wtorek, 17 stycznia 2012 15:15

Wyniki rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligii piłkarskiej w dniach 14-15 stycznia 2012 r.

W dniach 14-15 stycznia 2012 r. zostały rozegrane mecze w kategoriach Old-Boys, Senior i Junior Halowej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej 2011-2012. W wyniku zmagań drużyny uplasowały się na następujących pozycjach:

 

KATEGORIA OLD BOYS

14 stycznia 2012 r.

1-2 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

55

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

Zawół

PRZYJACIELE

Nisko

1-0

56

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

KOMPUTER – LAN

Jarocin

0-0

57

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

Zawół – 2, Maciaszek, Kania, samobójcza

BAKS i PRZYJACIELE
Nowy Nart

5-0

58

PRZYJACIELE

Nisko

Szuba – 3, Rozwadowski, Jaskot, Wałek

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

6-0

59

KOMPUTER – LAN

Jarocin

Pliszka – 4, Pieróg B, Nicałek

ENERGETYK

Stalowa Wola

6-0

60

BAKS i PRZYJACIELE
Nowy Nart

Kobylarz – 2, Siek, samobójcza

MOSiR

Rudnik nad Sanem

Skiba – 3

4-3

61

AWKS

Nisko

Kośmider – 2, Pietrzyk – 2, Wójcik, Rokosz, Kosior

MOSiR

Rudnik nad Sanem

Kozyra

7-1

TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

KLON - HEJS

Rudnik nad Sanem

2

6

6-0

2

KOMPUTER - LAN

Jarocin

2

4

6-0

3

AWKS

Nisko

1

3

7-1

4

PRZYJACIELE

Nisko

2

3

6-1

5

BAKS i PRZYJACIELE

Nowy Nart

2

3

4-8

6

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

2

1

0-6

7

ENERGETYK

Stalowa Wola

1

0

0-6

8

MOSiR

Rudnik nad Sanem

2

0

4-11



KATEGORIA SENIOR – Grupa A

15 stycznia 2012 (niedziela)

5-6 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

62

AA Nowy Nart

Kołodziej – 4, Kobylarz W – 2, Fila, Sagan

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem

Drabik – 2, Piędel, Pikor

8-4

63

FC Stany

Kozieł – 2, Tłusty

FHU FRESH-TEMATIC

Rudnik nad Sanem

Kozdra, Zabłocki

3-2

64

ROTUNDA Krzeszów

Samko – 3, Wawrzaszek, Krupa, Grudysz

AA Nowy Nart

Kołodziej, Kobylarz W

6-2

65

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem

Drabik – 7, Piędel – 4, Młynarski – 3, samobójcza

FC Stany

Kozieł – 5, Błądek – 2, Tłusty

15-8

66

AMATOR Jeżowe

Tabor – 4, Bakalarczyk – 2, Janiec – 2, Kolano

FHU FRESH-TEMATIC

Rudnik nad Sanem

Łoś, Wójcik

9-2

67

WICHRY Rzeczyca Długa

Podolski – 2, Haliniak, Kusiński

ROTUNDA Krzeszów

Wawrzaszek

4-1

68

AMATOR Jeżowe

Tabor, Janiec

HUK Lipiny

2-0

69

DYMIĄCE TRAMPKI Nisko

Smoleń P, Smoleń M

BAJORO Przędzel

Warchoł M

2-1

70

RETMAN Ulanów

Siłka, Pikuła, samobójcza

WICHRY Rzeczyca Długa

Podolski, Młynarczyk

3-2

71

DYMIĄCE TRAMPKI Nisko

Gielar – 4, Smoleń M, Piela Sz.

HUK Lipiny

Sarzyński, Dziewa, Chudy

6-3

72

RETMAN Ulanów

Pikuła – 2, Iskra – 2, Siłka

BAJORO Przędzel

5-0

TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM

Rudnik nad Sanem

6

13

47-25

2

WICHRY

Rzeczyca Długa

6

13

27-16

3

RETMAN

Ulanów

6

13

20-10

4

ROTUNDA

Krzeszów

6

12

19-14

5

AMATOR

Jeżowe

6

9

25-17

6

BAJORO

Przędzel

6

9

19-17

7

AA

Nowy Nart

6

9

29-29

8

DYMIĄCE TRAMPKI

Nisko

6

9

19-19

9

HUK

Lipiny

6

6

17-19

10

FC

Stany

6

4

17-39

11

FHU FRESH-TEMATIC

Rudnik nad Sanem

6

0

7-41

Drużyny z miejsc 1-5 uzyskują awans do finałów

KATEGORIA SENIOR – Grupa B

15 stycznia 2012 (niedziela)

