środa, 07 września 2011 13:00

Finał Halowej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej 2009-2010

Królowie strzelców

Old-Boys

Ilość

Nazwisko i imię

Drużyna

Miejscowość

9

Andrzej Wojtowicz

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

 

Senior

Ilość

Nazwisko i imię

Drużyna

Miejscowość

23

Marcin Drabik

MKS ORZEŁ II

Rudnik nad Sanem

 

Junior

Ilość

Nazwisko i imię

Drużyna

Miejscowość

19

Sebastian Wdowiak

FC CHLORY

Nisko

 

Młodzik

Ilość

Nazwisko i imię

Drużyna

Miejscowość

13

Paweł Samek

GIMNAZJUM Nr 1

Nisko

 

Orlik

Ilość

Nazwisko i imię

Drużyna

Miejscowość

13

Marian Sarzyński

ADEPT

Groble

 

Wyniki spotkań Old-Boys z dnia 6.02.2010 r. - tabela końcowa

5-6 kolejka

 


Nazwa drużyny

strzelcy bramek

Nazwa drużyny

strzelcy bramek

Wynik

219

HEJS Rudnik nad Sanem

Konior - 4, Bigos, samobójcza

MOSiR Rudnik nad Sanem

Skiba

6:1

220

HEJS Rudnik nad Sanem

Zawół – 2, Konior

BAKS Nowy Nart

Dudek

3:1

221

MOSiR Rudnik nad Sanem

Kozyra, Torla

PRZYJACIELE Nisko

Pietrzyk

2:1

222

ENERGETYK Stalowa Wola

Urbaniak – 2

HEJS Rudnik nad Sanem

2:0

223

SOKÓŁ Jarocin

Gajewski – 2, Pieróg M, Pieróg B

BAKS Nowy Nart

Dudek – 2, Kobylarz

4:3

224

GÓRKA Rudnik nad Sanem

Wojtowicz

PRZYJACIELE Nisko

1:0

225

SOKÓŁ Jarocin

Gajewski, Pieróg M, Nalepa

ENERGETYK Stalowa Wola

Panek

3:1

226

GÓRKA Rudnik nad Sanem

Wojtowicz – 2, Komurkiewicz, Karaś

ENERGETYK Stalowa Wola

Maj, Baran

4:2

 

TABELA KOŃCOWA

 

Nazwa drużyny

Miejscowość

Mecze

Pkt.

Bramki

1

GÓRKA

Rudnik nad Sanem

6

12

16-9

2

MOSiR

Rudnik nad Sanem

6

12

13-15

3

SOKÓŁ

Jarocin

6

12

18-13

4

PRZYJACIELE

Nisko

6

12

12-8

5

HEJS

Rudnik nad Sanem

6

9

16-13

6

ENERGETYK

Stalowa Wola

6

6

9-17

7

BAKS

Nowy Nart

6

0

10-19

Najlepszy zawodnik - Dariusz Panek ENERGETYK Stalowa Wola

59m

Najlepszy bramkarz - Sylwester Rychlak PRZYJACIELE Nisko

60m

Król strzelców - Andrzej Wojtowicz GÓRKA Rudnik nad Sanem

61m

ALL STARS ORGANIZATORÓW

Sylwester Rychlak PRZYJACIELE Nisko

Dariusz Panek ENERGETYK Stalowa Wola

Andrzej Wojtowicz GÓRKA Rudnik nad Sanem

Piotr Kozyra MOSiR Rudnik nad Sanem

Adam Konior HEJS Rudnik nad Sanem

 

Sędziowali : Paweł Lewko, Czesław Piskor, Dariusz Szymonik

Zwycięska drużyna GÓRKA Rudnik nad Sanem wystąpiła w składzie:

Jacek Gil, Tomasz Karaś, Krzysztof Tofilski, Jacek Tofilski, Adam Wilewski, Piotr Komurkiewicz, Damian Wraga, Andrzej Wojtowicz

65m

 

Drużyny, które zajęły miejsca 1-4 otrzymały puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz, król strzelców , otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

58m 66m

 

Nagrody wręczali :

Waldemar Grochowski – Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem

Piotr Potocki – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

62m 63m 64m

 

Wyniki finału Seniorów:

 


1m

MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem


2m

FC SERWATKA Żabno

1

3m

POMINIĘCI W DRAFCIE Pysznica

2


3

Wejście do 1/4 finału

 

Nr 1 FC SERWATKA Żabno - STAL Stalowa Wola 5:0 vo

Nr 2 RETMAN Ulanów - FC SZAŁU NIMA Stalowa Wola 2:2

Siłka-2 Drożdż, Kołek Adam karne 5:4

1/4 finału

 

Nr 3 FC SERWATKA Żabno - DILAB Stalowa Wola 4:3 Socha-2, Partyka, Miętus Furtak, Kapica, Juda

 

Nr 4 POMINIĘCI W DRAFCIE Pysznica - KP TANEW Wólka Tanewska 4:1

Szwedo – 2, Bajgerowicz, Kościelski Skrzypek

 

