piątek, 03 lutego 2012 14:54

Wyniki rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligii piłkarskiej w dniach 1-2 luty 2012 r.

KATEGORIA MŁODZIK

1 luty 2012 (Środa)

1-2 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

131

ADEPT Groble

Sarzyński, Kolano

KLASA SPORTOWA GIMNAZJUM

Rudnik nad Sanem

2-0

132

GIMNZAJUM Ulanów

Koza – 2, Wołoszyn, Pieróg, Góreczny, samobójcza

MKS ORZEŁ

Rudnik nad Sanem

Poźniak – 2

6-2

133

ADEPT Groble

Sarzyński, Kolano, Kusik, Wojtanowicz

ORLIK Ulanów

Młynarski – 2, Pracownik

4-3

134

GIMNZAJUM Zarzecze

Kozyra – 2, Urbanik – 2, Młynarski, Szoja

KLASA SPORTOWA GIMNAZJUM

Rudnik nad Sanem

Jakubowski

6-1

135

GIMNZAJUM Nr 1 Nisko

Łuka – 2, Wereski, Wojtak, Socha

GIMNZAJUM Ulanów

Pieróg, Młynarski

5-2

136

ORLIK Ulanów

Młynarski – 3, Pracownik – 2,
Wójtowicz – 2, Piskorowski

MKS ORZEŁ

Rudnik nad Sanem

Wojtowicz

8-1

137

GIMNZAJUM Nr 1 Nisko

Wojtak – 3, Socha – 2

GIMNZAJUM Zarzecze

Kozyra – 2, Urbanik – 2, Młynarski, Szoja

5-2

TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

GIMNZAJUM Nr 1

Nisko

2

6

10-4

2

ADEPT

Groble

2

6

6-3

3

ORLIK

Ulanów

2

3

11-5

4

GIMNZAJUM

Zarzecze

2

3

8-6

5

GIMNZAJUM

Ulanów

2

3

8-7

6

KLASA SPORTOWA GIMNAZJUM

Rudnik nad Sanem

2

0

1-8

7

MKS ORZEŁ

Rudnik nad Sanem

2

0

3-14

 

Drużyny z miejsc 1-4 uzyskują awans do finałów

 

 

KATEGORIA SKRZATY

2 luty 2012 r. (czwartek)

3-4 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

138

ORLIK Ulanów

Szewc, Zioło

PSP Zarzecze

Maziarz K – 2

2-2

139

PSP Zarzecze

Maziarz K – 3, Maziarz M – 3

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

Wolak M, Kardas

6-2

140

STALÓWKA A

Stalowa Wola

Urban – 6, Góreczny – 2, Dąbek

SP Ulanów

Martyna

9-1

141

STALÓWKA B

Stalowa Wola

Czaja, Giemza

ORLIK Ulanów

2-0

142

SP Ulanów

Martyna – 4, Szewc – 3

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

Szewczyk

7-1

143

STALÓWKA A

Stalowa Wola

Urban – 3, Góreczny – 2, Dąbek, Czerepak

STALÓWKA B

Stalowa Wola

Giemza – 2, Skórski, Patrzyk, Sztaba

7-5

 

TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

STALÓWKA A

Stalowa Wola

3

9

25-8

2

PSP

Zarzecze

4

7

13-13

3

ORLIK

Ulanów

4

7

7-7

4

STALÓWKA B

Stalowa Wola

3

6

15-9

5

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

3

3

4-12

6

SP

Ulanów

4

3

12-21

7

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

3

0

5-11

 

Wycofała się ROTUNDA Krzeszówanulowane wyniki z drużyną