wtorek, 14 lutego 2012 13:59

Wyniki rozgrywek 12 lutego

12 lutego 2012 r. rozegrano 7 kolejkę spotkań w kategorii Old-Boys oraz 9 i 10 kolejkę Seniorów.

Rozgrywki zakończyły się wynikiem:

KATEGORIA OLD BOYS

9 i 12 luty 2012 r.

7 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

187

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

Dybka – 5, Kania – 2, Konior, Pytlak, Maziarz

ENERGETYK

Stalowa Wola

Paszek

10-1

188

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

Wojtowicz – 6, Karaś T, samobójcza

ENERGETYK

Stalowa Wola

Mroczek

8-1

189

ENERGETYK

Stalowa Wola

Mroczek – 2, Kloc – 2, Paszek, Maziarz

MOSiR

Rudnik nad Sanem

Kozyra – 3

6-3

203

KOMPUTER – LAN

Jarocin

Pliszka – 2, Pieróg B – 2, Oleksak, Nalepa, Szczepanek

MOSiR

Rudnik nad Sanem

Kozyra, Lewko

7-2

204

AWKS

Nisko

Kosior – 2, Kaleta – 2, Wójcik, Pietrzyk, Kośmider

BAKS i PRZYJACIELE
Nowy Nart

Kobylarz, Bis

7-2

205

AWKS

Nisko

Pietrzyk,

PRZYJACIELE

Nisko

Rozwadowski

1-1

TABELA KOŃCOWA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

7

19

33-8

2

AWKS

Nisko

7

15

30-7

3

KOMPUTER - LAN

Jarocin

7

13

22-12

4

PRZYJACIELE

Nisko

7

13

23-8

5

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

7

9

18-16

6

BAKS i PRZYJACIELE

Nowy Nart

7

5

11-28

7

ENERGETYK

Stalowa Wola

7

4

12-43

8

MOSiR

Rudnik nad Sanem

7

0

13-40

 

KATEGORIA SENIOR – Grupa A

12 luty 2012 r.

9-10 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

190

AMATOR Jeżowe

Bakalarczyk , Janiec, Dziadura, Szewc

ROTUNDA Krzeszów

Grudysz, Piech

4-2

191

DYMIĄCE TRAMPKI Nisko

Gielar – 3, Smoleń M – 2, Piela – 2,
Smoleń P, Smoleń D, Maczuga

FC Stany

Kozieł – 3

10-3

192

ROTUNDA Krzeszów

Krupa – 2, Wawrzaszek – 2, Wójcik, Grudysz, Małek

BAJORO Przędzel

Socha, Warchoł M, Szostak

7-3

193

DYMIĄCE TRAMPKI Nisko

Piela

AMATOR Jeżowe

Bakalarczyk

1-1

194

RETMAN Ulanów

Kargol – 2, Siłka – 2, Pracownik – 2, Szczepan, Pachla, Wołoszyn J

FC Stany

Kozieł – 3

9-3

195

AA Nowy Nart

Drzymała K – 4, Kobylarz – 2

DYMIĄCE TRAMPKI Nisko

Smoleń M, Smoleń D, Maczuga, Gielar

6-4

196

FHU FRESH-TEMATIC

Rudnik nad Sanem

Socha – 3, Zabłotni, Majcher, samobójcza

BAJORO Przędzel

Socha – 2, Łojek – 2, Stój

6-5

197

RETMAN Ulanów

Kargol

AMATOR Jeżowe

Dziadura

1-1

198

AA Nowy Nart

Drzymała K – 3, Kobylarz – 2

HUK Lipiny

Rębacz – 2

5-2

199

AMATOR Jeżowe

Bakalarczyk , Janiec, Dziadura, Szewc

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem

Piędel, Skoczylas, Drabik

4-3

200

WICHRY Rzeczyca Długa

Młynarczyk – 2, Haliniak, Kusiński, Tofil, Budziło, Podolski, Markut

HUK Lipiny

Sarzyński – 2, Rębacz, Szyszka, Chudy

8-5

201

RETMAN Ulanów

Kargol, Wołoszyn J, Iskra

FHU FRESH-TEMATIC

Rudnik nad Sanem

Gęsior

3-1

202

WICHRY Rzeczyca Długa

Podolski – 2, Haliniak, Kusiński, Markut

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem

Młynarski

5-1

TABELA KOŃCOWA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

WICHRY

Rzeczyca Długa

10

25

52-26

2

RETMAN

Ulanów

10

23

41-17

3

ROTUNDA

Krzeszów

10

21

45-25

4

AA

Nowy Nart

10

18

46-44

5

AMATOR

Jeżowe

10

17

35-24

6

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM

Rudnik nad Sanem

10

16

59-43

7

DYMIĄCE TRAMPKI

Nisko

10

13

35-33

8

BAJORO

Przędzel

10

10

31-38

9

HUK

Lipiny

10

10

36-34

10

FC

Stany

10

4

25-78

11

FHU FRESH-TEMATIC

Rudnik nad Sanem

10

3

18-61

Drużyny z miejsc 1-5 uzyskują awans do finałów