czwartek, 09 lutego 2012 12:10

Wyniki rozgrywek "Skrzatów" i "Młodzików": 5-6 kolejka

8 i 9 lutego 2012 r. rozegrano 5 i 6 kolejkę spotkań drużyn w kategorii "Skrzaty" i "Młodziki". Rozgrywki zakończyły się wynikiem:

KATEGORIA MŁODZIK

9 luty 2012 r. (czwartek)

5-6 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

180

GIMNAZJUM Zarzecze

Kozyra – 2, Dudek – 2, Urbanik

MKS ORZEŁ

Rudnik nad Sanem

Wojtowicz – 3, Kochowski – 2

5-5

181

GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Łuka – 2, Wereski, Socha, samobójcza

KLASA SPORTOWA GIMNAZJUM

Rudnik nad Sanem

Jakubowski

5-1

182

GIMNAZJUM Ulanów

Pieróg – 4, Słomiany – 2, Gumiela, Młynarski

GIMNAZJUM Zarzecze

Kozyra

8-1

183

GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Olszowy – 2, Łuka, Wereski, Socha, Puchowski

ORLIK Ulanów

Młynarski – 2

6-2

184

ADEPT Groble

Kusik – 3, Wraga – 2, Robótka, Sarzyński, Kolano

MKS ORZEŁ

Rudnik nad Sanem

Wojtowicz – 2

8-2

185

ORLIK Ulanów

Młynarski – 3, Ciosmak, Piskorowski

KLASA SPORTOWA GIMNAZJUM

Rudnik nad Sanem

Rogiński

5-1

186

GIMNAZJUM Ulanów

Słomiany, samobójcza

ADEPT Groble

Wraga

2-1

 

TABELA KOŃCOWA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

GIMNAZJUM Nr 1

Nisko

6

16

26-7

2

GIMNAZJUM

Ulanów

6

15

26-9

3

ADEPT

Groble

6

13

20-9

4

GIMNAZJUM

Zarzecze

6

7

19-24

5

ORLIK

Ulanów

6

6

18-17

6

MKS ORZEŁ

Rudnik nad Sanem

6

2

14-36

7

KLASA SPORTOWA GIMNAZJUM

Rudnik nad Sanem

6

1

7-28

Drużyny z miejsc 1-4 uzyskują awans do finałów

KATEGORIA SKRZATY

8 luty 2012 r.

5-6 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

171

STALÓWKA B

Stalowa Wola

Giemza – 2, Patrzyk – 2, Owczarek, Czaja

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

6-0

172

STALÓWKA A

Stalowa Wola

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

5-0 vo

173

STALÓWKA B

Stalowa Wola

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

5-0 vo

174

STALÓWKA A

Stalowa Wola

Stępniowski – 3, Urban – 3, Góreczny – 2, Dziopak – 2, Mścisz – 2, samobójcza

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

13-0

175

ORLIK Ulanów

Szewc, Nikolas

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

2-0

176

STALÓWKA B

Stalowa Wola

PSP Zarzecze

5-0 vo

177

STALÓWKA A

Stalowa Wola

Stępniowski – 3, Urban – 3, Góreczny, Dziopak

ORLIK Ulanów

8-0

178

SP Ulanów

Martyna – 3

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

3-0

179

SP Ulanów

PSP Zarzecze

5-0 vo

 

TABELA KOŃCOWA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

STALÓWKA A

Stalowa Wola

6

18

51-8

2

STALÓWKA B

Stalowa Wola

6

15

31-9

3

ORLIK

Ulanów

6

10

9-15

4

SP

Ulanów

6

9

20-21

5

PSP

Zarzecze

6

7

13-23

6

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

6

3

4-24

7

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

6

0

5-33

Drużyny z miejsc 1-4 awansowały do finałów (1-4; 2-3)

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 09 lutego 2012 14:31