środa, 07 września 2011 11:52

Finał Halowej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej 2010-2011

12 i 13 lutego w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano finały Halowej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej. W kategorii Seniorów do czołówki finału weszli: RETMAN Ulanów, SPARTA Jeżowe, RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem i USA Stany.

W walce o 3 miejsce drużyna USA Stany zwyciężyła z drużyną RETMAN Ulanów wynikiem 6:3:
11930363839409

 

Zacięty mecz o pierwsze miejsce Seniorów odbył się pomiędzy drużyną SPARTA Jeżowe a RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem:
101112132345678

W wyniku zmagań finał zwyciężyła drużyna RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM, występując w składzie:Wojciech Wałęga, Damian Juda, Łukasz Wala, Dariusz Młynarski, Marcin Drabik, Marcin Skoczylas, Mariusz Chaber, Słodziński Janusz, Paweł Szafran, Mateusz Piędel, Karol Madej, Opiekun: Paweł Szafran.
3132333435

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem
SPARTA Jeżowe
USA Stany

IV

RETMAN Ulanów

5-8. DYMIĄCE TRAMPKI Nisko

RESTAURACJA ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem

SERWATKA Żabno

KS WICHRY Rzeczyca Dług
9-10 JUTRZENKA Kopki
DOLINA MUMINKÓW Nowy Nart


 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

Wejście do ¼ finału

KS WICHRY Rzeczyca Długa

Kusiński – 2, Podolski, Chramaga, Piotrowski, Budziło

JUTRZENKA Kopki

Nowakowski, Maczuga

6:2

RESTAURACJA ORLE GNIAZDO

Rudnik nad Sanem

Niedbała – 5, Wala, Zdeb J, Zdeb G, Szymonik M

DOLINA MUMINKÓW

Nowy Nart

Drzymała K – 5, Drzymała – 2

9:7

¼ finału

RETMAN Ulanów

Pikuła – 2, Siłka, samobójcza

KS WICHRY Rzeczyca Długa

Dobrzyński – 2

4:2

SPARTA Jeżowe

Oczkowski, Woźniak

DYMIĄCE TRAMPKI Nisko

Cichoń

2:1

USA Stany

Serafin – 2

SERWATKA Żabno

Partyka

2:1

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM

Rudnik nad Sanem

Drabik – 2, Słodziński

RESTAURACJA ORLE GNIAZDO

Rudnik nad Sanem

Zdeb J, Szymonik M

3:2

½ finału

SPARTA Jeżowe

Krawiec, Chowaniec, Urbanik, Woźniak

RETMAN Ulanów

Pikuła – 2, Iskra

4:2

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM

Rudnik nad Sanem

Skoczylas – 2, Drabik , Słodziński

USA Stany

Serafin – 2, Tetla, Koleński

4:4
karne 3:1

mecz o III miejsce

USA Stany

Kowal – 3, Serafin – 2, Koleński

RETMAN Ulanów

Siłka – 2, Iskra

6:3

Finał

RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM

Rudnik nad Sanem

Piędel – 2, Skoczylas, Madej, Juda

SPARTA Jeżowe

Urbanik

5:1

Najlepszy zawodnik - Mateusz Piędel RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem
Najlepszy bramkarz - Krzysztof Pasiak SPARTA Jeżowe
Król strzelców - Michał Serafin USA Stany

Zdobywca 1000 bramki - Marcin Tkacz DYMIĄCE TRAMPKI Nisko
Zdobywca 1500 bramki - Marcin Skoczylas RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem

2021222324252628

ALL STARS organizatorów:

Krzysztof Pasiak SPARTA Jeżowe
Mateusz Piędel RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem
Michał Serafin USA Stany
Krzysztof Siłka RETMAN Ulanów
Marcin Skoczylas RESTAURACJA POD MICHAŁKIEM Rudnik nad Sanem

Nagrody wręczali:

Waldemar Grochowski - Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem

Józef Długosiewicz - Radny Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem

Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

151827

 


 

W kategorii Old-Boys finał zwyciężyła drużyna OLD BOYS z Harasiuk:

OLD BOYS Harasiuki
PRZYJACIELE Nisko
AWKS Nisko

IV

HEJS Rudnik nad Sanem

 

 