Nr 5 ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem - FC CHAOS Stalowa Wola 2:0

Niedbała, Szopa

 

Nr 6 MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem - RETMAN Ulanów 11:2

Piędel – 3, Drabik – 3, Wala – 2, Słodziński J – 2, Chaber Pikuła – 2

 

 

1/2 finału

 

Nr 7 FC SERWATKA Żabno - POMINIĘCI W DRAFCIE Pysznica 3:1

Socha, Partyka, Szelest samobójcza

 

Nr 8 MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem - ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem 6:1

Piędel – 4, Drabik, Wala Niedbała

Mecz o III miejsce

 

Nr 9 POMINIĘCI W DRAFCIE Pysznica- ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem 5:3

Kaczkowski – 2, Bajgerowicz, Kościelski, Sobiło Niedbała – 2, Zdeb G

Mecz o I miejsce

Nr 10 MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem - FC SERWATKA Żabno 3:1

Słodziński J – 2, Słodziński G , Piędel, Drabik Miętus

 

 

 

 

WYNIKI KOŃCOWE:

  1. MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

  2. FC SERWATKA Żabno

  3. POMINIĘCI W DRAFCIE Pysznica

  4. ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem

 

Najlepszy zawodnik - Jacek Partyka FC SERWATKA Żabno

16m

Najlepszy bramkarz - Grzegorz Słodziński MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

17m

Król strzelców - Marcin Drabik MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

18m

Zdobywcy :

500 bramki – Paweł Piskorowski FC CHLORY Nisko

1000 bramki – Marcin Maksimek FC CHAOS Stalowa Wola

1500 bramki – Krystian Wójtowicz UKS TĘCZA Ulanów

 

ALL STARS ORGANIZATORÓW

Grzegorz Słodziński MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

Jacek Partyka FC SERWATKA Żabno

Kamil Szwedo POMINIĘCI W DRAFCIE Pysznica

Tomasz Szopa ORLE GNIAZDO Rudnik nad Sanem

Marcin Drabik MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

23m 24m

Sędziowali : Sławomir Zając, Mirosław Chmielowiec, Piotr Kozyra, Jacek Cieśla, Jacek Kochan Daniel Kijak, Paweł Lewko

Zwycięska drużyna MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem wystąpiła w składzie:

Słodziński Grzegorz, Słodziński Janusz, Wala Łukasz, Piędel Mateusz, Drabik Marcin, Chaber Mariusz, Młynarski Dariusz, Bieliński Hubert

Drużyny, które zajęły miejsca 1-4 otrzymały puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz, król strzelców, otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

Nagrody wręczali :

Lucjan Tabasz - Z-ca Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem

Małgorzata Sztaba - Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem

Piotr Potocki - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

Wyniki finału Juniorów:

 


25m

UNIA Zdziary


26m

RETMAN Ulanów

1

27m

FC CHLORY Nisko

2


3

1/4 finału

 

Nr 1 MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem - STALÓWKA 93 Stalowa Wola 5:2
Betleja – 2, Jaśkowski – 2, Guściora Tabaka, Majowicz

Nr 2 UNIA Ździary - ZKS STAL 93 Stalowa Wola 5:0 vo

 

Nr 3 RETMAN Ulanów - KS Podwolina 3:1

Pikuła, Szczepan, Pracownik Samek

 

Nr 4 FC CHLORY Nisko - POLONIA Przędzel 8:1

Wdowiak – 4, Maczuga – 2, Bojanowski – 2 Fila

1/2 finału

 

Nr 5 UNIA Ździary - MKS ORZEŁ Rudnik nad Sanem 6:1 Siek – 3, Maziarz – 3 Jaśkowski

 

Nr 6 RETMAN Ulanów - FC CHLORY Nisko 5:1

Siłka – 2, Pikuła, Pracownik, Pachla Wdowiak

Mecz o III miejsce

 

Nr 7 FC CHLORY Nisko - MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem 4:4

Wdowiak – 2, Maczuga Betleja, Jaśkowski, Piędel karne 3:2

Mecz o I miejsce

 

Nr 8 UNIA Ździary - RETMAN Ulanów 5:0

Siek – 2, Urbanik – 2, Bąk

Najlepszy zawodnik - Maciej Siek UNIA Ździary

Najlepszy bramkarz - Dawid Wołoszyn RETMAN Ulanów

Król strzelców - Sebastian Wdowiak FC CHLORY Nisko

Zdobywca 500 bramki - Paweł Piskorowski FC CHLORY Nisko

 

 

 

ALL STARS ORGANIZATORÓW

 

Dawid Wołoszyn RETMAN Ulanów

Maciej Siek UNIA Ździary

Sebastian Wdowiak FC CHLORY Nisko

Paweł Pracownik RETMAN Ulanów

Kamil Jaśkowski MKS ORZEŁ II Rudnik nad Sanem

Sędziowali : Mirosław Chmielowiec, Jacek Cieśla, Piotr Kozyra

Zwycięska drużyna UNIA Ździary wystąpiła w składzie:

Maciej Siek, Tomasz Maziarz, Dawid Mroczek, Bąk Kamil, Uliasz Dawid, Piskorowski Damian, Kania Mateusz, Golec Krzysztof, Urbanik Krzysztof, Smutek Łukasz, Trybała Grzegorz , Urbanik Wojciech

Kierownik drużyny: Jacek Gajewski

Drużyny, które zajęły miejsca 1-4 otrzymały puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz, król strzelców , otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

Nagrody wręczali :

Waldemar Grochowski – Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem

Piotr Potocki – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

 

Wyniki finału Młodzików:

 


43m

MKS SOKÓŁ Nisko


41m

GIMNAZJUM NR 1 Nisko

1

39m

ADEPT Groble

2


3

1/2 finału

 

Nr 1 GIMNAZJUM Nr 1 Nisko - ADEPT Groble 5:2
Samek – 5 Baran, Sarzyński

Nr 2 MKS SOKÓŁ Nisko - UKS TĘCZA Ulanów 2:0

Kowal Sylwester, Hubka

Mecz o III miejsce

Nr 5 ADEPT Groble - UKS TĘCZA Ulanów 3:0

Baran – 2, Kusik

Mecz o I miejsce

Nr 6 MKS SOKÓŁ Nisko - GIMNAZJUM Nr 1 Nisko 2:2

Zelek – 2 Maciej, Samek karne 4:3


Najlepszy zawodnik - Patryk Baran ADEPT Groble

Najlepszy bramkarz - Sebastian Turek MKS SOKÓŁ Nisko

Król strzelców - Paweł Samek GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

ALL STARS ORGANIZATORÓW

Patryk Baran - ADEPT Groble
Sebastian Turek - MKS SOKÓŁ Nisko

Paweł Samek - GIMNAZJUM Nr 1 Nisko

Adam Zelek - MKS SOKÓŁ Nisko

Paweł Piskorowski - UKS TĘCZA Ulanów

Sędziowali : Jacek Kochan, Jacek Cieśla

Zwycięska drużyna MKS SOKÓŁ Nisko wystąpiła w składzie:

Sylwester Kowal, Wojciech Hubka, Sebastian Turek, Adam Zelek , Kamil Mścisz, Damian Niedziałek

Opiekun drużyny: Marcin Drabik

Drużyny, które zajęły miejsca 1-4 otrzymały puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz, król strzelców , otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

Nagrody wręczali :

Lucjan Tabasz – Z-ca Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem
Piotr Potocki – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem


Wyniki finału Orlików:


57m

STALÓWKA Stalowa Wola


56m

UKS TĘCZA Ulanów

1

55m

ADEPT Groble

2


3

1/2 finału

 

Nr 1 UKS TĘCZA Ulanów - UKS NURT Zarzecze 4:1

Młynarski – 2, Kudyba, Wójtowicz Szuba Konrad

Nr 2 STALÓWKA 97 Stalowa Wola - ADEPT Groble 4:2

Trzuskot – 2, Kozioł – 2 Sarzyński Marian, Robótka

Mecz o III miejsce

Nr 5 ADEPT Groble - UKS NURT Zarzecze 2:1

Sarzyński Marian, Kusik Szuba Konrad

 

Mecz o I miejsce

 

Nr 6 STALÓWKA 97 Stalowa Wola - UKS TĘCZA Ulanów 2:0

Kozioł, Szypuła

 

Najlepszy zawodnik - Tomasz Młynarski UKS TĘCZA Ulanów

Najlepszy bramkarz - Łukasz Kuśmierz STALÓWKA 97 Stalowa Wola

Król strzelców - Marian Sarzyński ADEPT Groble

Zdobywca 1500 bramki - Krystian Wójtowicz UKS TĘCZA Ulanów

 

ALL STARS ORGANIZATORÓW

Łukasz Kuśmierz - STALÓWKA 97 Stalowa Wola
Tomasz Młynarski - UKS TĘCZA Ulanów

Marian Sarzyński - ADEPT Groble

Konrad Szuba - UKS NURT Zarzecze

Tomasz Trzuskot - STALÓWKA 97 Stalowa Wola

 

Sędziowali : Jan Kopeć, Jacek Cieśla


Zwycięska drużyna STALÓWKA 97 Stalowa Wola wystąpiła w składzie:

Mateusz Watras, Łukasz Kuśmierz, Krzysztof Brzóska, Michał Żerdecki, Wojciech Cesnyka, Konrad Kozioł, Krzysztof Kotwica, Krystian Nguyen Dac, Tomasz Trzuskot, Maciej Bembenek, Mateusz Szypuła

Opiekun drużyny: Janusz Ossowski

Drużyny, które zajęły miejsca 1-4 otrzymały puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz, król strzelców, otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

Nagrody wręczali :

Waldemar Grochowski – Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem

Piotr Potocki – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem

Ostatnia aktualizacja: środa, 07 września 2011 13:49