5-6 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

73

SERWATKA Żabno

Szelest, Szafran, Chamera, samobójcza

KORONA Bojanów

Pajor – 2, Puzio

4-3

74

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko

Wdowiak – 2, Flis – 2, Bajek

POR-QUE Groble

Kida, Wraga, Chowaniec, Ciak

5-4

75

SERWATKA Żabno

Chamera – 2, Partyka – 2

KLUB OAZA Pysznica

Gardy, Świąder

4-2

76

OSIEDLE RZESZOWSKA Nisko

Flis – 2, Bajek – 2, Wlizło – 2, Wdowiak, Dudek

KORONA Bojanów

Puzio – 2, Pajor, Marut

8-4

77

DREWNO – HURT Zarzecze

Niemiec – 3

POR-QUE Groble

Sarzyński

3-1

78

KLUB OAZA Pysznica

Świąder – 2, Dziura A – 2, Gardy

KS Koziarnia

Kulesza – 2, Szafran

5-3

79

DREWNO – HURT Zarzecze

Niemiec – 3, Juda – 2, Flisek – 2,
Skrzat – 2, Frankiewicz – 2, samobójcza

POLONIA Przędzel

Juśko

12-1

80

RESTAURACJA ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem

Jaśkowski – 2, Szymonik D, samobójcza

KS Koziarnia

Reichert W

4-1

81

POLONIA Przędzel

 

SZYBCY i WŚCIEKLI Sójkowa

5-0 vo

82

RESTAURACJA ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem

SZYBCY i WŚCIEKLI Sójkowa

5-0 vo

TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

SERWATKA

Żabno

6

16

29-13

2

KLUB OAZA

Pysznica

6

15

36-16

3

DREWNO -HURT

Zarzecze

6

14

31-7

4

OSIEDLE RZESZOWSKA

Nisko

6

13

33-18

5

RESTAURACJA ORLE GNIAZDO

Rudnik nad Sanem

6

11

21-17

6

POR-QUE

Groble

6

7

29-17

7

POLONIA

Przędzel

6

7

14-34

8

KS

Koziarnia

6

3

14-32

9

KORONA

Bojanów

6

0

13-35

10

SZYBCY i WŚCIEKLI

Sójkowa

6

0

1-32



KATEGORIA JUNIOR – Grupa A

14 stycznia 2012 (Sobota)

1-2 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

43

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

Mucha – 3, Poradka – 3, Kasica

MKS ORZEŁ III

Rudnik nad Sanem

Pędlowski – 3, Fronc

7-4

44

SOKÓŁ Nisko

Samek – 5, Mścisz – 2, Hubka – 2, Kowal D

ORLIK Ulanów

Piskorowski

10-1

45

BYLE DO PRZODU Pysznica

Gwizdak, Fryc, Kutyła, Nowak, Kozyra, Przywara, Maślach

MKS ORZEŁ III

Rudnik nad Sanem

Pędlowski

7-1

46

SOKÓŁ Nisko

Hubka – 3, Samek – 2, Kowal D – 2

SERWATKA Żabno

Hojło – 2, Środek

7-3

47

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

Bizior – 3, Poradka – 2, Mucha, Kasica

ORLIK Ulanów

Młynarski – 2

7-2

48

SERWATKA Żabno

Dul, Pakuła, Środek

BYLE DO PRZODU Pysznica

Fryc, Kutyła

3-2

TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

SOKÓŁ

Nisko

2

6

17-4

2

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

2

6

14-6

3

BYLE DO PRZODU

Pysznica

2

3

9-4

4

SERWATKA

Żabno

2

3

6-9

5

MKS ORZEŁ III

Rudnik nad Sanem

2

0

5-14

6

ORLIK

Ulanów

2

0

3-17

Drużyny z miejsc 1-3 uzyskują awans do finałów

KATEGORIA JUNIOR – Grupa B

14 stycznia 2012 (Sobota)

1-2 kolejka spotkań

Nr meczu

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Nazwa drużyny
strzelcy bramek

Wynik

49

KS Koziarnia

Reichert – 4, Jarosz – 4, Chapuła – 3, Socha

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

Brzozowski – 2

12-2

50

SYSAKI Nisko

Zybura – 2, Kiełbowicz – 2, Kijak

POLONIA Przędzel

Karaś, Szmaciński, Hausner

5-3

51

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

Zybura – 2, Brzozowski

RKS HUWDU Stalowa Wola

Wilk – 2, Skomro

3-3

52

SYSAKI Nisko

Kiełbowicz – 3, Kijak

ROTUNDA Krzeszów

Kupiec, Sarzyński

4-2

53

KS Koziarnia

Reichert – 2, Jarosz – 2, Chapuła – 2,
Socha – 2

POLONIA Przędzel

Mierzwa

8-1

54

ROTUNDA Krzeszów

Kupiec – 3, Zielonka – 2, Wnuk

RKS HUWDU Stalowa Wola

Szyszka, Krasoń, Skomro

6-3

TABELA

Miejsce

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

KS

Koziarnia

2

6

20-3

2

SYSAKI

Nisko

2

6

9-5

3

ROTUNDA

Krzeszów

2

3

8-7

4

RKS HUWDU

Stalowa Wola

2

1

6-9

5

MKS ORZEŁ I

Rudnik nad Sanem

2

1

5-15

6

POLONIA

Przędzel

2

0

4-13

Drużyny z miejsc 1-3 uzyskują awans do finałów



Ostatnia aktualizacja: wtorek, 17 stycznia 2012 15:37