Nazwa drużyny

strzelcy bramek

Nazwa drużyny

strzelcy bramek

Wynik

184

GÓRKA Rudnik nad Sanem

Karaś – 2, Gil, Wraga

HEJS Rudnik nad Sanem

Pytlak – 2, Kania

4:3

185

DOMOSTAWA I MY

Oleksak, Kłodnicki

BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart

Ślusarczyk

2:1

186

PRZYJACIELE Nisko

Szuba, Jaskot

HEJS Rudnik nad Sanem

Kania

2:1

187

BAKS i PRZYJACIELE Nowy Nart

Hamera, Torba, samobójcza

GÓRKA Rudnik nad Sanem

Karaś, Kolano

3:2

188

AWKS Nisko

Kaleta – 2, Wójcik

MOSiR Rudnik nad Sanem

Skiba

3:1

189

OLD BOYS Harasiuki

Kowal , Kusz, Pieczonka

DOMOSTAWA I MY

3:0

190

PRZYJACIELE Nisko

Jaskot – 4, Warchoł – 2, Kot

MOSiR Rudnik nad Sanem

Kijak, ks. Walczak

7:2

191

OLD BOYS Harasiuki

Kostyra, Jednacz

AWKS Nisko

2:0



TABELA KOŃCOWA

 

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

OLD BOYS

Harasiuki

7

21

26-4

2

PRZYJACIELE

Nisko

7

18

21-11

3

AWKS

Nisko

7

15

31-10

4

HEJS

Rudnik nad Sanem

7

9

21-19

5

DOMOSTAWA I MY

Domostawa

7

7

13-21

6

MOSiR

Rudnik nad Sanem

7

7

16-26

7

BAKS i PRZYJACIELE

Nowy Nart

7

3

9-29

8

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

7

3

9-26

OLD BOYS Harasiuki wystąpił w składzie:

Mariusz Jednacz, Ryszard Pieczonka, Czesław Kusz, Jan Pudło, Bogdan Kusz, Marek Kostyra, Zdzisław Stec, Jerzy Bąk, Artur Kowal, Paweł Pieczonka, Robert Gorczyca

Najlepszy zawodnik: Paweł Warchoł PRZYJACIELE Nisko

Najlepszy bramkarz: Zdzisław Stec OLD BOYS Harasiuki

Król strzelców: Mariusz Wójcik AWKS Nisko

Zdobywca 500 bramki: Krzysztof Kaleta AWKS Nisko

All Stars organizatorów:

Paweł Warchoł PRZYJACIELE Nisko

Zdzisław Stec OLD BOYS Harasiuki

Mariusz Wójcik AWKS Nisko

Krzysztof Kaleta AWKS Nisko

Jacek Pytlak HEJS Rudnik nad Sanem

Nagrody wręczali:

Lucjan Tabasz - Z-ca Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem

Michał Rosół - Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem

Józef Długosiewicz - Radny Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem

Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem


 

Kategorię Juniorów zdominowała drużyna RETMAN Ulanów, pokonując ROTUNDĘ Krzeszów, FC CHLORY Nisko i MKS ORZEŁ Rudnik nad Sanem:

RETMAN Ulanów
ROTUNDA Krzeszów
FC CHLORY Nisko

IV

MKS ORZEŁ Rudnik nad Sanem


5-8. KS Koziarnia

SERWATKA Żabno

SOKÓŁ Nisko - Podwolina
KLASA SPORTOWA ZS Nr 2 Stalowa Wola


 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

¼ finału

FC CHLORY Nisko

KLASA SPORTOWA

ZS Nr 2 Stalowa Wola

5:0 vo

RETMAN Ulanów

Iskra – 4

KS Koziarnia

Reichert, Jarosz

4:2

ROTUNDA Krzeszów

Sprysak – 2, Wnuk

SERWATKA Żabno

Hojło, Mączka, samobójcza

3:3
karne 8:7

MKS ORZEŁ Rudnik nad Sanem

Sokal, Pędlowski, Dubiel

SOKÓŁ Nisko - Podwolina

Niedziałek

3:1

½ finału

RETMAN Ulanów

Iskra – 2, Siłka – 2, Pachla, Pikuła

FC CHLORY Nisko
Piskorowski

6:1

ROTUNDA Krzeszów

Sprysak – 2, Kargol – 2, samobójcza

MKS ORZEŁ Rudnik nad Sanem

Pędlowski – 2, Poradka – 2

5:4

mecz o III miejsce

FC CHLORY Nisko
Sudoł D – 4, Sudoł G – 4, Maczuga – 4

MKS ORZEŁ Rudnik nad Sanem

Dubiel

12:1

Finał

RETMAN Ulanów

Iskra – 2, Siłka

ROTUNDA Krzeszów

Sarzyński, Wnuk

3:1

Najlepszy zawodnik - Robert Sprysak ROTUNDA Krzeszów
Najlepszy bramkarz - Jarosław Wołoszyn RETMAN Ulanów
Król strzelców - Dawid Iskra RETMAN Ulanów


