wtorek, 31 stycznia 2012 13:50

Wyniki rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligii piłkarskiej w dniach 28-31 stycznia 2012 r.

 

KATEGORIA OLD BOYS

 

28 stycznia 2012 (Sobota)

3-4 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

92

AWKS

Nisko

Kaleta

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

Wojtowicz

1-1

93

AWKS

Nisko

Wójcik, Pietrzyk, Kośmider

KOMPUTER – LAN

Jarocin

3-0

94

PRZYJACIELE

Nisko

Rozwadowski – 2, Warchoł – 2, Żak

BAKS i PRZYJACIELE
Nowy Nart

5-0

95

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

Dybka – 4, Młynarski

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

Wojtowicz, Tofilski K, Wojtas

5-3

96

PRZYJACIELE

Nisko

Wałek – 2, Kot – 2, Żak

MOSiR

Rudnik nad Sanem

Potocki

5-1

97

KOMPUTER – LAN

Jarocin

Pieróg M – 2, Pliszka, Pieróg B,

BAKS i PRZYJACIELE
Nowy Nart

Karaban

4-1

98

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

Pytlak – 2, Dybka, Młynarski, Konior, Zawół

MOSiR

Rudnik nad Sanem

Skiba

6-1



TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowo¶ć

Mecze

Pkt.

Bramki

1

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

4

12

17-4

2

PRZYJACIELE

Nisko

4

9

16-2

3

AWKS

Nisko

3

7

11-2

4

KOMPUTER - LAN

Jarocin

4

7

10-4

5

BAKS i PRZYJACIELE

Nowy Nart

4

3

5-17

6

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

4

2

4-12

7

ENERGETYK

Stalowa Wola

1

0

0-6

8

MOSiR

Rudnik nad Sanem

4

0

6-22

 

KATEGORIA SENIOR – Grupa A

29 stycznia 2012 (niedziela)

7-8 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

111

WICHRY Rzeczyca Długa

Podolski, Haliniak, Kusiński, Tofil

DYMIĄCE TRAMPKI Nisko

Gielar

4-1

112

RETMAN Ulanów

Iskra – 3, Kargol – 2, Siłka – 2, Pikuła

AA Nowy Nart

Sagan, Kobylarz

8-2

113

WICHRY Rzeczyca Długa

Haliniak – 4, Kusiński – 2, Młynarczyk, Tofil

FHU FRESH-TEMATIC

Rudnik nad Sanem

Łoś, Wójcik, Powęzka

8-3

114

AA Nowy Nart

Sagan, Kobylarz, Drzymała, Furtak

FHU FRESH-TEMATIC

Rudnik nad Sanem

Wójcik

4-1

115

HUK Lipiny

Sarzyński – 2

BAJORO Przędzel

Klimek, Szostak

2-2

116

ROTUNDA Krzeszów

Grudysz – 3, Krupa – 2, Samko, Piech, Wawrzaszek, Skakuj, Wójcik

FC Stany

Kozieł, Bł±dek

10-2

117

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem

Chapuła Ł – 4, Drabik – 2

BAJORO Przędzel

Warchoł D, Szostak

6-2

118

HUK Lipiny

Sarzyński – 4, Chudy – 3, Powęzka – 2, Rębacz

FC Stany

10-0

119

ROTUNDA Krzeszów

Samko – 2, Krupa – 2, Skakuj, Wójcik, Grudysz

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem

Piędel -2

7-2



TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowo¶ć

Mecze

Pkt.

Bramki

1

WICHRY

Rzeczyca Długa

8

19

39-20

2

ROTUNDA

Krzeszów

8

18

36-18

3

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM

Rudnik nad Sanem

8

16

55-34

4

RETMAN

Ulanów

7

16

28-12

5

AA

Nowy Nart

8

12

35-38

6

HUK

Lipiny

8

10

29-21

7

BAJORO

Przędzel

8

10

23-25

8

AMATOR

Jeżowe

6

9

25-17

9

DYMIˇCE TRAMPKI

Nisko

7

9

20-23

10

FC

Stany

8

4

19-59

11

FHU FRESH-TEMATIC

Rudnik nad Sanem

8

0

11-53

Drużyny z miejsc 1-5 uzyskują awans do finałów

KATEGORIA SENIOR – Grupa B

29 stycznia 2012 (niedziela)

