALÓWKA A Stalowa Wola

dsc08973 dsc08964

Król strzelców - Kacper Urban STALÓWKA A Stalowa Wola

dsc08962 dsc08972

Najmłodszy zawodnik - Paweł Potocki MKS ORZEŁ I Rudnik nad Sanem

dsc08961 dsc08979

Wyróżnienie - Sandra Tabor SP Ulanów

dsc08978

ALL STARS organizatorów:
Jakub
Nikolas ORLIK Ulanów
Oliwier
Bona STALÓWKA A Stalowa Wola

Kacper Urban STALÓWKA A Stalowa Wola

Jan Giemza STALÓWKA B Stalowa Wola
Filip
Martyna SP Ulanów

 

STALÓWKA A Stalowa Wola wystąpiła w składzie:

Oliwier Bona, Kacper Urban, Wiktor Czerpak, Sebastian Wach, Dorian Dąbek, Patryk Siwiec, Wiktor Stępniowski, Karol Dziopak, Kacper Mścisz, Patryk Góreczny, Wiktor Kuliś.
Opiekun: Andrzej Kasiak

Nagrodzeni:
Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki, natomiast drużyny z miejsc
1-3 medale.
Najlepszy bramkarz – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Najlepszy zawodnik – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Król strzelców – statuetkę, piłkę i pamiątkowy dyplom.
Najmłodszy zawodnik – statuetkę i pamiątkowy dyplom.

Nagrody wręczali:
Lucjan Tabasz - V-ce Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 21 lutego 2012 08:09
Więcej z tej kategorii: Wyniki rozgrywek 12 lutego »