ALL STARS organizatorów:

Robert Sprysak ROTUNDA Krzeszów
Jarosław Wołoszyn RETMAN Ulanów
Dawid Iskra RETMAN Ulanów
Damian Sudoł FC CHLORY Nisko
Krystian Sarzyński ROTUNDA Krzeszów


RETMAN Ulanów wystąpił w składzie:

Jacek Kargol, Jarosław Wołoszyn, Dawid Iskra, Tomasz Pachla, Przemysław Pikuła, Patryk Szczepan, Krzysztof Siłka

Nagrody wręczali:

Lucjan Tabasz - Z-ca Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem


Spośród Młodzików najlepszym zespołem okazali się zawodnicy UKS TĘCZA Ulanów:

UKS TĘCZA Ulanów
UKS Turbia
MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

IV

UKS ADEPT Groble

 

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

½ finału

UKS Turbia

Grabowski – 3, Filip

MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

Fronc, Poradka

4:2

UKS TĘCZA Ulanów

Kupiec – 2, Młynarski, Szempruch

UKS ADEPT Groble

4:0

mecz o III miejsce

MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

Fronc – 3, Poradka, Kasica

UKS ADEPT Groble

Wojtanowicz

5:1

Finał

UKS TĘCZA Ulanów

Kupiec – 2, Pieróg – 2, Niedbała

UKS Turbia

Grabowski, Filip

5:2

Najlepszy zawodnik - Krzysztof Niedbała UKS TĘCZA Ulanów
Najlepszy bramkarz - Wojciech Wałęga MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem
Król strzelców - Krystian Grabowski UKS Turbia

ALL STARS organizatorów:

Wojciech Wałęga MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem
Krzysztof Niedbała UKS TĘCZA Ulanów
Krystian Grabowski UKS Turbia
Sebastian Piróg UKS TĘCZA Ulanów
Rafał Puchalski UKS ADEPT Groble

UKS TĘCZA Ulanów wystąpiła w składzie:

Krzysztof Niedbała, Paweł Żuraw, Damian Oleksak, Konrad Wołoszyn, Arkadiusz Stręciwilk, Krzysztof Piskorowski, Krzysztof Kupiec, Sebastian Pieróg, Rafał Młynarski, Dawid Szempruch
Opiekun: Zdzisław Tabor

Nagrody wręczali:
Michał Rosół - Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 


 

W kategrii najmłodszych uczestników Amatorskiej Ligii Piłkarskiej - Orlików - najlepszymi okazali się zawodnicy drużyny UKS VICTORIA Przychojec:

UKS VICTORIA Przychojec
ZKS STAL 99 Stalowa Wola
UKS ADEPT Groble

IV

ORLIK Harasiuki

 

 

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

½ finału

UKS VICTORIA Przychojec

Czarnecki G – 2, Czarnecki P , Drożdżal

ORLIK Harasiuki

Kulik, Mich

4:2

ZKS STAL 99 Stalowa Wola

Sulich – 3, Błądek

UKS ADEPT Groble

Wraga

4:1

mecz o III miejsce

UKS ADEPT Groble

Konior

ORLIK Harasiuki

1:0

Finał

UKS VICTORIA Przychojec

Drożdżal – 3, Czarnecki P

ZKS STAL 99 Stalowa Wola

4:0

Najlepszy zawodnik - Piotr Czarnecki UKS VICTORIA Przychojec
Najlepszy bramkarz - Michał Tomecki ZKS STAL 99 Stalowa Wola
Król strzelców - Rafał Drożdżal UKS VICTORIA Przychojec

ALL STARS organizatorów:

Piotr Czarnecki UKS VICTORIA Przychojec
Michał Tomecki ZKS STAL 99 Stalowa Wola
Rafał Drożdżal UKS VICTORIA Przychojec
Konrad Wraga UKS ADEPT Groble
Grzegorz Kulik ORLIK Harasiuki

UKS VICTORIA Przychojec wystąpiła w składzie:

Patryk Marcinowski, Rafał Drożdżal, Czarnecki Grzegorz, Czarnecki Piotr, Maciej Budzyński, Dariusz Pyż, Konrad Kuchyt, Konrad Sołek, Łukasz Waśkiewicz
Opiekun: Krzysztof Jesion

Nagrody wręczali:
Sławomir Czwal - V-ce Starosta Powiatu Niżańskiego
Waldemar Grochowski - Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem
Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

Ostatnia aktualizacja: środa, 07 września 2011 12:24