7-8 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

99

KLUB OAZA Pysznica

¦wi±der – 2, Sobiło – 2, Gardy, Bajgerowicz

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko

Wdowiak – 3, Flis

6-4

100

DREWNO – HURT Zarzecze

Juda – 3, Wolak – 2

RESTAURACJA ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem

samobójcza

5-1

101

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko

Flis – 4, Wdowiak – 2, Dudek

POLONIA Przędzel

7-0

102

DREWNO – HURT Zarzecze

Wojtak – 3, Juda – 2, Wolak, Skrzat

KLUB OAZA Pysznica

Bajgerowicz – 3, ¦wi±der – 3, Sobiło

7-7

103

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko

Wdowiak – 2, Flis

RESTAURACJA ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem

Szymonik M

3-1

104

KS Koziarnia

Szafran – 2, Reichert W – 2, Reichert M, Piłat

POLONIA Przędzel

Juśko – 3, Kluk – 2

6-5

105

SERWATKA Żabno

Partyka, Paterek, Dołgań

RESTAURACJA ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem

Szymonik M, Wala

3-2

106

DREWNO – HURT Zarzecze

Juda – 4, Skrzat – 2

KORONA Bojanów

Puzio – 2, Pajor

6-3

107

POR-QUE Groble

Sarzyński – 2, Chowaniec – 2, Urbanik – 2, Kusik, Wraga, samobójcza

KS Koziarnia

Reichert W

9-1

108

SERWATKA Żabno

Paterek – 3, Partyka – 2, Szafran – 2, Chamera, Bednarz

POLONIA Przędzel

9-0

109

KORONA Bojanów

Pajor – 2, Puzio, Rędzio, Surdyka, samobójcza

KS Koziarnia

Reichert W – 2, Szafran

6-3

110

SERWATKA Żabno

Partyka, Paterek, Szelest, Szafran

POR-QUE Groble

Kida, WoĽniak, Sarzyński

4-3



TABELA KOŃCOWA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

SERWATKA

Żabno

8

22

41-18

2

KLUB OAZA

Pysznica

8

19

49-27

3

DREWNO -HURT

Zarzecze

8

18

44-18

4

OSIEDLE RZESZOWSKA

Nisko

8

16

39-24

5

POR-QUE

Groble

8

10

41-22

6

RESTAURACJA ORLE GNIAZDO

Rudnik nad Sanem

8

8

20-28

7

POLONIA

Przędzel

8

4

14-56

8

KORONA

Bojanów

8

3

22-44

9

KS

Koziarnia

8

3

19-52

Drużyny z miejsc 1-5 uzyskują awans do finałów

KATEGORIA JUNIOR – Grupa A

28 stycznia 2012 (Sobota)

3-4-5 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

83

BYLE DO PRZODU Pysznica

Szwedo – 3, Fryc, Kutyła, Maślach

ORLIK Ulanów

Młynarski – 2, Niedbała – 2

6-4

84

SOKÓŁ Nisko

Kowal D – 4, Hubka – 2, Komada – 2, Zelek, Kowal S

MKS ORZEŁ III

Rudnik nad Sanem

Fronc

10-1

85

BYLE DO PRZODU Pysznica

Kutyła – 2, Nowak

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

Bizior – 2, Mucha

3-3

86

SERWATKA Żabno

Hojło – 3, Leśniowski – 2, Dul, Pakuła, Budziło

ORLIK Ulanów

Młynarski – 2

8-2

87

SOKÓŁ Nisko

Hubka – 2, Komada, Zelek

BYLE DO PRZODU Pysznica

Nowak – 3

4-3

88

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

Bizior – 2, Mucha – 2, Poradka

SERWATKA Żabno

Hojło – 2, ¦rodek – 2,Pakuła

5-5

89

ORLIK Ulanów

Młynarski – 3, Niedbała, Wójtowicz

MKS ORZEŁ III

Rudnik nad Sanem

Konior – 4, Fronc

5-5

90

SOKÓŁ Nisko

Hubka – 2, Zelek – 2, Kowal S, Mścisz

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

Bizior – 2, Mucha, Poradka, Kmieć

6-5

91

SERWATKA Żabno

MKS ORZEŁ III

Rudnik nad Sanem

5-0 vo

TABELA KOŃCOWA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

SOKÓŁ

Nisko

5

15

37-13

2

SERWATKA

Żabno

5

10

24-16

3

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

5

8

27-20

4

BYLE DO PRZODU

Pysznica

5

7

21-15

5

ORLIK

Ulanów

5

1

14-36

6

MKS ORZEŁ III

Rudnik nad Sanem

5

1

11-34

Drużyny z miejsc 1-3 uzyskują awans do finałów


KATEGORIA ORLIK

30 stycznia 2012 r.

1-2 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

120

PSP Zarzecze

Cichoń, Pałka

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

Betleja, Zastawny

3-2

121

PSP Zarzecze

Pałka7, Cichoń4, Drąg3

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

11-0

122

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

Betleja5, Niemczyk4, Zastawny2

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

Kardas

11-1

TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

PSP

Zarzecze

2

6

14-2

2

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

2

3

13-3

3

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

2

0

1-22

 

KATEGORIA SKRZATY

31 stycznia 2012 r.

1-2 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

123

ORLIK Ulanów

Szewc – 2

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

Kardas

2-1

124

PSP Zarzecze

Maziarz – 3

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

3-0

125

ORLIK Ulanów

Nikolas – 2, Porcja

SP Ulanów

Martyna, Siorek

3-2

126

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

Szewczyk – 2, Wojtas

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

Mierzwa, Wolak M

3-2

127

STALÓWKA B

Stalowa Wola

Patrzyk – 3, Kaleta – 2, Giemza – 2, Skórski

SP Ulanów

Martyna – 2

8-2

128

STALÓWKA A

Stalowa Wola

Urban – 5, Góreczny – 2, Czerepak, samobójcza

PSP Zarzecze

Maziarz – 2

9-2

129

STALÓWKA B

Stalowa Wola

Skórski – 4, Patrzyk – 3, Kaleta – 3,
Giemza – 3,

ROTUNDA Krzeszów

13-0

130

STALÓWKA A

Stalowa Wola

Urban – 9, Góreczny – 8, Czerepak – 4

ROTUNDA Krzeszów

21-0

TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

STALÓWKA A

Stalowa Wola

2

6

30-2

2

STALÓWKA B

Stalowa Wola

2

6

21-2

3

ORLIK

Ulanów

2

6

5-3

4

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

2

3

3-5

5

PSP

Zarzecze

2

3

5-9

6

SP

Ulanów

2

0

4-11

7

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

2

0

3-5

8

ROTUNDA

Krzeszów

2

0

0-34

Ostatnia aktualizacja: piątek, 03 lutego 2012 14:45