poniedziałek, 06 lutego 2012 14:50

Wyniki rozgrywek HALP w dniach 4-5 luty 2012 r.

 

KATEGORIA OLD BOYS

5 luty 2012 r.

5-6 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

156

KOMPUTER – LAN

Jarocin

Pliszka – 3, Pieróg M

PRZYJACIELE

Nisko

Jaskot – 2

4-2

157

ENERGETYK

Stalowa Wola

Mazur, Maj, Kloc

BAKS i PRZYJACIELE
Nowy Nart

Kobylarz, Siek, samobójcza

3-3

158

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

Młynarski, Kania, Dybka, Konior

KOMPUTER – LAN

Jarocin

Pliszka

4-1

159

PRZYJACIELE

Nisko

Wałek – 2, Warchoł, Żak

ENERGETYK

Stalowa Wola

Maj

4-1

160

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

Wojtowicz

BAKS i PRZYJACIELE
Nowy Nart

Kobylarz

1-1

161

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

Kania, Pytlak

AWKS

Nisko

Wójcik, Pietrzyk

2-2

162

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

Wojtowicz – 2, Tofilski J, Karaś T, Wojtas

MOSiR

Rudnik nad Sanem

Skiba – 2

5-2

163

AWKS

Nisko

Kaleta – 3, Wójcik – 2, Pietrzyk, Kosior, Blicharz, Kośmider

ENERGETYK

Stalowa Wola

9-0

Mecze awansem 9.02.2012 (czwartek)

187

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

Dybka – 5, Kania – 2, Konior, Pytlak, Maziarz

ENERGETYK

Stalowa Wola

Paszek

10-1

188

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

Wojtowicz – 6, Karaś T, samobójcza

ENERGETYK

Stalowa Wola

Mroczek

8-1

189

ENERGETYK

Stalowa Wola

Mroczek – 2, Kloc – 2, Paszek, Maziarz

MOSiR

Rudnik nad Sanem

Kozyra – 3

6-3

 

TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

7

19

33-8

2

PRZYJACIELE

Nisko

6

12

22-7

3

AWKS

Nisko

5

11

22-4

4

KOMPUTER - LAN

Jarocin

6

10

15-10

5

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

7

9

18-16

6

BAKS i PRZYJACIELE

Nowy Nart

6

5

9-21

7

ENERGETYK

Stalowa Wola

7

4

12-43

8

MOSiR

Rudnik nad Sanem

6

0

11-33

 

KATEGORIA JUNIOR – Grupa B

4 luty 2012 r.

3-4-5 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

147

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

Brzozowski – 2, Skiba – 2, Poźniak

POLONIA Przędzel

Byra, samobójcza

5-2

148

KS Koziarnia

Chapuła – 5, Reichert – 3

RKS HUWDU Stalowa Wola

Cwanek – 3, Skomro

8-4

149

SYSAKI Nisko

Zybura Michał – 5, Dudek, Niedziałek, Kijak

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

Brzozowski, Skiba, Poźniak, Gołąbek

8-4

150

ROTUNDA Krzeszów

Kupiec, Wnuk, Sarzyński

KS Koziarnia

Reichert – 2

3-2

151

RKS HUWDU Stalowa Wola

Skomro – 3, Cwanek – 2, Kowal – 2, Dąbek

POLONIA Przędzel

Byra

8-1

152

ROTUNDA Krzeszów

Kupiec – 5, Zielonka – 3, Sarzyński – 2, Fąfara, Sprysak

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

12-0

153

SYSAKI Nisko

Zybura Michał – 4, Kijak – 3, Dudek, Niedziałek,

KS Koziarnia

Chapuła – 3, Reichert – 2, Zygmunt

9-6

154

ROTUNDA Krzeszów

POLONIA Przędzel

5-0 vo

155

RKS HUWDU Stalowa Wola

Cwanek – 3, Skomro – 2, Nowak, Dąbek

SYSAKI Nisko

Zybura Michał – 3, Kijak, Dudek, Niedziałek

7-6

TABELA KOŃCOWA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

SYSAKI

Nisko

5

12

32-22

2

ROTUNDA

Krzeszów

5

12

28-9

3

KS

Koziarnia

5

9

36-19

4

RKS HUWDU

Stalowa Wola

5

7

25-24

5

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

5

4

14-37

6

POLONIA

Przędzel

5

0

7-31

Drużyny z miejsc 1-3 uzyskują awans do finałów

 


Ostatnia aktualizacja: piątek, 10 lutego 2012 12:34